bugün

bir muro aforizması.
an itibariyle duydugugum muro klasigi.
(bkz: beni manipule et)*
sözlük diyarlarinda görülen 5.nesil bir yazar.

ho$gelmi$, ho$bulur umariz.
dünün yazar namzeti bugünün sözlük şeysi. *
geçen aylarda durmadan türkü başlıkları açan o yazarı * andıran yazar. haydi bakalım hayırlısı.
ukte doldurmayı misyon edinmiş iyi yazar.
az önce özel mesajla yeni yıl mesajı yollamış yazardır. herkese yolluyor galiba. teşekkür ederim.
yeni yıl dostu olan kişidir teşekkürler.
çok güzel bir şiir-yazı ile yeni yılımızı kutlamış yazar... kendisinin de yeni yılını kutluyor, yaptığı güzellik için teşekkür ediyoruz...
"eyvallah dostum" şeklindeki bir cevabı hak eden yazar.
düşünceli insan. valla şimdi o enfes mesajını almış bulunuyorum. sağ olsun. biraz fransız ama idare et : (bkz: bonne annee)
(bkz: beni kategorize etme)
yolladığı anlamlı mesaj dolayısıyla takdir ettiğim yazardır.
bana yılbaşı mesajı yollamadığı için kırıldığım yazar.
tüm sözlük ahalisine mesaj gönderme inceliğinde olan yazar.
christmas cheer işte bu. şaka bir yana kendisinin de yeni yılı kutlu olsun yazarıdır. ayrıca güzel yazmış. bunun için artı bir tebrik yolluyorum.
nick altını dolu görmek isteyen yazardır. ki zaten oldum olası bu bayram mesajları, doğum günü mesajları ve yeni yıl mesajlarına kıl olmuşumdur. teşekkür falan etmiyorum. evet yaptığım hayvanlıktır biliyorum ama bende böyleyim ne yaparsın.
yeni bir yıla kendisinin güzel yazısıyla girdiğim, teşekkür ettiğim yazardır.
(bkz: düşünceli yazar)
bana attığı özel mesajdan sonra saf'a yatmayı çok iyi bildiğini düşündüğüm yazar.
pek bi' düşünceli yazar. bana paso tripsel mesajlar atsa da, düşünceli, sevecen, anlayışlı, nazik, kibar.. beyaz atı eksik bi' tek. öyle bi' şey yani. *
sağlam yazar, neşeli yazar, enerjik yazar, baterist yazar, tanışılması gereken yazar.
yardım sever bir yazar.
bu sözlüğe kardan adam resmi koymuştur.
güncel Önemli Başlıklar