bugün

entry'ler (284)

rapidshare in bedava premium hesap dağıtması

biranda sevindirmiştir. ama boşa sevinmişim lan. adiler.

bütün uludağ sözlük yazarlarının aynı kişi olması

(bkz: ben kimim)

sen eşittir ben

"Eminim bi gün senle buluşup bişeyler içeceğiz
Hatta belki eskileri anacağız dertleşeceğiz"

sözleriyle resmen insana vay bee dedirtiyor. bir de sanıldığı gibi bu şarkı sadece sevgili, sevgili adayı için değil çok sevilen arkadaşlar için de ithaf edilebilir bence. güzel şarkı vesselam. eline sağlık toygarcığım. !:swh!:

ülkesini küçümsemeye bayılan insan

sahip olduklarının farkında olmayan insandır. bir de genellikle popülaritesi tavan yapmış ülkelere özenmektedir bu insanlar. o yüzden sürekli bir küçümseme halindedirler kendi ülkelrini. tamam, ben her şey bizim ülkemizde dört dörtlük demiyorum. her şey süper ötesi demiyorum. ama be kardeşim, bu ülkede hiç mi bir şey güzel değil? hiç mi yok yani iyi bir şeyler. madem o kadar beğenmiyorsan buyur beğendiğin yere git. herkes özgür. kimse kimseyi zorla burada yaşatmıyor. alla alla. bak sinirlnmeye başladım. neyse..

cem özkan

henüz beğenmediğim şarkısına rastlamadığım sanatçı. adam yazıyor abicim. sözler ayrı güzel, müzik ayrı güzel.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: yedi kocalı hürmüz)

canınız sıkkınsa açın izleyin. gülme garantili, kafa dağıtmak için birebir bir film. tavsiye ediyorum.

türk kızlarıyla evlenmeyelim nesilleri tükensin

(bkz: aferim iyi düşünmüşsün)

herkes açken dışarıda yemek yiyen ev arkadaşı

vicdansız ev arkadaşıdır. bencilin önde gidenidir. halbu ki bir paket makarna, bir de kola alıp gelse 4-5 kişi bir güzel yer karnını doyurur. nalet olsun böyle arkadaşa. gaddar. -nedense hiddetlendim birden- *

facebook daki her fotosuna yorum isteyen insan

bu kişi eğer sözlükte yazıyorsa, her gün nickaltına bir şeyler yazılsın da ister. var böyleleri. önce size nickaltı yazarlar, sonra da sizin yazmanızı beklerler. siz yazmadığınızda da çemkirip, kendi kendine nickaltı yazarlar. hatta kankalarım beni iplemiyor diye de serzenişte bulunurlar. ama senin derdin mi var, sıkıntın mı var, iyi misin, kötü müsün umrunda değildir.

onlar için anca facebookta her fotosunu beğenin, altına yorum yapın "burcucum çok güzel çıkmışsın" deyin, sözlükte de nickaltını coşturun tamamdır. başka derdi kalmaz.

günü en iyi anlatan şarkı

fırat tanış - yani

matmazel ile müziğin sesi

bu geceki yayınında (22.00 itibari ile) türkçe pop ağırlıklı şarkılardan oluşan bir konsep ile dinleyici karşısına gelecek olan radyo uludağ programı.dj dinleyicileri hüzünlendirecek gibiymiş. hadi bakalım. tüm sözlük yazarları davetlidir. *

uludağ sözlük teki ırkçı söylemlerin artışı

troll olmak adına, birilerinin şu sanal ortamda dikkatini çekebilmek adına, hatta sırf haftanın en sevilmeyenlerine girebilmek için bile yapılanları var. daha ne olsun.. bana göre, reel hayatta hiç bir işe yaramayan gereksiz insanlar uğraşı. bu kadar açık ve nettir.

kürtlerin önünde diz çökeceğiniz günler yakındır

"türk - kürt kardeştir" sözü ile çelişen kıçtan uydurma söz.

(bkz: afferim iyi düşünmüşsün)

an itibari ile en sevilen şarkılarla yayındadır. türkçe rock konsepti ile birazcık hüzünlendirecek gibi dinleyenleri. bekleriz..

radyo uludağ

birazdan (22.00'de) pesimist matmazel yayında olacakmış. son zamanlarda çıkmış olan ve yakın geçmişte çıkmış olan en sevilen şarkılar çalacakmış. öyle diyorlar. *

radyo uludağ

an itibari ile matmazel ile müziğin sesi yayındadır. radyoda evrensel müzik çalıyor gibi. bekleriz..

ilk resmi yayınına an itibari ile başlamıştır. bekleriz efenim.

cumartesi geceleri 22.00-24.00 arasında şahsım tarafından yayın yapacak olan taptaze radyo uludağ programıdır.

hatta şu anda da bir test yayını yapmaktadır. *

radyo dinlemek

güzel bir yayın dinlendiğinde, tadına doyum olmayandır.

radyo uludağ

an itibari ile pesimist matmazel'in yayında olduğu radyodur. bence gelin dinleyin. *