1. 1.
  evet benden adam olmazdır.çünkü
  cünkü ben tarih okumam...sloganlar aslında yeterlidir. mesela abdülhamiti okumak araştırmak önemsiz o kızıl sultandır, değilse bile zaten uluhakandır mutlaka.
  ben adam olmam cünkü siyaset okumam. ne gereği var sloganlarımız ne güzel oysa değil mi? türkiye laikyit laik kalacak yaşasın şeriat ya allah bismillah allahu ekber tanrı turku korusun yasasın halkların kardeşliği...her telden her bunyeye uygun slogan var bende...benden adam olmaz sayın arkadaşlar ben kitap okumam girerim bir internet sitesine zaten orada kitap tanıtımları vardır söyle bir paragraf okurum. lazım olursa tekrar bakar copy past yaparım. benden adam olmaz arkadaşlar. ben işin suyunu cıkartırım her alanda. hani esseğin .mına suyu kaçırır derler ya ben aynen oyle yaparım. nazım hikmeti benden iyi kimse savunamaz, hafızamda en az 3 nihal atsız siiri her daim bulunur. özal ülkeyi kalkındırmıştır, erbakan islam aleminde saygın bir yer edinmemizi sağlamıştır, mesut yılmazdır aslında bu avrupa birliği muzakerelerinin başlangıc kişisi ve devlet bahcelidir apoyu yakalatan bülent beydir 85 yıldır ulkenin laik kalmsının nedeni. deniz beydir tayyipin ilacı ve tayyiptir halktan başbakan. bir de perincek var o da aslında milliyetçidir. falan filan....ben bunların hepsini savunurum. benden adam olmaz değerli büyüklerim ben sigara içerim bana birşey olmaz. genelevden cıkarım camiye giderim allahın rahmeti geniştir affeder. namaz kılmam girmeyin rica ederim allah ile kulun arasına. birde gazetelerin önce spor sayfasından başlarım okumaya. bazen selehaddin duman okurum. gecenlerde bir yerde duydum bir de kabaklı soyadlı biri varmış ona bakacam bir ara. ama ekonomi okumam. benzine zam gelmiş bana ne ben hep 50 ytl lik alırım benzini. işci işsizkalmış bana ne. bana ne ac memurdan bana ne kayıt parası veremediği için okulun temizlik işini yapmak zorunda kalan anne veliden. bana ne ya. dünyaya birdah gelmiyecez ya. ne güzel eğleniyoz surada.laf sokuyoz elaleme, ayar veriyoz inceden inceden. benden adam olmaz arkadaşlar. ben kim miyim? ben türkiyede yasayan biriyim. peki siz?
  15 -4 ... raziyehatun
 2. 2.
  kendime söylemekten bıktığım ama yine de söylemeye devam edeceğim cümle.harbi benden adam olmaz.
  1 ... enerjik
 3. 3.
  bayanların "ben kadınım zaten adam olmamki" gibi saçma espriler yapacakları konu.
  ... dr rocco amca
 4. 4.
  (bkz: sen bilirsin)
  1 ... sivrisinek
 5. 5.
  emre aydının şarkılarında söylediği ve sevgilisinden ayrılmasına neden olan hede..
  (bkz: adam olmaz dedim benden)
  ... wuper
 6. 6.
  (bkz: senden adam olmaz adamım)

  (#2221813)
  -1 ... iktidarsiz jigolo
 7. 7.
  (bkz: valla bana da öyle geldi)
  2 -1 ... siyah inci yagmuru
 8. 8.
  kaçak'ın güzel şarkılarından biri daha..

  kaç zamandır gülmez oldum kendime
  aslında uzun zamandır çok gülüncüm
  her ne kadar umursamaz görünsemde
  bildiğin gibi değil aslında ben çok kıskancım

  sen bana aldırma gülüm benden adam olmaz
  kendime hayrım yoktur sana hiç olmaz (x2)

  kaç zamandır hep küskünüm sana
  huysuzlaşır, aksileşir kalbini kırarım
  her ne kadar kendimden emin görünsemde
  bildiğin gibi değil aslında ben, ben bir korkağım

  sen bana aldırma gülüm benden adam olmaz
  kendime hayrım yoktur sana hiç olmaz..
  *
  6 ... tabuttamenemenyapanimam
 9. 9.
  evet olmaz benden adam, çünkü ben kadınım gibi, iğrenç bir karşılık bile verilebilecek söz. hatta daha da ötesi, benden anne olur, teyze olur, hala olur ama adam olmaz. * *
  ... novakatinamite
 10. 10.
  luzumsuz bir hayat yasayip, luzumsuz bir sekilde olecegini dusunen, hicbir sey basaramamis insan evladi lafi.

  (bkz: doyouthinkyoucantell)

  bu lafi eden insan, mutludur, huzurludur, rahattir, otdur, boktur da; soyle bir gecmisine bakip, neler ettim lan ben su hayatta dedigi anda kendi kendini got gibi birakmistir ortada. cunku yaptigi hec be sey yoktur, luzumsuzluk abidesidir, ana-babasinin bi anlik zevkinin urunudur.

  gelecegine baktigi zaman da durum pek farkli degildir, ama zaten adam olunmayacagi icin kafaya pek takilmaz, anin zevkine bakilir, ama anlar da o kadar zevksizdir ki, bir andan zevk alabilmek icin milyonlarca bahane bulunmasi gerekir. ama yine adam olunmadigi icin herhangi bir bahane bulunamaz, got gibi kalinir, sag elde bira varsa icilir, yoksa bir sigara yakilir, benden hakketten adam olmaz denilip luzumsuz hayata devam edilir.
  1 ... doyouthinkyoucantell