1. 1.
  hızlıca yükselen kalite bir Türk rapçi. şarkıları gayet iyi, tipi de yerinde. yolu açık olsun.
  6 -6 ... dolar 7 oldu amk
 2. 2.
  bildiğim iki klibi de çok iyi olan nigga kardeşimiz.

  https://www.youtube.com/watch?v=8xk4UarkXcU

  trap hiphop bu yenisi
  teferruat gerisi
  raketsiz oynarız tenisi..
  3 -3 ... the dayi slx
 3. 3.
  Kral yine yapmış şarkısını;

  https://youtu.be/s0EYOiNJUbI
  1 -3 ... alkolik oldum
 4. 4.
  Tam amerikan işi. Tipi hareketleri kliplerinde kullandığı araçlar kalın zincirler devasa viski şişesi hepsi tam bir amerikan işi. Klip izmir de değilde colarado da çekildi desen kimse hadi len demez. Birde sürekli bizim zenciler zenci zenciyiz niggı demesi Kendini nazi sanan yahudi kadar komik oluyor. Süt gibi beyazsın be kardeşim.

  Her neyse ne yaptığın müzik illa kaliteli olacak diye birşey yok. Kaliteden eser olmayan nasiplenmeyen nice şöhretler var piyasada. Gençliğin içi bu kadar boşaltılmış bir müziğe tutulup kalması ne kadar acayip değil mi?

  80 lerde ve 90 larda metal müzik yön verdi gençliğe. Ve hiçte fena bir nesil değillerdi bence. 90 ların sonu ve 2000 lerin başında rap müzik sürükledi gençleri dünyada hiçbirinde bu kadar boş beleş şeyler meşhur edilmedi.

  Cebinde kaynak olmasa ne müziği nede lirikleri ile kimseye dinletemezdi yaptığı 3-5 parçasını. Bunları izleyip bende böyle olabilirim hayalleri kuran gençler cebiniz doluysa olursunuz çünkü yaptığı iş yetenek istemiyor.

  Dur bende heceleyeyim is te mi yor.
  12 -2 ... delegado zero1918
 5. 5.
  Bunlari bilme sebebi hep buca.

  Adeta bir cukur, geri tirmanamiyorsun. Buca'ya giren bunlari ogrenmeden cikamiyor.
  ... cicekli siirler bayim
 6. 6.
  Kafiye yerine 'ha, he, hu' koyan arkadaşlardan bir tanesi. Gerçi kafiye yapanlar da Angela Merkel'i Kadıköy'e çağırıyor.
  Şuanki popüler rap, yeni nesillere güzel hitap ediyor. Biz de burada sürünüyoruz.
  Alın biraz eziyet çekin amk;
  https://www.youtube.com/w...FsJU&feature=youtu.be

  Edo: Gerçi sürünmüyorum, sikimde değil. Bekliyorum.
  3 ... captain mfk
 7. 7.
  bu çocuğun ninesi annemin komşusu. teyze, torununun "mahallemiz esmer" klibinde bile rol aldı. kadıncağız klip için te Ankara'dan izmir'e gitti. tanınır olmak için sarf ettiği emeği biliyorum. şarkıları da güzel bence. nigga konseptinden çıkarsa iyi olur. bir de şarkı sözlerine biraz daha özen göstermeli.
  1 ... judas
 8. 8.
  Şarkıların hızını 1.25'e alınca cidden rahat ediyorsunuz. Şaka maka bu tarz rapçileri sevmem ama bu adamın röplerini falan izledim konuşma tarzının falan dış görünüşüyle ilgisi yok. Ama tabi müzikal açıdan arkası boş. Genel olarak da nerde ne konuşacağını ne yapacağını bilemiyor. Şimdi bu popülerliğinin üstüne oturup düşünmeli, kendi alanında bol bol okuyup dinlemeli, sonra da kendini kanıtlayabileceği şeyler yazmalı ki yeri sağlamlaşsın.
  2 ... dumanisbirakir
 9. 9.
  Yeni sarki cikarsa da dinlesek. Butun sarkilarini ezberledim. Hididi mididi mumble lardan diye kendi soyluyor zaten. Auto tune sarkilari cok da anlamli olmayan sadece kafiyeli sozleri var.

  Edit: ben fero adamdir. Guzelbahce pafkuf viski konyak icerim.
  -3 ... zero two
 10. 10.
  dun cikan albumunu dinledikten sonra bu turkce rap nereye gidiyor ammuuhagoyim diye urfali asiret agasi gibi tepki verdigim insan.
  3 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima