bugün

kabızlık için önerilen, 8-10 saat içinde etki eden bitkisel ilaç. dikkat edilmesi gereken nokta, tok karnına içilmesidir aksi halde feci karın ağrısı* ve ishal kaçınılmazdır.
kabızlar için süper bir ilaç. fazla alınması bünyede bağışıklık yaratabilir, dozunu bilmekte fayda vardır, yararlıdır. ayrıca %100 organik diyorlar ne kadar doğru bilinmez tabi.
konstipasyon tedavisinde kullanılır. aşırı alınması diyare sebebidir.
arkadaşımın al bunu kullan kanka iyi gelir zayıflatır dediği ilaç

diyalog aynen şöyle geçmiştir;

-ne işe yarar bu

-sıçırtır kanka bol bol sıçarsın

meraklısına not: korktum kullanmadım hala buzdolabında duruyor *
Dışarda zor duruma sokan ilaç. 1 haftalık tuvalete gitme ihtiyacını karşılar o derece.
20 dakika önce aldığım hap. bakalım 2 haftalık kabızlığı düzeltebilecek mi?? korkutuyor bir yandan da..
an itibariyle karnımda ağrı ve guruldama yapıyor. işe yaraması dileğiyle..
aşırı derecede sancı yapan kabızlığa birebir ilaçtır.4 saat sonra etkisini gösterir ama ne gösterir.hani o haptan sonra tartıya cıksanız 2 kilo verdiğinizi anlarsınız.kesinlikle yatarken içmeyin yoksa sancılar içinde uyanırsınız.acıktırıyorda ayrıca.
(bkz: bakunin)*
14:30 da 2 adet almış olduğum kabızlığa çare olduğu söylenen draje ilaç
tamamen bitkisel dediler ve karın ağrılarım şimdiden başladı.

şu an 20:58 ve sırf kuru ağrı, ilerleyen saatlerde ne olur bilemem.

edit: 15 dakikada bir tuvalete gitmem gerekiyor, ağrılar azaldı, yanmalar başladı. saat 22:15
kabızlık derdine iyi gelen ilaç. içtikten 15- 20 dk sonra midenizdeki gurultulardan ve hafif sancılardan, akşam olacak gökgürültüsünü hissettiriyor. 8 saatte etkisini gösterir tuvalete yakın yerlerde bulunulur. yoksa etrafa sıçılır.
etken madde olarak bisakodil ve sennozit b iceren, tamamen bitkisel bir ilaçtır. Ayni zamanda farmakognoziciler bol bol över bu ilacı. Fakat her baş sıkıştığında kullanilmamasi önerilir, bir süre sonra 2 tane hap bile etki etmez.
1 aydır yaşadığım hafif kabızlık problemim üzerine aile hekimimin bana yazdığı ilaçtır. Günlerdir tavsiyeler dolayısıyla kuru incir ve kayısı yiyordum. Aslında bakarsanız işe yarıyordu. Ama bugün nasıl olsa evdeyim diyerek ve kabızlığımın tekrar başlaması üzerine bir tane içtim. 4 saat sonra etkisini gösterdi bende. Ayıptır söylemesi bildiğin arkadan işetiyor. Kesinlikle bu işe yaramaz falan diyerek 2-3 tane atayım demeyin vallahi tuvalette uyuyup kalkarsınız benden söylemesi.

(bkz: arkadan işemek)
yola çıkmadan önce almayın. bağırsaklarımın amına koydu çok afedersiniz.
bulasmamak gereken ilac. barsaklari tembellestirmesinin yani sira makat cokmesini, barsak fitigini tetikler. Bobreklere zarar verir. dolayisiyla bobrek ustu bezlerini ve hormonlarini bozar.
Tuvaletten entry girdiren ilaç.
Gidip gidip geliyorum. Haftada 1 - 2 kez içmekten bir şey olmaz sanırım.
1 haftadır hafif kabızlık yaşıyorum. 6 saat önce almama rağmen hala etkisini göstermeyen ilaç.
edit: dün çok bir etkisini görmedim bugün 2 tane attım. 9 saat geçmesine rağmen hala etkisini göstermedi.
3 gündür içiyorum.
Hala giden gelen yok.

2 tane mi atmaliyim acaba?

Edit:gece yatmadan alınıyor zaten saatini siz belirlemiyosunuz.
yerine göre 3 tane olarak da alınabilen ilaçtır. kullanan tanıdıklarım var çok zorda kaldıklarında 3 tane de aldıkları oluyor. tabi saati iyi ayarlamak lazım işe / okula vs giderken yolda yakalanmayın *
Aklı olan kullanmaz.

Bir daha tövbe kullanmam 1 tane içmeme rağmen mahvoldum asla delilik edip 2-3 tane içmeyin.
Bünyeden bünyeye göre değişiyor galiba. 1 tane alanda ise yarıyor. 3 tane alanda tık yok. umarim işe yarar. kabizim.
Metabolizmam hızlansın ishal yapsın diye bu ilacı kullandım. 2 gündür tuvalete rahat çıkmadığım için deneyeyim dedim. Gece yatmadan önce 1 tane içtim. Yav içmez olaydım. Şimdi tekrar kabız olmak için deli gibi muz yiyorum. Nasıl bi ilaç lan bu?
Bunu kullanacaklar bunun yerme magnesie calcine toz kullansınlar. Hem daha etkili hem daha doğal.
bu hafta babamın rahatsızlığı vesilesiyle tanıştığım ilaç. işe yaradı gibi, ama takipteyiz bakalım.
allah'in belasi kabizliga dayanacak gucum kalmadi, aldim ve bir tane attim. guzel sonuclar gelecek ins.