bugün

bu hafta babamın rahatsızlığı vesilesiyle tanıştığım ilaç. işe yaradı gibi, ama takipteyiz bakalım.
az önce ağzıma attım bakalım ne olacak ilerleyen zamanlarda görücez.
Bunu kullanacaklar bunun yerme magnesie calcine toz kullansınlar. Hem daha etkili hem daha doğal.
Metabolizmam hızlansın ishal yapsın diye bu ilacı kullandım. 2 gündür tuvalete rahat çıkmadığım için deneyeyim dedim. Gece yatmadan önce 1 tane içtim. Yav içmez olaydım. Şimdi tekrar kabız olmak için deli gibi muz yiyorum. Nasıl bi ilaç lan bu?
Bünyeden bünyeye göre değişiyor galiba. 1 tane alanda ise yarıyor. 3 tane alanda tık yok. umarim işe yarar. kabizim.
Aklı olan kullanmaz.

Bir daha tövbe kullanmam 1 tane içmeme rağmen mahvoldum asla delilik edip 2-3 tane içmeyin.
yerine göre 3 tane olarak da alınabilen ilaçtır. kullanan tanıdıklarım var çok zorda kaldıklarında 3 tane de aldıkları oluyor. tabi saati iyi ayarlamak lazım işe / okula vs giderken yolda yakalanmayın *
3 gündür içiyorum.
Hala giden gelen yok.

2 tane mi atmaliyim acaba?

Edit:gece yatmadan alınıyor zaten saatini siz belirlemiyosunuz.
1 haftadır hafif kabızlık yaşıyorum. 6 saat önce almama rağmen hala etkisini göstermeyen ilaç.
edit: dün çok bir etkisini görmedim bugün 2 tane attım. 9 saat geçmesine rağmen hala etkisini göstermedi.
Tuvaletten entry girdiren ilaç.
Gidip gidip geliyorum. Haftada 1 - 2 kez içmekten bir şey olmaz sanırım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.