bugün

entry'ler (125)

ruhun orospu olması

(bkz: ruhun orospu çocuğu olması)

galatagazete com

istanbul'daki kültür-sanat etkinliklerini haberdar eden, köşe yazılarına ve güncel haberlere yer veren bir site. çok güzel, siz de girin bir bakın derim.

http://www.galatagazete.com/o/

doğa olaylarını kuran ile açıklayan şakirt

(bkz: taşlar dile geldi)

come in number 51 your time is up

şimdi bu şarkıdaki bas yürüyüşleri öyledir ki, her şeyi bırakır onu dinlersiniz. şarkıyla farklıdır, kendi kafasına göre takılır. roger waters'ı bir kez da sevme sebebidir. olağanüstü.

corporal clegg

pink floyd'un hemen hemen kıyıda köşede kalmış bir parçası. gerçekten muazzam.

the narrow way

part2 beni benden alır, son bölüm ise huzur verir. şarkının sonunda tüm seslerin birbirine karışması da çok hoştur. en sonunda davul ve gitar beraber kaybolurlar. iyidir iyidir, dinleyin.

çift gösterici

(bkz: alkol)

maçlarında milli marş okunan ülkemden utanıyorum

bu halimizle bile zar zor ayaktayız, istiklal marşı da okunmasa tamamen kaybederiz kendimizi, benliğimizi.

utanılmaması gerek.

ulan ne kemalist adamsın sen ya

bir şakirt söylemi.

qamberdesouza

inci sözlükteki yaratıcı yazar. çok gülüyorum bu adama.

http://inci.sozlukspot.co...l%C4%B1sht%C4%B1rmaya/13/

''faceini böle hafaya çefirir şeqilde...''

haldun üstünel

erman toroğlu programda kendisine haldunel demiştir.

ricardo andrade quaresma bernardo

adam resmen iyi oynuyo lan..

lokum gibi tema

gözümü yormayan tek tema. iyidir iyi.

cenk gönen

hakan arıkan ile beraber beşiktaş'ın kalesini 10 yıl garanti altına almış kalecidir kendisi.

34 yaşındaki guti transferine sevinen bjkli

aslında burada bu tarz beyanatlar veren kişileri dikkate almamak lazım. yok guti yaşlıymış da oynayamazmış da...

ya siz futbol yerine başka bir şey izliyorsunuz, ne bileyim futbolcuların yakışıklı olup olmadıklarına özellikle oyundan daha çok dikkat ediyorsunuz ya da futboldan tek kelime anladığınız yok. guti diyoruz. adamın attığı pasları, takımı oynatmasını falan göremeyenlerle futbol konuşmamak lazım aslında. onlar futbolu bilmeyen insanlar...

26 ağustos 2010 trabzonspor liverpool fc maçı

maçın gidişatına bakılırsa liverpool atar bitane. daha dikkatli olmak lazım. ayakta top tutmak lazım. dayanıklı olmak lazım. moral bozmamak lazım. haydi trabzon, ele şu liverpool'u...

satanizm ateizmin çocuğudur

(bkz: tanrıya inanmıyorum ama bir şeytan var)

hayır ben kesinlikle üç harfli değilim

-size de mi peygamber geldi?
-evet dünyalı, haberimiz var her şeyden üç harfli falan...

pkk lıların sex hayatını merak etmek

(bkz: sex)
(bkz: seks)

başlık açarken karakter sayısı kaç olsun

(bkz: 12 5 falan)

(bkz: inci sözlük)