1. 1.
  (bkz: saffet arıkan bedük)
  5 ... zarth vader
 2. 2.
  ülkemizde de kendini göstermeye başlayan elektronik müzik akımına ilgisiz kalmamış ankaralı müzisyen.geçtiğimiz günlerde even better isimli albümünü yayınlamıştır.
  1 ... yasakelma
 3. 3.
  görüntü olarak avrupa yakası'ndaki sertaç'a; ses olarak da dave gahan benzettiğim; ilk duyduğum da isminin hödük olduğunu sandığım şarkıcı kişi.
  11 -1 ... kerameti kendinden menkul
 4. 4.
  müzikal tarz değiştirince eski albüm geçmişini yok saymak adına ismini kullanım dışı hale getirip soyadını sahne ismine dönüştüren kişi.
  1 ... schenardi
 5. 5.
  son sigaram adlı şarkısıyla dikkat çekmeyi başaramamış ve tarz değiştirmiş samimi müzisyen, akıllı, yetenekli kişi.
  4 ... stalker
 6. 6.
  eğlendiren kişi. gerçekten eğlendiriyor efendim bu insan.. sahnede çok başarılı. coverları muhteşem. ilgiyle izliyoruz. imkanı olanlar mutlaka canlı performansını izlemeli..
  2 ... panicattack
 7. 7.
  20 Aralık 1979 Ankara doğumlu grafiker, besteci, art direktör. Mayıs 2004 yılın da Nefes Almak Zor albümünü çıkardı ve öne çıkan parçaları arasında son sigaram ve Sibel Alaş ın adam şarkısına yaptığı yeni düzenleme vardır. Nisan 2007 yılın da müzik tarzı konusun da 180 derece dönüş yaparak Even better albümünü çıkardı.

  (bkz: bedük)
  (bkz: araştırmacı yazar)
  3 ... cellar
 8. 8.
  (bkz: serhat beduk)
  2 ... cellar
 9. 9.
  Pilot gözlüklerini çıkarınca hepten hayal kırıklığına uğratan,müziğini dinleyince "önemli olan dışı değil,içidir." dedirten insan.Even better adlı albümü gayet başarılıdır.
  3 -1 ... felis is back bitch
 10. 10.
  şu sıralar mtv de better than my baby adında klibi yayınlanmaktadır. klibi tasarlarken tema olarak fight club u seçmiştir. helal olsundur.

  (bkz: (vid #7793))
  4 ... meseodunu