7. nesil yeni yazar.

(bkz: hoş gelmiş)
(#10549519) nolu entry sinde abaza olduğunu sözlüğe duyurmuş yazar.
vs. yazarıdır.
(#12259468)
el atın dedi atmaya geldik. atınca kızmaz umarım. yedinci nesil olduğundan hoşgeldi de diyemiyorum lan ne diycektim ben unuttum. yedinci nesil iyi yazardır. ne derlerse desinler benden iyi haxball oynar kendisi.
müzik kafası olan, boğa burcu olan, hoşsohbet olan, ve jeux d'enfants'ı belki benden çok seven yazar. lakin beatles kültürü olmamış, çok üzdü bu beni çooook...

not: beni evine çağırıyor sözlük, niyeti belli.. herkes bilsin yani.
(bkz: şaka şaka)
Tam bir morrissey fanı olan yazar. böyle insanları görünce çok mutlu oluyorum. * * muhabbeti de oldukça iyi, konseri dört gözle bekliyoruz. *
(#12942112) ağlatmış yazardır. gerçekten ağlatmıştır...
entrylerini okuduğumda hemen hemen aynı düşüncelere sahip olduğumuzu fark ettiğim yazar.
(#13485551) sanki ben yazmışım gibi mesela.

canım yazar.
ciddi bir değişim geçiren ya da uzaktan bana öyle gelen sağlam arkadaş, geleceğini bugünlerde gösterdiği çabalarla güzel yönlendirecek olan akıllı insan. yüzünü güldürecek insanlarla karşılaşır umarım hep . *
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim yazar.
geleceği için bazı isteklerinden ödün vermiş ve sözlüğü bir süreliğine bırakmış olan değerli bir yazar arkadaş. umarım istediği gibi gidiyordur , umarım iyidir. çok çok iyi baksın kendine o . yeni yıl güzelliklere boğsun yaşamını,,,
the smiths ve morrissey hayranı olduğunu bildiğim bir yazardır.
sırf bu yüzden bile müzik zevkini kanıtlamıştır.
bir beşiktaşlı bir galatasaraylı olduğunu söylemiş zannımca kendi içerisinde çelişkiler yaşayan yazardır. ancak çok duygusal birine benziyor birilerine karşı şiddetli hisler beslemiş. değişik!
ağustos 29 bayhod'a sevgimizi iletelim gününün ilkincisini sebebiyle kendisine kocaman kocaman sevgilerimi iletiyorum.
ddos saldırısı sırasında, itü sözlükte,
uludağ sözlük başlığında uludağ ı direk satmış olan yazar.
maalesef orada yayında olduğundan ekleyemiyorum capsini.