bugün

yeni bir altıncı nesil yazar,hoş gelmiş.
türkçe: bir yalan üzerine kurulu.

budur!
güzel nickli, güzel yazan yazar.
" sizler var oldukça gelecekten korkmak anlamsız. " cümlesini bana kurduran, yazım tekniği oldukça kuvvetli harika bir insan. yolun açık, her şey gönlünce olsun...
telefonda konuşmayı bilmeyen denyo başlığı ile yaran yazardır. Bu konu ile ilgili sonuna kadar desteklediğim yazardır.
ki ben şu sözlükte binlerce yazı okudum, ilk kez bir yazının ortasında sigara yakıp güle oynaya bitirdim.

tam bir inceleme, ciddi bir emek ve araştırmacı, soruşturmacı gazetecilik örneği.

içerilerde bir yerlerde "dışarı çıkarın lan beni" diyen bir şafak karaman...

ellerine sağlık. (bkz: #6936465)
süper bir yazar kendisi. sözlüğe bir milyon baloncuk tane lazım.
(#7242919) gözümün yaşından sonunu güçlükle okudum entrynin.

kelimelerinle başkalarının yüreğine daha fazla dokunamazdın hocam. işte bu senin yaptığın... hissettirmektir.

bir yazar. şahane bir yazar.
Sözlükteki bütün yazarların yazılarını okuyorum, hızlı okuduğum için kim ne yazmış biliyorum. Yazısını yavaş okuduğum, yavaş okuyarak değer verdiğim bir yazardır kendisi. Anlatımı farklı ve içten. Birinci nesillerden daha iyi bir yazar.
(#7783670) entrysiyle kaliteli bir yazar olduğunu göstermiş sözlük kullanıcısı.
gerçek bir yazar.

içi boş bakınızlar, kısa laf sokmalar, polemikler değil de harbi harbi kitap gibi entry giren, gerçege ve sürekliliğe dayalı olmasını istediğimiz hoş yazar.
(#8188964) çok iyi.
şu huzursuz dakikalarımda beni gülümsettin ya...
orhan veli şiirindeki özgürlüğün kendisinden esirgenmemesini dilediğim eskiz-sever;
gün olur alır başımı giderim
denizden yeni çıkmış ağların kokusundan
şu ada senin, bu ada benim
yelkovan kuşlarının peşi sıra..
güzel, uzun, dolu dolu entryler giren; bu sözlükte yapmaya yüreğimin el vermediği şeyleri yapan yazar.
nicki ile şahsımın dikkatini çekmiş yazar. gece gece bana hayatı sorgulattı hatta. hayırlısı...
yarmış yazar. *
(#8677331)
uzun zamandır görüşemiyor olsak da sözlük alemi vesilesiyle tanıyıp "arkadaşım" dediğim varoşların özgür adamı.
keyifle okunan yazıların sahibi yazar.
bir yerden gözüm kesinlikle ısırıyor.
"insan değil bu!" yazarlarından. okutur kendini.
çok başka yaşar, çok başka yazar.
kendisine söylemek istediğim yine kendisinin kaleminden çıkmıştır.

(#7879702)

hadi kalk gel!
nickine bayılası yazar kişi.