bugün

entry'ler (389)

aras kargo

kadıköye gelecek kargoyu günlerce antalya-istanbul arasında gönderen, şubeye gelen kargoyu bir arka sokağa 8 saatte teslim edemeyen kargo şirketi.

entry ve nick uyumu

(#14619698)

istanbul un en güzel semti

(bkz: kanlıca)

mercan dede

tek kelimeyle mükemmel diye tanımlanabilecek sanatçıdır.

aylin bozkurt

bugün Antalyada cenazesi kaldırılan, 28 yaşında Van depreminde hayatını kaybeden öğretmenimiz.

yaran facebook iletileri

o sitelere girme, içki içme, sigara içme, olaylara karışma, 3 çocuk yap.. sanki iktidarda akepe değil de annem var.

gider yapan facebook iletileri

alternatif demet akalın şarkı sözleri olabilecek iletilerdir.

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

insan ailesinin yanına yıllar sonra dönünce zamanın nasıl geçtiğini daha iyi anlıyormuş. olgunlaşma döneminin bir parçasını aileden uzakta tamamlayınca, fikirsel farklılıklar, bazen de çatışmalar daha bir belirginleşiyormuş. her şeye rağmen aile yanı en güven veren yermiş.

zuhal topal la izdivaç

kadın adaylardan birinin aradığı eşi tanımlamak için "çalışmayı prensip haline getirmiş" dediği program. işyerine eleman mı arıyosun hasta insan *

yaran facebook iletileri

bilgisayar saati zaten ileri almış, bi de ben aldım. biraz daha üstüme gelirseniz bu hızla sabaha 2013'e girerim.

yaran facebook iletileri

gençler isiniz bittiyse şu saatleri düzeltelim mi artık?

fazlası faydalı olan şeyler

(bkz: farkındalık)

sözlük yazarlarının hayalleri

kendi kurabiye ve pastalarımı yapabileceğim küçük bi pastane açmak.

bana her şey yakışır

bu hafta yarışan gayet şişman yaşlı teyzenin başka bir yarışmacı için " kilolarını kamufle etmeye çalışıyor " dediği tuhaf yarışma.

nihat doğan

"takdir ediliyorsan değil taklit ediliyorsan başarılısındır" diye filozofik bir açıklama yapmıştır an itibariyle.

ayrıca tam aşık olma zamanı olduğunu belirtmiştir bu ayların, dehşet içerisinde izliyoruz.

l oreal paris miss turkey

beden ölçülerini bilmeyen kızların yarı finale kalmaya çalıştıkları yarışma. *

yaran facebook iletileri

efendi olacaksın. efendilik her zaman prim yapar. bak "yüzüklerin efendisi" ne nasıl gişe yaptı. olay yüzükte mi? hayır, efendilikte.

rusya nın türkiye ye 10000 seksi kız yollaması

nükleer enerji tartışmaları bir yana türkiye'nin enerji sorununa çözüm bulunması demektir.

saç dökülmesi

her türlü şampuanı denememe rağmen bir çözüm üretemediğim sorundur. en sonunda beyaz kalıp sabun kullanarak sorunu çözmeyi başardım. %90 oranına azaldı dökülme. saçların sabun etkisiyle katılaşmasına da saç kremiyle çözüm bulabilirsiniz *

edit: denemeyin vazgeçtim, hala dökülmekte. *

seda sayan

an itibariyle " cennet ve cehennemin varlığına inanın " diyerek hocalığa soyunmuş çizme yüzlü kadın. *