bugün

--spoiler--
sizi seviyorum cunku size oy vermedigim halde ve kime sorduysam akp disinda oy verdigini soyleyenlere ragmen iktidara geldiginiz icin. servetinizi oglunuzun sunnete takilan altinlariyla yaptiginiz icin. kayip trilyon davasindan yargilanmasi gereken bir insani cumhurbaskani yaptiginiz icin. bu ulkede 30.000 sehidin kanina neden olan vasifsizlara "sayin" dediginiz icin. gemicik aldiginiz icin. kemal unakitan'i biraz daha akitsin diye maliye bakani yaptiginiz icin. tanimadigim ve tanimak istemedigim %47'nin sesi oldugunuzu soylediginiz icin. bu ulkeye siyah bir ampul taktiginiz icin. dini kullanarak insanlar somurdugunuz icin. iste ben sizi bu yuzden seviyorum bilmiyorum birseyler anlatabildim mi sevgime dair? tabi bu yazilanlar yayinlanirsa daha cok sevecem sizi o ayri bir konu. bir de aydin dogan'i tekelinize aldiginiz icin. aklima geliyorda sizi sevmek icin cok nedenim var aslinda.
--spoiler--

yayinlanirsa elestirilere acik oldugunu ispat edecek olan site.
açılış sayfam. yalakalığın boyutlarını görmek açısından oldukça verimli.
anasayfasında ısrarla türk cumhuriyetleri şeklinde nitelenmek istedikleri halde türki cumhuriyetler yazısı bulunmakta soydaşlarımızdan için.

ayrıca her konuya değinilmiş ancak yolsuzlukla mücadele yok; neden acaba?
büyük birader tarzı bir siyasi doktrin örneğinin yaratılmaya çalışıldığının bir göstergesidir. bu işin örneğini lost'un bir bölümünde karl'a yapılan beyin yıkamada da görebilirsiniz. aa beyin yıkama. hiç aklıma gelmemişti.
+ seversem beni kadrolaşmanıza dahil eder misiniz başbakanım?
- tabi ki, sen yeter ki sev beni. yaptığım herşeye göz yum.
+ tamam o zaman seviyorum.* * *
bu site kendisinin ilk başbakanlık döneminde açılmıştı. sanırım sitenin yaratıcıları, site boşa gitmesin diye 2. dönemde de seçilmesi için bayağı bi kulis yapmışlardır.

+ nolur herkes oy versin, site boşa gidecek.
- başbakan da bizi sevecek mi?
+ evet evet, hatta hepinizi kucaklayacak.
- bi dakka o olmadı bak.
+ tamam başkası kucaklar sorun değil, ayarlarız.
külliyen yalan söyleyen web sitesi. en çarpıcı örneği:

onurlu ve itibarlı türkiye: ulen amerika pkk' ya silah gönderiyor. iran ırak'a girmiş, biz maymun gibi bakıyoruz hala. Hangi itibar? itibardan kastın, yandaşçı tutum sonuçu aldığın lüks araba ise haklısın canım benim. tutmayım ben seni. Durmak yok, doldur mazotu Yola devam.
siz bizim karadeniz sahil yolumuzu açtınız allah ta sızın yolunuzu açsın...
ali misir - trabzon/akçaabat - 22.01.2008 13:45:57

aman allahım buda mı gelecekti başımıza?*
--spoiler--
sayin basbakanim bu mesajim yayinlanmayacak biliyorum belki sizinde haberiniz olmayacak ama ben yazayim ülkemin kalkinmasi icin bakiniz simdi her kez bas örtü davasina kilitlendi siz birde yatirim hamlesi baslatiniz almanya ile almanya almanyadaki türklere issizlik parasi veriyor sosyal yardim veriyor ama almanyada issizlik bitmiyor alman devleti bu issizlere kradi versin kradiyede issizlik parasindan cocuk parasindan kesip türkler türkiyeye dönüp organik seanen kecisi beslesin keci sütünede isleyip almanya pazarina sürelim böylece hem ülkemiz dövüz kazanir hemde almanyada issizlik azalir evet almanya aile basina 50,000 euro kradi verir bu kradiyede issizlik parasindan keser yesil sermayeli holdinglerde keci sütü isletir sayin basbakanim yesil sermayeli holdinglerede cözüm bulunuz bas örtüsünü yasa cikardiniz yesil sermaye icinde cikarin sasygilarimla
selım - denizli/sarayköy - 21.01.2008 20:27:27
--spoiler--

bu ne lan....
(bkz: basbakanınıdaalgit gov tr)
Bir de O adamı sevenler mi var neresi sevilir o adamın ...
bu nick tam yirmi bir harf ;

basbakanimi seviyorum cunku annemize küfür edebilecek kadar samimi bizimle.

(bkz: bir samimiyet belirtisi olarak küfürlü konusmak)
sol frame'de görünce şaka olduğu düşünülen, sitenin varlığından emin olununca "keşke şaka olsaymış" denilen internet sitesi.
canımız sevgilimiz biricik başbakanımızı * öven gerçekten hakikatlerden bahseden güzide sitedir. hatta sitenini kurucuları az bile söyleyip mütevazı davranmışlardır da ayrıca. örneğin:

ONURLU ve iTiBARLI TÜRKiYE

AK PARTi iktidarının dış politikada yaptığı hamlelerle Türkiye'nin dünyadaki itibarı yükseldi. AK PARTi Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN yaklaşık 80 ülkeye yüzlerce ziyaret gerçekleştirdi. Türkiye dünyanın ekonomik ve diplomatik cazibe merkezi haline geldi.

KIBRIS MiLLi DAVAMIZDIR

AK PARTi iktidarı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni milli davamız olarak ele aldı. izlenen politikalarla Kıbrıs'ta artık haksız taraf değil haklılığı kanıtlanmış tarafız.

HAK ve ÖZGÜRLÜKLER GÜÇ KAZANDI`
AK PARTi iktidarında, temel hak ve özgürlüklere ilişkin güvenceler arttırıldı.

ÖZEL SEKTÖR HAREKETE GEÇTi

Özel sektörün büyümeye katkısı 2002 yılları arasında sadece yüzde 2,3 iken, AK PARTi iktidarında bu oran yüzde 4,4e yükseldi. Böylece Türkiye özel sektör odaklı ve sağlıklı bir büyüme sürecine girdi.

18 MiLYAR DOLARLIK ÖZELLEŞTiRME YAPTIK
Özelleştirmenin başladığı tarihten 2002 yılına kadar gerçekleştirilen özelleştirme uygulamalarının toplamı 8 milyar doları buldu. AK PARTi iktidarında ise, 18 milyar dolarlık özelleştirme işlemi tamamlanmış durumda.

BORÇLAR AZALIYOR
Türkiye'nin toplam kamu kesimi net borç stoku, 2005 ve 2006 yıllarında dolar ve YTL olarak tarihinde ilk kez bir önceki yıla göre azaldı.
yalakalıkyapıyorumvemutluyum.com
uzun zamandir forumlarda görüp, aklima kirk türlü sey getiren, en son girip bi bakiyim dedigimde beni soke eden site.

inanin girmeden önce, bireysel bir girisimcinin kendi cabalariyla fantastik magazinsel boyutta yaklastigi bisey olarak dusunuyordum.

Yahu basbakan kendine site acmis bi de kendimi seviyorum diyor *

saygilar valla sayin basbakan narsizmin bu kadarı...

(bkz: I kiss you)

(bkz: ilikemyself com)
gerçekten ilginç bir sitedir.
biraz açıklayayım.

öncelikle belirteyim; başbakan dediğimiz adam, yanı başbakanlık yapan kişi, halka hizmet amacıyla seçimlere girmiş, bir şekilde en çok oyu alarak seçilmiş ve tek fonksiyonu halka hizmet etmek olan kişidir. bunun dışında kişiliğinin yaptıklarının yanında herhangi bir değieri olmaması gerekiyor.

devam edelim.

siteye girdiğimizde "yoksullarımızaaa şu kadar para verdiiikk.." , "kişi başınaa şu kadar bin dolar düşüyoooo" , "eğitim iyi olsun dediiik şu kadaaar paraa verdiiik" gibi cümleler bizi karşılıyor. bunlar zaten default olarak olması gereken şeyler. yani ütopik bir bakış açısı yakalarsak bir ülkede yoksulların olmaması, kişi başına yeterli bir gelirin düşmesi, eğitimin iyi olması gerektiği sonucuna varıyoruz. hadi ütopik olarak düşünmeyelim, normal bir ülkeyi düşünelim. eğer yukarıda söylediğim koşullar geçerli değilse tabii ki hükümetin yapması gereken de bu koşulları sağlamaktır. peki neden bu koşulları sağlamak hükümetin yapması gereken şeydir, çünkü adamların görevi bu onu oraya onun seçtik koyduk, bunları yani zaten olması gerekenleri yapıp da sonra çıkıp daa "heleloy insan gibi yaşıyosunuz işte sayemizde" demek "ölüm gösterip vebaya razı etmek"tir.

en baştaki konuya geri dönelim,
sitenin adının başbakanımıseviyorum.com olması malesef trajikomik bir durumdur. başbakanımızın acizliğini göstermektedir, "millet beni pohpohlasın" diye gezindiğini göstermektedir. bizim başbakanı sevmemiz veya sevmememiz gerekmiyor. başbakanın da bununla uğraşması gerekmiyor. eğer icraatların güzelse iyise zaten halk bunu farkeder sana sevgisini besler. senin "basbakanimiseviyorum" diye site yapıp da icraatlarını anlatıp puan toplamaya ihtiyacın olmaması lazım.

ayrıca ziyaretçi defterinde yazılanlar da acı ve bir o kadar da komik..
hacklenesi site.
gözlerin dolarak okunacağı ba$lık.kimine göre a$ktan...bana göre fısk tan...

neyzen'in cevdet kerim ile bir diyaloğundan alıntı geldi aklıma ;

neyzen bir gün cevdet kerim'in bahçesinde verilen daveti uzaktan seyir ediyor ve iç geçirip söylüyor:

rızık * için allah kerim ise ; fısk için cevdet kerim.
tayyip erdoğan'ın proxyler ile girip kendine övgü dolu düzmeceler yağdırdığı gereksiz sitedir. *
tayyip erdoğan'ın oğlunun açtığını düşündüğüm site. hem apo'nun* oğlu mu açıcak site? sıra tayyip'inkilerde.*
bir çeşit icraatın içinden.
yüzde 47 için aşığım sana doyamıyorum şeklinde devam edecek site.
....com *
(bkz: sansürlenmiş entryler)
(bkz: yusuf yusuf)
(bkz: oto sansür)
(bkz: başbakanı mı seviyorum)
(bkz: başbakanımdanmakasaliyorum com)