bugün

entry'ler (63)

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Entarisi ala benziyor
Şeftalisi! bala benziyor

sözlük yazarlarının ruh halleri

canım çok istiyor.Ama ne istediğimi bilmiyorum.kafam karışık kuruşuk.

uludağ sözlük ün resmi kokusu vajina kokusudur

sözlüğe b.k atmak için yarışma halinde olmak. bence sakıncası yoq. zaten ek$i ajanıyım

memur olmaya özendirilmek

kpss sınavlarının artık iş bulmada yaşam biçimine dönüştürülmesiyle, tıp-hukuk-mühendislik ve benzeri meslek edindirme branşlarından mezun olamayanların önüne konulan tek seçenek.Tek tipleştirme operasyonu.Ya memur ol, ya da aç kal mantalitesinin dayatılması.* . Öyleyse çok çalış ve memur olma.

memur

Mesai başladığında uyuyabilen canlı türü.Az miktarda iş yapanlarınında bulunduğu ve fakat iş yaptığı için üstlerince cezalandırılan yaratık biçimi. *

allahım güç ver bana

Amin. (kırk küp kırkınında kulpu kırık küp).

çaylak olarak cezalandırılmak

mod ların rutin işleri arasında yer alan aktivite.

bas ortusu neyi ortuyor

Baş örtüsü beyni örter.(40 kelime engelindeyim gibi duruyor.=oysa çaylaklığı geçeli 100 yıl olmuştu)

rus kızları

Yani çok merak ediyorum. * Zaten başkaca anlayacak bir şeyleri yoktur erkeklerin.Muhabbet masalarında ellerinde biralar, futbol ve başka ülkenin kızları.Rus kızlarının türk kızlarından fazla hiç bir şeyleri yoktur.* *

laikçilerin zaman gazetesi alerjisi

laikçilik bir meslek midir?
+ne iş yapıyorsunuz?
-laikçiyim

doğrusu 'laik' lerin olmalıdır.Yani devletin din kuralları ile yönetilmesini istemeyenler, devletin din kurallarından ayrılarak hukuk kurallarıyla yönetilmesi ilkesinin yanında olanlardır.Daima doğru yaklaşımdır.21 yy da hala sözlükte konuşulanlara bak? Ayar berbat...

yakışıklı sevgilinin yumuşak çıkması

Eli yüzü düzgün,uzun boylu,yakışıklımı yakışıklı, konuşması harika,kaslı, küpeli, uzun saçlı erkeğin, cinsel tercihinin farklı olması durumu. *

dün aşık bugün ilgisiz erkek

doğru erkektir. istediğini alıp çekip gitmiştir. başına kalsa daha mı iyidir? * * *

sözlük yazarlarından aforizmalar

Zirvede kartallar da bulunur yılanlar da. ancak birisi oraya süzülerek, diğeri sürünerek gelir. önemli olan nereye gelmiş olduğundan çok, nereden ve nasıl geldiğindir.

medet mete cengiz

Kardiyo'nun hocası. Hocamız. Ve rektörümüz.Geçen Hafta duyduğuma göre kemoterapi alıyormuş. Sigaranın akciğerlerde yarattığı tahribattan dolayı...*

atatürk ü sevmiyorum diyebilmek

"Osmanlı imparatorluğunun son dönemlerinde bir grup gazete, 1918 de imzalanan Mondros Mütarekesi yanlısı tutumu ve Mustafa Kemal önderliğinde başlayan Kurtuluş Savaşına karşı tutumları nedeniyle mütareke basını olarak adlandırılmıştı. Bu gazeteler Türk Milleti kavramını en kötünün de kötüsü olabilecek şekilde eleştiriyordu."Bu entryi yazmak ayar vermek falan da değil resmen mütareke basınının uzantısı olmak,türk halkının düşmanı olmaktır.

Bu entry'i yazmak özgürlüğün kendisine yapılmış bir hakarettir.

iyi de bu ülkede değerler bu kadar al-aşağı mı edildi ki sözlük yöneticileri buna izin veriyor?Buraya kadar düştük mü?Bu özgürlük mü?JOSEF K? ZALL? diğer adminler? Bu nasıl oluyor?Benim size bunu sormam özgürlük karşıtlığımı yoksa?

jack nance

ayar verici, muhtemelen lise çağlarında.duruşu olmayan bünye.*.

yaran ayarlar

dangalağın birinin temiz niyetlerle! bana yardım teklif etmesi ve burcunus ne? sorusuyla beni deli etmesi ve kıl olduğum bu neanderthal'in hakettiğini düşündüğüm telefonu kendisine vermem .*

bakire kız yerine bakire olmayan kızla evlenmek

Benimle evlen, senin için diktireyim.gece boz gündüz diktiririz.yırt,diktir, yırt diktir.böylece hep namuslu bir bakire olarak kalırım naneci.hymenoplasti denir adına.doyum olmaz tadına.

sen erkeksin ve buna dua etmelisin.çünkü $u anda benim altim-edevatım yok.i$te:bunun için dua etmelisin.sonradan diktirme $ansın da yoktu oysa.*

opera bale klasik müzik seven ezik türk

Arabesk kültürünün, şiddetin, gözyaşlarının cahilliğin egemen olduğu, entellekütüelliğin, bilgi birikiminin,sanat dallarının dalga geçerek aşağılamanın bir dönemdir hakim kılındığı ülkemde açılması olağan olan ba$lık.Tahrikkar ba$lık.ırkçılığı da kullanarakbu sayede daha çok entry girilmesini isteyen, reyting patlaması yapmak isteyen ba$lık.$imdi katkım * var.bir süre sonra entry mi sileceğim.

ahmetyavuzel

Kendisine teşekkür etmek istediğim, kibar ve duygusal yazar.