1. 1.
  Beni hipnoz eden konuşması ve Mehmet'in sabrı.
  6 ... morsalfabesi
 2. 2.
  Geçen gün izleme şerefine nail olduğum yutubır. Komik ama komik olma sebebi komik olduğunun farkında olmaması.
  19 -2 ... alyssum
 3. 3.
  izlemeye başladığında "ne izliyorum lan ben" dedirten, fakat 30 saniye sonra sorgulamayı bırakıp hipnotize olarak izlemeye devam ettiğiniz vlogger. Video çekme tekniği çok hoj evet.

  Bu vlog girdap gülüm, girdapta mehtap gülüm.

  https://youtu.be/7q8zo4GNqrc
  5 ... kaymakli yogurt
 4. 4.
  bu vlog girdap gülüm, girdapta mehmet gülüm.
  7 ... ivanovna
 5. 5.
  Allah affetsin.
  ... okumusinsan
 6. 6.
  Mehmedin olduğu videoları neden sildiğiyle ilgili bir açıklama videosu atmış bugün. O kadar aklı başında konuşmuş ki. Amına çaktıklarım sanki siz aynı hayatı yaşamıyorsunuz. Sizi anca 'yha sıtarbaksa gidip kahvemi almam lazım yoksa ayılamıyorum oradan da götümü vermeye gidicem' tayfa paklar.
  9 ... clairuthenda
 7. 7.
  Allah bize şöyle helalinden bi bey verdi de biz mi a101 den abur cubur alıp piknik yapmadık..

  Ayrıca banu’yu ben çok sevdim. Tanışsak çok iyi arkadaş olurduk bence. Sadece o biraz çocuksu. Sayemde biraz olgunlaşırdı. Onla mehmet de bana güzel bir ilişki için örnek olurlardı.
  5 -2 ... bendekalanlar
 8. 8.
  linç edilmesine üzüldüğüm kızcağız. gayet sade ve günlük gibi videolar çekmiş.

  danla bilic gibi bir proje değil, genç kızları dejenerasyona uğratacak bir şey yapmamış. öyle çekmiş kendisini yüklemiş.
  12 ... asenaulku
 9. 9.
  az önce dm attım ve ona bile cevap verdi bence çok minnoş bir insan.
  3 ... pieces
 10. 10.
  sosyal medyada anlamsız bir linç yerken tanıştım bu kızla.

  buraya "ne kadar da doğal bir çift", 'samimiyete bak' gibi safsatalarla prim yapmak istemiyorum bu başlıkta.

  evet videolarını izledim biraz ilgimi çekmedi hatta boktan geldi bana. sıradan bir youtuber, her önüne gelenin video çektiği bir mecra oldu sonuçta youtube bu konuda yadırgamıyorum artık.

  bu kadar linç yemesinin sebebini anlamlandıramadım bir türlü, a101'e gittiği için dalga geçen mi dersin, link aldığı için dalga geçen, dolmuşla bir yere gittikleri dalga geçen zibilyon tane elitist bir göt topluluğu var.

  ben sosyolog veya elit bir göt değilim. lakin bu kızın popüler kültürün günümüz standartlarını yapmadığı için, o elit götlerin estetik anlayışına uygun bir tarza sahip olmadığını düşündükleri için iğrenç bir şekilde linç edilmesi terbiyesizliktir.

  videolarını beğenmezsin ve o youtubera tavsiyeler vererek eleştirebilirsin ama eleştiriyi dikkate alır ve almaz onun bileceği iş buna amenna. ama hem hakaretler edip hem o videoları izlemek salaklik amk, olm hiç mi işiniz gücünüz yok siktirin gidin o kanaldan izlemeyin bu kadar basit bir olay. sanırım sonunu bağlayamiyacağım, bu konuda niye bu kadar uzun yazdım hiçbir fikrim yok. neyse fazla saçmalamadan gideyim ben..
  13 -4 ... prometyum