bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  teoman'ın fiyaskoyla sonuçlanan yönetmenlik denemesi olsa da, olsun denesin.
  6 -1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  konu olarak son derece beğendiğim lakin oyunculuk performansları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim teoman filmi..buna rağmen filmde burak sergen'e hayran olmamak elde değildir..film çekim aşamasındayken timur rolünü* timuçin esen'in oynayacağını duymuştum eğer öyle olsaydı şu anda türkiye'nin en iyi yapımlarından biriydi..
  1 ... tttddd
 3. 3.
  özgün bir hikayesi olan nadir türk filmlerindendir. Aynı şeyin işlenmesi üretkenliği bu denli olumsuz etkilemekteyken bu filmin eleştirilmesi saçmalıktır.
  1 -3 ... ucuncayir666
 4. 4.
  hikayesi güzel ama yönetmenlik ve oyunculuk bakımından en vasat filme bile yaklaşamayacak teoman filmi.
  ... shyer
 5. 5.
  insanların ön yargıyla yaklaştıkları, oyunculuk hariç iyi filmdir. izlemek kimseye bir şey kaybettirmez.
  1 -1 ... amoresperros
 6. 6.
  turk sinema tarihinin en kotu filmi.ayrica bu filmi begenenlerin de bir tek uludag sozluk yazarlari olmasi sasirtici.teoman hayranlari bile bu film yuzunden teoman dan sogumustur.igrenc bir senaryo,igrenc bir oyunculuk,igrenc bir ses sistemi,igrenc goruntu kalitesi.bu kadar igrencliklerin bir araya getirmeye kalksak teoman kadar basarili olamayiz.filmin tek guzel yani soundtrack teki sebnem ferah in gonulcelen yorumu.

  edit:eksi oy uzerine biraz daha yazayim.benim elime kamera verseler,teoman dan bin kat daha iyi sinema filmi yaparim.biraz dram,biraz seks,biraz komedi karistirsam bu filmden daha fazlasini yaparim.ses sistemi o kadar kotuydu ki,konusmalari duyamiyoruz anlayamiyoruz.film boyunca arkadasima salak salak bakip,ne konusuyor lan bunlar demekle gectik.hayatimda bu kadar sikici,igrenc bir film gormedim.

  (bkz: eline kamera alan film cekiyor)
  (bkz: allah teoman a kamera gostertmesin)
  6 -4 ... hexagram
 7. 7.
  sinan çetin'e göre, yapılmış en iyilerinden.
  ... maksat muhabbet
 8. 8.
  iyi film yapmak için iyi bir sinema izleyicisi olmanın yetmeyeceğini ispatlamış film. * *
  -1 ... sayborglardasever
 9. 9.
  bu kadar popüler bir insan, istese herkesin övgü ve merakla konuşacagı bir film yapabilecekken**;bir çok yerinde fransız sineması bilgeliği taşımaya çalışan *bir film yapmıştır.enfes degildir ama yerden yere vurulacak kadarda kıytırık degildir..
  2 ... hayrola genc
 10. 10.
  ses olarak vasatın altında hatta berbat olan senaryosu vasatın üstü burak sergen dışındaki oyuncuların oyunları felaket olan türk filmi.
  2 ... kroleybus