bugün

alenen açık yüreklilikle söylenen beyan.

yanağına yanak değmemiş, penisine dudak değmemiş, eline kız saçı düşmemiş namuslu bir koca istiyorum. anasından helal süt emmiş, temizinden şöyle 0 km bir koca herkesin hakkı.
(bkz: peki)
(bkz: gel beni al)
bundan bulursan ben de istiyorum aynısından. salonun köşesine koyarım. evet.
gel beni al. al beni lan. allahunu sevdüğüm
nasıl anlaşılacağı merak konusu!!!
Şabani isteyen biri çıktı. Verdim gitti.
garip ama benim lan........
görsel
bulursun kardeş sıkıntı yapma, sen kendini bakir erkeğe yakışır tut yeter.
(bkz: açılın ben bakirim)
sex yapanlar namussuz mu ? .
ben cidden hemde.
allah gönlüne göre versin.

bir anı:

305. dönem acemi birliği izmir deniz er eğitim taburu (poligon).

Bölük başçavuşu konuşuyor.
"24 saat sıcak su var, istediğiniz zaman gelin hamamı da açtırayım. kimse cenabet dolaşmasın ha"

arkadan bir ses:

"sikimize barkod mu takacaksınız amk?"
sana bakir koca değil bekir koca verebiliriz...
Zor o iş ama belki az kullanılmış bulabilirsin.
"onu bunu bırak da kızlar ne zaman yukarı doğru bakacaklar onu söyle" denilesi yazar beyanı.
Peki efendim, burda mı yersiniz yoksa paket mi yapalım?
Cok var bulursun.
her namuslu islam kadınının elbette hakkı olan istektir.
Yavaş iste de saçın başın dağılmasın.
çok şey isteyen kadınların istemekte sınır tanımadığının kanıtı niteliğinde bir başlık.
tabi bakire isteyen erkekler düşünüldüğü zaman bunun kadınlar için de doğal bir hak olduğu gerçeği inkar edilemez.
normal olan odur erkekler nasıl bakir bir eş istiyosa kadınlarında hakkıdır !
(bkz: zn)
bu zamanda mühendislik fakültesinde bile bulunmaz diye cevap vereceğim istektir. en bakirlik iddiasında bulunanı bile topluca karıya gitme ritüellerinde adına anlaşılıp içeri yollanmıştır.

ayrıca başlığı bekir koca şeklinde okuyanlar için aklıma gelen bir detaydır ki; çocukken ferdi tayfur'un şarkısındaki ''alacaklı haciz koymuş bekire'' sözünü alacaklı haciz isminde bir adamın bekir isimli başka bir adama koyması ve akabinde bekirin köylüsü olan adamların sikilme korkusuyla köylerine kaçtıklarını düşünürdüm. bana göre yazar şarkıda ''bizim temiz dünyamızda fadimeyi atsınlar gerdeğe ziksinler biz de halay çekelim kardeş. biz neden zikiliyoruz'' diyordu. evet arkadaşlar bekir bile bakir değil.