bugün

star tv'nin yeni yarışmna programı. birebir human tetris çakmasıdır.
yapımcısının benden erken davranıp türkiye lisansını aldığı program. japonların eğlence programlarından birinin kopyasıdır. ben çok uğraştım lisansını almak için de olmadı be sözlük.
darısı dont laugh a inşallah.
-Bak şu duvara!
+Duvar işte.
-O duvar sana girsin.
+Ne diyon lan!
-Yarışma formatı bu.
+Peki. Ne kadar veriyon?

Türünden diyalogları akla getiren yarışma programı.
izlerken gülmekten yaran tv programı.
japonyadaki yarışmanın kopyası.
Yeni bir yarışma olmasına rağmen özellikle yarışmacılarına giydirilen özel kıyafetle kırıp geçen programdır.
yaprak dökümü'nü izlerken reklam girer. kanalı değiştiririm ve starı açarım. bu reklamın haberini aldıklarından, reytingi arttırmak için şöyle bir atraksyon gerçekleştirir behzat: salak ama taş bir yardımcı sunucusu vardır bu behzat'ın. buna derler ki sen duvara arkan dönük bir biçimde durucaksın, biz sana talimat vererek seni o duvardan geçirmeye çalışacağız. ve talimatlara başlarlar, kolunu kaldır, bacağını kaldır gibi şeyler söylerler. taş kızımızın giysisinin süper mini bir etek olduğunu söylememe gerek yoktur umarım. ve talimatlarla kızın bacağını yaklaşık 75 derece kaldırtırlar. biz izleyiciler ise oha demekten başka bir şey yapamıyoruz. çünkü o sıra ulan kameraman geçsene yandan çeksene demekle yetiniyoruz. resmen yandaki seyircilere bacaklarını açtı ver iç çamaşırını gösteriyor. biz mahrum kaldık. olsun yine de ekran başına kitlenip bu mükemmel sahneyi kaçırmadık. neyse duvar gelmeye başladı. meğer bu kız şaka yapıyorlarmış. duvar tamamen kapalı. yani kızın geçmesine yer yok. kızımız bacağı açık bir şekilde havuza düştü mü? işte biz genç abazanlar için yeni bir malzeme. şimdi kızın havuzdan çıkışını pür dikkat bekliyoruz. ama kameraman yine yapacağını yapıyor ve açıyı yakalayamıyor. neyse efendim zaten 1-2 güne kalmaz vidyosu facebook'a düşer izlersiniz sizde.
reyting için kıza bacaklarını da açtırdılar iyi mi? umarım reytingler iyi gelir de bu sefer diğer kız da açar.

(bkz: genç abazanlar mutlu)
ekranların en itici ikilisi behzat uygur ve gönül tunç un sunduğu , yayından kaldırılmış program. behzat ın şaklabanlığı ve gönül tunç denen şöhret meraklısının türlü maymunluklarına çok bile dayandılar.