bugün

bir ara çarkıfelek te tobleron açıcılık yapan hoş bayan.
(bkz: gene açsın)
diri vucuda sahip sarişin hatun. **
mehmet ali erbil in en popüler 50 sarışınından biridir. bi ara çarkıfelek tobleron kızıydı ve attığı göbeklerle yürekleri hoplatmıştır. net aleminde video ve resimlerinin popülaritesinin gittikçe arttığını gözlemlemekteyim.
fazla tanınmayan ve fazla tanınmaması gereken kişi. uludagsözlük de olmasa bu değerli verilere nereden ulaşacağız? kendi tercihimle değil ama 50 sarışın programını hiç izlemedim. denk gelmedi. 2 ayda bir televizyon izleyince böyle oluyor. iyi de oluyor.
birçok kişiye göre elli sarışın programındaki en seksi sarışındır. ayrıca çarkıfelekte hosteslik yaptığı dönemde çarkıfelek bağımlısı olmama sebep olan şahsiyettir kendisi. eğer bu hatunu beğenmiyorsanız kardeşi yeşim tunç da iyi bir seçenek olabilir. (bkz: yeşim tunç)

görsel
bak şu duvara adlı mehmet ali erbil tarzı sulu ve gereksiz bi dolu espriyi içinde barındıran programında behzat uygur'la beraber yer alan dişi. programdaki şu diyaloğun ben taa.. neyse.

izleyenler bilirler, bazı nesnelerle çeşitli yerleri delik olan duvardan geçilmeye filan çalışılan bi program bu*. gönül tunç da, bu nesnelerden biri olan akülü bir çocuk arabasına binmeye çalışırken aralarında şu diyaloglar geçmiştir:

gönül tunç: benim kasa sığmaz buraya..*
behzat uygur: nasıl sığmaz? manda kasası mı bu? *
g.t*: ayyy aşk olsun ama
b.u: yok öyle değil arabanın kasasını dedim. hadi bin şuna!
g.t: ayy benim ehliyetim yok ki?!
b.u: niye vermediler mi?*
g.t: motordan geçemedim.*

evet sayın seyirciler bir mizah sıçışıyla daha karşı karşıyayız. fıkralarla türkiye daha mı iyiydi ne?
google da aratıldığı zaman sadece firikikleri çıkan sarışın yeni nesil kolpa hatun kişilik.