bugün

namık kemal üniversitesi dahil çoğu yerde bi boka benzemeyen organizasyondur.
zonguldak ta öğrenciler arasındaki adı tavuk döner şenlikleridir.
uludağ üniversitesinde erken başlayıp erken bitmiştir. bengü costurmuştur.
"sevgiliiiiöööööööö" diye yırtınan kişilerin bahar mevsiminde son vurgun girişimidir.
Karabük Üniversitesinde finallerin tam ortasına monte edilmiş mezuniyet töreniyle geçiştirilen konsantre şenliktir. iyi de olmuştur zira gelen "sanatçılar" bir saatlik konserden sonra hadi bana müsaade diye diye üniversite yönetimi tüm parayı sağlam bir şarkıcıya yatırıp altın vuruşu hedeflemiştir. 3 hafta sonra KBÜ sıla ile coşacak hadi bakalım.
konserler için satılan biletlerle ilgili nasıl bir vergilendirme yapıldığını, cidden vergi ödenip ödenmediğini, toplanan konser parasının takibinin nasıl yapıldığını gerçekten merak ettiğim etkinlikler bütünü. aynı koçandan bir yirmi liralık bilet satılması bir on liralık bilet satılması bu gece itibariyle sinirlerimi baya bir hoplatmış bulunmakta. varsa az biraz bu konularla ilgisi olan mesaj kutumu ışıklandırırsa sevineceğim olay.
Okulu cekici kilan tek ortak yondur.
rektörünün tamamen kaldırması yüzünden okulundan soğuduğun eylemdir.
komple saçmalık ve gereksiz etkinliklerdir. bizim verdiğimiz harç paralarını aptal tv şarlatanlarına şarkı söylesin diye veriyorlar. nerede 2 gram aklı olmayan varsa aylar önceden merakla bekler bunu. şu ülkede acaba ne zaman düzgün bir şey olacak diye düşünüyorum bazen.
Hiç bir.zaman beklentileri karşılayamayacak etkinlikler bütünüdür.
5 yıldır okuyorum bi kere gittim. kekolar basıyor hep ortalığı. rezillik iğrençlik yeminle.
kampüs ağaçlığında ilk defa sevişen türbanlı gördüğüm yerdir. adamın üstüne çıkmış, altı çıplak, göt pırıl pırıl parlıyor. çokça kanyak içmiştim, az ilerde kustum.
Gitmeyeceğim şenliktir. Görmedik değiliz.
konya ya geleceklere göre gidilip gidilmeyeceği düşünülecek şenliktir.
bahara alerjim var.
Artık olmayandır.
hala yapılıyor mu merak ediyorum. bizim yıllarımız da ne güzeldi be eğlenceler.
rektörlüğün iptal ettiği şenlikler.
Buralarda "kızlar erkekler yerlerde sallanıp yuvarlanıyor ahlaksızlık diz boyu" diye zırlayan yobazlar, millet bahçelerinde sallanıp yuvarlanacağız diyenler karşısında kendilerinden geçiyor.
Yeni jenerasyonun bu şenlikleri görememesi gerçekten üzücü. Bunu, sınavlar öncesi moral yahut gençler yahu eğlenecekler tabi diye düşünmek yerine " çiftleşme ortamı" olarak algılayıp yasaklayan sapık zihniyete oy verenlerin allah bin belasını versin.

Bu zihniyete oy verenler arasında üniversitede okuyanların olması daha da üzücü. Kpss' de derece yapıp mülakatta elenince ne demek istediğimi daha iyi anlarlar aslında, şimdi ne desem boş.
Apartman gibi üniversitelerde okuyan gençlerin mahrum kaldığı şenliklerdir.
bu sene babayı gerçekleşir denilecek etkinlikler.
elhamdülillah bu sene gerçekleşmeyecek olan günah ve irin yumağı iğrenç organizasyonlar.

darısı gelecek baharlara.

döl ve bira kokulu baharlar değil, kolonya ve esans kokulu baharlar istiyoruz biz fakültelerde.
evet.
Sizene lan insanların birasından yaşam tarzından pislik dinci.