1. 263.
    Hiç sevmem kendisini hep ayırırdı bizi. Yumurta saklardı bizden yemeyelim diye, buzdolabını gözlerdi sürekli birşey alıp yiyormuyuz diye

hamağımız vardı yazları köye gittiğimiz zaman kurmak için almıştık onu her gittiğimizde saklardı bizim gitmemize yakın çıkartırdı. Diğer torunlarına para verir bakkala yollardı bize hiçbirşey vermezdi üstelik bizim aldıklarımızıda başkalarına verirdi yani yazsam uzun uzun çok şey varda işte.

Ama her zaman saygılı oldum. Yaşından dolayı değil babamın aşırı anne düşkünü olması ve babamı üzmemek için.

Öyle yani.
    4 ... birdahageridonemem
  2. 262.
    baba tarafından tek sevdiğim insan.
    ... ksilem
  3. 261.
    Benim için varla yok arası bir insandı. Ne kötü konuşurum ne de iyi. Bu mübarek günde Üzerime düşeni yapar, dua ederim. Allah rahmet eylesin.
    4 ... zeki muren baligi
  4. 260.
    Toprağını böcekler bassın. Hiç tanımadım.. Beni yok sayanı bende sayarım..

Cehennemin kapısında bekliyeceklerimden..

Ölmeden helal etsinler diye haber yollamıştı..

Gebersin diye geri haber yolladım..
    2 ... gezdimgordumyenildim
  5. 259.
    candı rahmetli.
    2 ... ataturkcu 20
  6. 258.
    Allah rahmet eylesin 96 yaşında öldü.Umarım ona çekip bu kadar uzun yaşamam.
    ... kuticim16
  7. 257.
    Ben küçükken ölmüş.
    ... keltosbabanakos
  8. 256.
    Hiç görmedim tanımadım.
    1 ... karton toplayan cocuk
  9. 255.
    Dünya üzerinde Babanın korkup, çekindiği tek canlı.

Babanızı ona söylemekle tehdit edebilirsiniz.
    2 -2 ... ups boobss
  10. 254.
    Anneme mi kızardı, babama mı kızardı, bilemedim. Bildiğim beni hiç sevmezdi. Yanında kaldığım zamanlar oldu. Başımı okşadığı yada sarıldığı olmadı. Hiç yatak açtığını hatırlamam. Hep minderde, yastıksız yatırırdı. Yinede özlerim. Çok güzel yemek yapardı. Allah rahmet eylesin.
    1 ... kezi