1. 1.
    Yks nin pazar günü gerçekleşecek olan 2. oturumudur.
    Gençler tyt de çok kan kaybettik, yarın tüm intikam hırsınızla abanın sınava. Soruların kanlarında duş alacağız, gün 'emeğiniz emanetimizdir' mottosuyla emanetimizi çöpe atan ösymden hesap sorma günüdür. Gün Tyt ile kaybolan saatlerimizi/günlerimizi/ aylarımızı Ayt ile geri alma günüdür. Yarından itibaren özgür bir adam, özgür bir birey olacaksınız.

Korkmak yok, göz yaşı dökmek hiç yok; soruların canına okuyacağız. Soru başına 2.45 dakika düşüyor yarın, nasıl ki millet dinlene dinlene adam dövüyorsa biz de dinlene dinlene soru tokatlayacağız. Ötesi berisi yok. Kafanızı eğmeyin, dik durun... Biz kazanacağız, siz kazanacaksınız!
    8 -2 ... yazar x
  2. 2.
    ayt 2018
    2 ... urahara kisuke
  3. 3.
    nasıl sınav isimleri bunlar yahu. ben en son öss de kalmıştım. ayt ne amk.
    3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  4. 4.
    sorular boru gibi olacak kesin.
    2 ... kaprisliboy
  5. 5.
    bugün yaklaşık 2 milyon adayın gireceği alan sınavı.
    1 -3 ... leyte
  6. 6.
    katılımın fazla olmayacağını düşündüğüm sınav. bakalım kim kime girecek. başarılar dilerim.
    4 -2 ... gethere
  7. 7.
    Matematikte dün sormadıkları basit işlem sorularını umarım bugün sormuşlardır.
    Yoksa vallaha 155 i ararın.
    12 -1 ... duygusal raphael
  8. 8.
    Kardeşimin gireceği sinavdir. Tüm adaylara basarilar diliyorum, umarim sinav cikisi aglamadiginiz ve tercih zamani istediginiz yerlere yetebilecek siralamaya sahip olduğunuz bir sinav olur..
    6 -3 ... louisa clark
  9. 9.
    Ümitsiz gireceğim sınavdır. Çok fena çıkmazdayım.
    1 ... ulkucuwolf
  10. 10.
    Özellikle son yıllarda milli eğitim bakanlığı tarafından müfredatta yapilan ciddi değişikliler olduğu için liselerden mezuniyeti daha eski yıllara gidenler için sorulan soruların kapsamı zorlayıcı olabilmekte.

9-10-11. Sınıf okuma parçalarından bile takır takır soru sorulabilmektedir.

Not : kpss-spor.
    ... sassanach