bugün

görsel
Bloombergde ekonomi yorumluyor

görsel
https://twitter.com/drhkn.../1367206835271401478?s=21

Bu arkadaş yorumculuk yapıp ahkam kesiyor. Enteresan ülkeyiz. Evet.
Yorumculuk yapıyor. Şaka gibi ülkede gerçekten işler ilginç. Futbolculuğu neydi ki bu arkadaşın? Evet.
Futbolculuğu neydi ki yorumcu diye ekrana bunu koyuyorsunuz anlamak zor. Evet.
Yerine Necati Ateş’in gelmesini istediğim yardımcı antrenör. Futbolculuğunda da pek sevmezdim. Nişantaşı’nda Avm de karşılaştık. Necati gibi sevdiğim bir oyuncuyu görmem de gider bunu görürüm demiştim kendi kendime. Neyse Yolu açık olsun.
oğlum neye gülüyon lan?

yani böyle bir ortam varda bizim mi haberimiz yok. 10 yıllık geçmişe sahip köy takımı denemeyecek avrupada ilk maçına çıkan bir takıma eleniyorsun dakika 93 neye gülüyorsun amın oğluuu.

görsel
galatasaray, östersund'a elenirken kulübede kahkaha atan td yardımcısı.
Ayhan deyince aklima yaptığı bir röportaj sırasında sabrinin trollemesi gelir hep aklıma.
bu da hoca yardımcılığı yapıyorsa cidden türk futbolu bitmiş. evet.
Cimbomun gizli hocası. O kadar gizli ki görünürde hicbir şey yaptığı yok.
Mustafa sarp ve barış özbek ikilisiyle bir tutulmamalıdır. 2002,2006 ve 2008 şampiyonluklarında ve 5-1'lik Fenerbahçe zaferindeki rolü büyüktür.
aslen bursalıdır.
galatasaray'ı eleştirenler keravnına katılmış.

http://www.haberler.com/g...-zor-gibi-8038998-haberi/

galatasaraylı değilim ama şu zamanda herkes için eleştirmek kolay, kötüye gitmeden dile getiren delikanlı pek yok.
Kuaför çırağı gibi saçları olan eski futbolcu. Evet.
bir kişi bana bu futbolcunun selçuk inan'dan eksiğini söylesin de ayhan bu kadar kötüyken selçuk xavi olsun, göklere çıkarılsın?

hatta ayhan daha iyi bir futbolcu işin garibi.

selçuk kadar vasat futbolcu tanımadım, resmen maçlara 10 kişi başlıyoruz, birde çift forvet çıkıyoruz 9 kişi. bu adam da defans yapıyordu, bu adam birde üstüne takımı ateşleyen koşular yapıyor, top sürüyor, yahu top sürmeyen adamdan orta saha mı olur?

selçuk napıyor? 15 maçta bir frikik, tamam.

kısacası yazık edilen futbolcu.
galatasaray forması ile 2011-2012 sezonu şampiyonluk kupasını fenerbahçe'nin stadında eski beşiktaş başkanı yıldırım demirören'in kupayı kucağına fırlatıp kaçması sonucu kaldırmış bir galatasaray efsanesidir.

kendisinin formundan düşmesinden sonra orta alanda bıraktığı boşluğu ancak selçuk doldurabilmiştir , zaten formdan düşmesinin iyice göze battığı sezonda yanındaki müthiş partnerleri barış özbek ve mustafa sarp ile beraber bize kanserlerden kanser beğendirmişlerdir , kümede kal galatasaray marşını rakip taraftarlara söyletmişlerdir , ha aynı taraftarlar o yazı silivri cezaevinin önünde geçirdiler orası ayrı *
Nasıl koydu 34 metreden sivasa ama.

https://www.youtube.com/watch?v=uxHkrMopsIA

2008 şampiyonlugunun kahramanıdır.

Edit: Bu gol atıldıgında tribünlerde izliyordum sevinçten genç yaşlı kimse birbirini tanımıyordu ama herkez birbirine sarılıyordu seviniyorduk vay be yıllar bu kadar çabuk geçmemeli.
Karşıyaka teknik direktörü olmuş eski futbolcu.
galatasarayın efsane orta sahası ''BAMYA''nın Arda ile beraber A'sını oluşturan efsane futbolcumuz.
yıllarca top oynadı. yeri geldi müthiş işler yaptı, yeri geldi sıçtı sıvadı.
ayhan in futbolculuk kariyerini düşününce aklıma iki kare geliyor. ilki beşiktaş ta oynarken maruz kaldığı ölümcül faul pozisyonundan, digeri de kadıköy sampiyonlugunda tupcuden kupayı teslim aldığı andan..

enteresan adamsın ayhan!
seviyoruz seni.
az önce starbucks ta gördüğüm, karşı sitemizde oturan futbolcudur.
antepspor haricinde top oynayamamış ultra vasat topçu.
Futboldan emekli olan galatasaraylı Oyuncu.
Penaltı pozisyonunu savunan sözde yorumcu. Bırak bu işleri Ayhan Allah aşkına.
güncel Önemli Başlıklar