1. 1.
  köşesinde ishal olsa anlatan hürriyet gazetesi yazarı.
  röportaj yapma konusunda ise başarılı.
  http://www.aysearman.net
  35 -3 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  senelerdir hayatını anlatan ve bunu içten, hesapsız, kitapsız yapan toplumumuzda okumuyorum sevmiyorum diyen insanların bile okuduğu ve içten içe imrendiği bir yazar.
  3 -12 ... doksanüç
 3. 3.
  bir ara yarı almanlığından, adanalı oluşundan, hemşehrilerinden, sarışınlığından, kocasından, kedilerinden, evinden bahsedip duran, şimdilerde bebeğinden, marifetmiş gibi ''sevgilim'' diye hitap ettiği eşinden, dubaiden, evdeki bakıcı kızdan bahsedip duran, bu gibi eleştirilere ''kıskanıyorsunuz beni noolcak'' lakaytlığıyla cevap veren ve röportajları hakikaten başarılı olan kadın yazarımız.
  bir hayat standartlarım çok çok iyi düzeyde insanı.
  (bkz: hayatta başarılar)
  5 -1 ... veritaserum
 4. 4.
  yazılarını seviyorum..
  akıcı bir anlatımı var sorunlara olaylara yaklaşımı da güzel ayrıca gazeteci dediğin şu konuları yazmak zorundadır die bi kural mı var istediğini yazar kadın uymayan okumasın değilmi ama.
  -2 ... casnem
 5. 5.
  türk usulü sex and the city insanı, cüretkar, kimseye yaranmak için yazmayan, türkiye için fazla havai, özel hayat kavramından habersiz, ağzı iyi laf yapan gazeteci.
  7 -2 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  dünya umurunda olmayan yazar.
  1 ... ireland
 7. 7.
  kendisine has bi dünyası olan ve yazdığı şeylerle sanki herkesi oraya davet ediyomuşcasına anlamadığım ama bunu sorularından değil de daha çok röportajına girmeden önce verdiği intro yazısında ya da attığı manşette hissettiğim gazetecidir.hayat tarzı ilginçtir.gazeteye renk olsun diye alınmış da sanki işten çıksa gazetenin satış tirajı düşcekmiş gibi izlenim yaratan ve yarattırılan bayan gazetecimizdir.
  1 ... fayaka
 8. 8.
  sevdiği adamla evlenmiş çocuk doğurmuş istediği yerde yaşama lüksüne sahip mesleğinde de başarlı her yaşın ayrı güzelliği var insanı.
  3 -5 ... doksanüç
 9. 9.
  adanalı yazar.annesinin de bale okulu vardı yakın bir zamana kadar ama ya taşındı ya da kapandı, izini kaybetmiş bulunmaktayım. ***
  1 -1 ... mozambik tavsani
 10. 10.
  (bkz: aytac arman)*
  -2 ... posion