bugün

axe firmasının çikolata temalı yeni ürünü.

reklam filmi için:
http://www.metacafe.com/w...060403/axe_chocolate_man/

reklamda da görülebileceği gibi, bayanların çikolata tutkusu ön plana çıkartılmış. düşünce güzel fakat izlediğim andan beri ben de çikolatadan çok zenci erkek çekiciliği kullanılmış gibi geldi.
reklamıyla yaran yeni axe ürünü. özellikle otobüsteki kadının, çikolata gibi görünen elemanın g.tünü ısırması yarmıştır. *
şekerli bir kokusu olan, ter kokusunu önleyen, ıslaklık bırakmayan axe ürünü. deodorant dışında parfüm olarak da kullanılabilir kanımca.
yurt dışında ödül almış reklama sahip ürün. reklam filmindeki çikolata herifin suratı da oldukça sevimli gerçekten.
yazın şekerli olmasından dolayı ağır gelebilen ama kışın çok müthiş kokan ve yanında duş jeli de olan çikolata kokulu deodorant.
televizyon kanallarının bazı sahnelerini makasladığı, sinemalarda sansürsüz izleyebileceğiniz reklam.

--spoiler--
sansürlenen karelerde de adamın göbeğinden çilekle çikolata sosu yiyen bir kız var.
--spoiler--
ilk olarak atıf hoca ile reklam ve rekabet programında gördüğüm(belki programının adını değiştirmiştir emin değilim) akabinde kısa bir araştırmadan sonra carrefour express mağazasında bulduğum ama pek beğenmediğim(belki de yaz olduğu için) kokuya sahip ürün. ben geçen yaz almıştım hatta yanında magnum dondurması hesiye olarak veriliyordu. anlamadığım ise bu kadar uzun süredir satılan ürünün reklamını niçin yeni olarak gösterirler? yada öyle bişey yahu.*
http://www.eagora.com.br/.../2008/04/11/phpcqV559.JPG
edit: tipe bak ya!
uzun süredir kullandığım ama kimsenin üstüme atlamadığı oramı buramı ısırmadığı ürün.
sinema fantezilerimi gerçekleştirmemde ki en büyük yardımcım. çikolatalı adama itafen...
son zamanların en güzel reklamının sahibi.
son zamanlarda gördüğüm en güzel reklama sahip deodorant markası....
şimdide reklamın oyun versiyonu cıkmış

http://game.axedarktemptation.com/site/
(bkz: çikolata adamlı axe reklamı)
galiba bu ürün çikolata adamıda etkilemiştir gözler fıldır fıldır kızlar atlasa haklılar.
kipa'da duş jeli+deodorant ile birlikte 9,90'a alabileceğiniz,kokusu harika axe ürünü.reklamından mıdır bilmem ama sokağa çıktığınızda mutlaka bu kokuyla dolaşan en az 3-4 tipe rastlarsınız.
fazla tahrik edici.
yaratıcı düşüncenin ürünüdür. ve etraftaki kız sayısını çoğaltıcı düşüncenin de.
parfüm kullanmaktan hazzetmeyen, kullanacaksa da güzel kokulu herhangi bir şey kullanan -ki bu hıyar turşusu dahi olabilir- bir insan olarak gidip aldığım, kokusuna hayran kaldığım, kız arkadaşımı kendimden, şişeden kıskanmama sebep olan parfüm. tam benim istediğim gibi. ağır, boğucu bir kokusu yok. efendi gibi sıkıp güzel kokuyorsunuz, oh.

ben normalde altıma sçtığım için iyi oluyor. çikolatayı da severim zaten, hoş bir koku. kutusu çok sevimli. kapağını çevirip duruyorum. biten parfüm şişesi de kafası kesilip kalemlik olarak kullanılmaya müsait. bir tanesini sınıfta bırakıyorum, sıra arkadaşımın kalemleri bu yüzden hep çikolata kokuyor. güzel bir şey bu.

ayrıca, çevirmeli sevimli bir kapağı olduğundan, küçük kardeşim aşçılık oynarken baharat olarak kullanıyor bunu. şişeyi ters çevirip çıst çıst çeviriyor orayı. ben de bakıp bakıp gülüyorum.

velhasıl kelam, çok güzel lan.
kanımın ısınabildiği tek parfüm. hiçbir şekilde değiştirmeyi düşünmediğimdir ayrıca da. çikolata kokusuna sahip olması zaten beni kendine çekiyor, o ayrı bir şey. kullandığımda da defalarca, "parfümün harika", "ay ne güzel kokuyorsun" gibi tepkiler aldım ordan burdan.

kokusu dışında da şişenin rengi ve açılış şekli harika. şişenin rengi, benim de en sevdiğim renkler olan kahve ve turuncunun tonlarını barındırıyor. renkler birbirinin içinden geçmiş, çok hoş bir uyum kazandırmış. şişenin açılması da çok iyi, özgün. öyle çevirerek falan. pek bir şeker.

(bkz: yenir ki bu)
reklamı da kendisi gibi süper olan deodoranttır. izlerken ölüyordum gülmekten, yine yayınlansın. ayrıca çoğu hatunun çikolata hastası olduğu göz önüne alınırsa fazla rağbet gören kokudur.
defalarca izlenilesi bir reklam filmine sahiptir.keşke bütün reklam filmleri böylesine güzel olsa.
tam zıttı için: (bkz: 11880)
kokusu bağımlılık yapan cinsten deodorant. şöyle ki; gece yatmadan önce bilegime sıkıyorum. koklaya koklaya uyuyorum yok böyle bi haz.
duş jelini kullandığım marka.
çikilotalı hmmm.* * *
150-200 tl'lik parfümümü çöpe attıran parfüm. öyle bişey ki; parfüme alerjim olduğu halde, miğrenimin olduğu halde bol bol sıkıyorum. duş jeli çok ağır kokuyor. deodorant çok tatlı kokuyor. parfüm tam kıvam 10 numara 3'LÜ.

edit: vazgectim amk kokuya alışınca ve herkesten aynı koku gelince soğuyor insan. sikime bile sıkmam bunu ben
keşke 200 tl civarında olsa da apaçilerin eline geçmese diye iç geçirdiğim parfüm. öyle güzel bir kokusu var ki, gece bileklerime sıkıp koklaya koklaya uyuyorum.
güncel Önemli Başlıklar