entry'ler (96)

damdaki deli

Çok özlediğim insan.

damdaki deli

Boğazımdaki o düğüm her an açılıcak ve göz yaşlarımı tutamıycam diye korkmaktan sözlüğe giremiyor skype açamıyorum, telefon rehberim de h harifne bile basamıyorum.

Gitme demiştim, hiç gitmem ki dedin. Hiç sözünü tutmadın işte.

Tek tek entrylerini okuyup nick altlarımıza baktım. Şimdi görsen beni ne kadar kızarsın ağlıyorum diye ama kızma sende sözünü tutmadın!

damdaki deli

Sanki birazdan şaka! diye arıycak diye bekliyorum sabahtan beri telefonun basında.

türk islam birliğinin kurulacağı gerçeği

bu hayalin temelinde hem türk hemde müslüman olan ülkelerle birlik kurulabileceği fikri yatar oysaki bu büyük bir hayaldir.
Bu birliği kurmayı hayal ettiğimiz ülkeler yıllar boyu rusya'da bir arada yaşamış özellik 1. katrina döneminde güçlenmeleri artarak rusya için tehdit oluşturmuş bunun önüne geçmek için etnisite kavramı yaratılmış ülkeler değiller mi?
Rusya'nın onlara dayattığı yapay kimlik, tarih, kültür ve dili kabullenerek bölünmüş ne pantürkizm ne de panislamizm idealarını gerçekleştirememişlerdir. Ve bu siyaset öyle uzun yıllar farklı isimler altında devam etmiştir ki rusya'dan ssbc ye kadar gelen bütün siyasiler aynı yolu izlemiş büyük olan birlikleri zayıf tutmak için farklı kültürelere bölmüş farklı etnisiteler vermiş dil de ayrılıklar yaratmış en son 1924'te rusya'da çıkarıtılan bir yasa doğrultusunda bir etni-bir toprak ilkesi benimserek toprak bölünmesine kadar gitmiştir.
Şimdi bu aynı toprakta yaşayan ve aslında aynı kökenden gelip aynı kültüre sahip insanların birbirlerini bile kabul etmeyip bu siyasi oyun sonucu farklılaştığını gördüğümüz halde nasıl bir türk birliği kurulacağının hayalini taşımaya devam eder ki insan.

boş derslerde sıkıntıdan deftere çizilenler

(bkz: parmaklık)

sundaymorning

6. nesil çaylak. yakında katılır aramıza. *

hoşgelmiş

çirkin kızların sözlüklerde fink atması

(bkz: aa bu benim lan)

damdaki deli

Leman Sam'ın Anladım ki şarkısının bir bölümünü takılmış bir plak gibi tekrarlayan yazar.

Merak edenler için tekrarladığı dize ;
Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe
Sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim * *

damdaki deli

kandemir konduk'a kandemir kandikoğlu diyen beyni sulanmış yazar.

(bkz: sıyırmış lan bu)*

radio moonlight

şuan yayında olan sadece kulaklarınıza değil ruhunuza da hitap eden sarkıların çalındığı radyo.
bekleriz efendim
http://radiomoonlight.tr.gg/

nutella sız yaşam bana zehir diyen kız

erkek versiyonu için;
(bkz: damdaki deli)

damdaki deli

sinirlendiğinde hölölölöhölölö hölölöhölölölö diye bağıran yazar.* * *

damdaki deli

cok gicik yaa nın yaptığı itiraftan güç alarak beyaz donla denize girdiğini itiraf etmiş yazardır.**
işte kanıtı

http://i0907.hizliresim.com/2009/7/30/4403.jpg

cok gicik yaa

sigara yasağına cok kızmış olan yazardır. daha önceki beyaz donla denize girme yasağının kendisini yıkıma dogru suruklediğini az önce itiraf etmiştir.*
işte kanıtı

(16:02) cok gicik yaa : önce kilotla denize girmek yasaklandı
(16:02) cok gicik yaa : ben gayet beyaz donumla yardıra yardıra yüzmeyi seviyodum
(16:02) cok gicik yaa : neden billabonga kuiksilvıra para veriyim
(16:02) cok gicik yaa : benim beyaz donlarım bu iş için idealdi
(16:03) cok gicik yaa : ya tamam
beyaz olmasada
mavi ve askeri yeşil donlarım

askılarını aynı yöne bakacak şekilde asan insan

askılarını aynı yöne bakacak şekilde asmakla kalmayıp aralarındaki boşluğun eşit olmasına dikkat eden ve diziliş sırasını renklere göre belirleyen, uyurken cıkardığı coraplarını bile katlayan, simetri ve aynı zamanda ruh hastası olması muhtemel kişiliktir.

yaran diyaloglar

annemle babam arasında geçen ortamdaki herkesin yerlere yıkılmasına sebep olmuş taze taze aktardığım dialogtur efendim.

annem her zaman ki gibi evde değişiklik yapamaya karar vermiştir bu sefer de evin bütün perdelerini değiştirmeye kalkmıştır.

anne: burası böyle şurası böyle bla bla bla bla....**
baba: kadife yaptır. kara perdeleri sabah çekince güneş girmesin.geceliği 450 tl ye paris hilton da kaldım ben orda öyleydi.****
anne: ^#$%!!?#$

onyuzmilyonbaloncuk : asdasdda

kapital karl

torunun torununu bugun görmüş artık ölsede gam yemiycek yazardır.

damdaki deli'de kendisini en içten dilekleri ile kutluyormuş.*
hayırlı olsun yazarı.

emo koydum tavaya da başladı oynamaya

(bkz: bir emo tanıdım çok ağlıyordu)

damdaki deli

ısrarla ona mal dememi isteyen sevimli mal yazar kişisiymiş* *

baloncuklar çıkaran oyuncağın ismi sorunsalı

resimdeki görüldüğü gibi olup adı hala bulunamayan oyunçak şeysi.

http://images.gittigidiyor.com/1448/14483720_0.jpg

http://i273.photobucket.c...hasancandan/kopukil-9.jpg