bugün

yazilari okunasi uludag sozluk yazari.
Pkk ile kazim koyuncu yu ayni kefeye koyarak gözden düsen yazar. (#19180704) .
(#19221375)

tarihe meraklı olduğu ve bu konuda epeyce kitap okuduğu belli olan yazar.
balkanlar, balkan halkları ve türk dünyası konularında derin bilgi birikimi olan, oldukça da vatansever bir yazardır. ilgiyle takip ediyoruz efendim.
(#19943335)

"devrim"'i, evde çekirdek çitlerken gelen birşey zanneden yazar. devrim için elele tutuşup gözleri kapatmak ve gönülden istemek yeterlidir.

ayrıca bu "eski tgb'li(!) yeni mhp'li arkadaşımız bilmeli ki, gezi parkı eylemleri devrim yapmak için yapılmadı. bunu anlayamaması da bi garip.
Tamam en cok sen turksun yazari. *

Selam ederim gozum.
tınımduğım yazardır. o kadar tanımam ki kendisini cümle içinde ona karşı yabancılığımı belirtmek için kullandığım tanımadığım kelimesini yanlış yazabilirim.

not: sadece üst başlıklarda gördüğüm için yazdım.
9.nesil Türkçü-Turancı yazar.

son zamanlarda Türkçülerin'de sözlüklerde aktif olarak yazması gerçekten sevindirici. Varlığın daim olsun kandaşım.
cehennemde yanmasını keyifle seyredeceğim yazar. şaka şaka.
çoğu ateist gibi sadece dinleri kötüleyen, küfreden bir yapısı yok bu kardeşimizin. gayet olaylara tarafsız bi şekilde bakıyor. bu özellikleri yüzünden bir müslüman olarak takdirimi ve sempatimi kazanmış yazardır. inşallah allah tez zamanda hidayet ederde, ateist vaiz yerine müslüman vaiz olur dediğimiz yazar.
sanırsam türkçü bi arkadaşımız. bazen bu türkçülüğü faşistliğe kaçıyor, aman diyim.
o artık bir donuz.
Türkçü, milliyetçi, delikanlı bir yazardır. karşılıklı kımız içmeyi kendisiyle gönülden eylerim. selam olsun.
entrylerini beğenerek takip ettiim türkçü yazar.
ırkçılığa varacak kadar türkçü olan vaiz. vaiz ne lan. neyse.. efendim adam diyor ki orta asyanın ta bilmem ne köyünden türkler varmış. onlar çok iyi onlar süper. diyosun e suriyede ölen insanlar? yok ama, onlar türk değilmiş. adama bozkurt verecen bütün gece onla sevişsin.
(#21495784) kafaya bak kafaya yazarı.
türk olmayı bir bok sanan yazar. abartma hacı türk olmak sokakta balgam atmaktır. bunu her millet yapabilir istese çok zor değil yani.
(bkz: (#21538973))

kürtlük yapmak ibaresini açıklaması hakkaten ibretlik. tdk terk yazar.
Adamdır, andamdır. Boş kişilerle uğraşmaması gerekir.
ırkı kırık puştları ciddiye almayan türkçü-turancı.
adam balkanlar konusunda bilgi küpü.
sülalemden dinlediğim efsanemsi konu, konuşma ve coğrafyaları buraya aktarıyor.
çok ciddi söylüyorum sayesinde balkan türkleri hakkında en gerçekçi bilgilerin olduğu sözlük, uludağ sözlük tür.
ne kadar sevinsem azdır.
sürekli kürtler aslında yoğ tarzında takılan yazar.

öyleyse bu bayrak da yok.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/ateistvaiz/
benim ismime benzer biri, hoş gelmiş iyi gelmiş.
bayan olduğumu zannedip, "selam bağyan tanış olak mı" diye mesaj gönderen yazar.
görüşleri değil ama kendisi saygı değer. yakında hak yolunu bulcaktır insallah.