bugün

görev yaptığı camii'ye gidip kazım koyuncu için neden pkklı dediğini sorasım olan yazardır. tahminimce antropoloji'de doktora yapmıştır. tezini merak etmekteyim. saygılar.
uludağ sözlük ün balkan işleri bakanı ki severek okuyoruz.
tüm bildiklerini yazsa, zall 2 server daha açmak zorunda kalır.
varolsun.
Yaptığım hataları bulmak için var olan adam.
(bkz: 1992 doğumluların 22 yaşına girecek olması)
Matematiği sıfır olan ve insanların 1 yaşında doğduğunu sanan insanlardan.

Bkz: (#22407962)
(#22407962) suç senin değil eğitim sisteminin kanka. nerenin matematiği lan bu haha. *
dedim ya suç senin değil, sen de dik dur eğilme, komiser seninle.
Birkaç haftalık aradan sonra sözlüğe dönmüş kaliteli bir yazar arkadaşımızdır. Dönmesiyle birlikte sosyolojik, siyasi ve balkanlarla ilgili başlıklar yetim kalmaktan kurtulmuştur *

Tekrardan hoşgelmişler efendim.
yazdıklarına bakınca; ''yıllar yıllaaar önce yazan bir yazarın ruhuna sahip olan yazar'' olarak düşünmeye başladığım yazar.

-ben biraz aklımı dinlendirip geliyorum.
(bkz: dokuzuncu nesil silik)

allah korusun. yazarı değil, memleketi...
(#23123836) sonuna kadar haklı.
(#23123836) çok haklı. serap için eylem yaptığınızı görmedim. kimse ayaklanmadı böyle. yurtdışında filan ses getirmedi.
namuslu olmanın çilesini çeken yazar.

dur gitme seçim bitsin hele...
hesabını sildirmesi gerçekten saçma olan yazar arkadaş.

Bu memleket ve sözlük neler gördü anasını satayım. Zaten akp seçmeninin genelinin yine akp diyeceği gayet belliydi. Onlarda anlayacak ama çok geç olacak.
Akp %36'yı geçerse hesabını sildireceğini söyledi ve bir kelime dahi etmeden gitti.

Verdiği sözü tutan, karakterli bir arkadaştı kendisi. Yolu açık olsun..
(bkz: #24440739)
heyt be! murad-ı rabi'yi, selim-i salis'i bilen kaldı mı yazarı.
deliorman ağzı hakkında yazdıklarını haftalık dergi keyfiyle okuyoruz efenim. bilgiyle keyif katan, araştırmacı yazar.
Canimsin yazar. insallah sozlukten yaptigim ilk reel karsim olacak.
kızıl oguz nicki silindi bıkmadı çocuk yazmaya.

bulgar göçmeni bu. muhtemelen 89 da geldi fakirdi bunlar o zamanlar kırklareli civarına yerleştirdiler bunları.

biz trakya halkında para bok tabi 2 ekmek parasına çok kullandık bunları o dönemlerde. genç kızları güzeldi.

nasıl bir eziklik içerisinde ise adam sözlükte kendini aklama mücadelesi içine girmiş.

aklı fikri türküm, bulgar göçmeni türktür falan filan.

başka konun yok mu evladım senin yazacak ?

edit: (bkz: bir masum mor menekşe ağlıyor mu ne)
bursalı yazar.
trakya halkını bulgaristan türkmenlerinden farklı sanan sığırların "kızlarını kullandık" gibi alçakça bir söylemde bulunduğu yazar.
türklüğün arkasına sığınan yazarımsıdır, ha bide hosuna gitmeyen bisey oldumu özelden mesaj yazar, umarım bu iğrenç nicki de silinir.
hakkında yazan insaları yazdıklarına göre sınıflandıran kişi.

neymiş olumlu yazanlar kaliteli olumsuz yazanlar cahilmiş.

sorarım sana sen kaliteyi nerede öğrendin?

sofya'da domuz kemirip peshterska içerken mi? *
hiç nickaltı girmediğim için şaşırdığım yazar.

bilgisinden yararlanmaktayız.
açık ve net şekilde sözlüğün en kaliteli yazarlarındandır. bu yüzden 9 köyden kovulmaktadır. bilgi seviyesine erişemeyen troller tarafından "bunlar trakyaya geldi biz bunların kızlarını çok kullandık ama ya" tarzı çocukça eleştirilmektedir.

sen yazmaya devam et hemşehrim. yazdıkların birilerine dokunduğuna göre doğru yoldasın. kalemin keskin olsun.
alevidir.
yakışıklı yazarlarımızdır.