bugün

bir nevi sihirbaz dır. var olan kuşu yokmuş gibi gösterir ve sağından solundan çıkartır. fakat bir gösteriyi ikinci kez izlediğiniz de kusurları fark etmeye başlarsınız herkes bu gösteriyi yaparsa artık nefret edersiniz yada belki de kuşa acımaya, sevmeye başlarsınız.
boğazına kadar günaha batmış ve kolay yoldan yaratıcıyı inkar etmiş şerefsiz kişi ve kişilerdir... Her türlü ahlaksızlığı , şerefsizliği yaparlar , dünyanın en adi insanlarıdır , şeref yoksunu zavallı yaratıklardır kendileri.. Dünya keyfini düşünürler sadece... Evlat olsalar sevilmezler... Vicdansızdırlar.. Dünyanın en orospu çocuklarını içinde barındıran gruptur..
dişileri verici bireylerdir.
Cogu su sekilde ateist olmustur:
(bkz: islam çok saçma bu yüzden tanrı yok)
inanmadıklarına inanırlar.
türkiye'deki ateistler bazı dindarım diyen yobazları gördükçe "islam çok kötü bir din böyle din olmaz" diyerek islamdan soğumuş ve ateistim demeye başlamıştır, iran'da da bu şekilde ateist genç çok ama gizliyorlar.

ülkemizde ben ateistim diyen kişilerin büyük bir kısmı diğer dinleri hiç araştırmamış insanlardır, başka dinler hakkında soru sorduğumuzda cevap veremiyorlar, madem inanmıcaksın diğer dinleride inceleyip eleştirmen gerekir, ayrıca bu kişilerle cin peri muhabbeti yaptığınızda ya açıkça korkar yada korktuğunu belli etmemeye çalışır ama beden diline yansır, ateist insan cine periye inanmaz.

ateist insanlar gerçekten benimsiyorsa bu düşünceyi ahlaklı olur, ama bizdekiler allah'a peygambere küfür etmeyi ateizm zanneder.

ateizmi popüler kültürün parçası yapmış, cıvkını çıkarmış kişilerdir.
ateizm tanrıtamazlık demektir.kişinin bir yaratıcıya inanması haliyle de yaratıcının yarattığı veyahut gönderdiği dine de inanmayan kişilerdir.türkiye de de ateistler varlar.ne kadar saçma gelirse gelsin ve ya ne kadar mantıklı gelirse gelsin hoşgörülü olmak gerekir.insan düşücesi büyük bir derya gibi.kim neyi nasıl algılıyorsa öyle yaşar.önemli olan bence o inandığımız değerlerin arkasında durabilmemiz ve onu iyi savunabilmemiz.
tek kelime ile ateşlik, cehennemlik kimse * iyi de bunların yüksek makamlara gelmesi hatta köşeyi dönmesi para havuzunda yüzmesi vs vs adama çok fena koyuyor be.
diğer insanlardan üstün olduğu duygusuyla yoğrulmuş kokulu sabun.
bir iş, bir oluş, bir hareket bildiren kişidir.
Allah'ın yüceliğine akıl erdiremeyip, oyle sey olamaz diyen bir aciz. en azidan acziyetini biliyor.
dünyayı başı boş sanan adamlardır..bir gün uyandıklarında mezarda iş işten geçmiş ve hüsran içerisinde geri dönüşü olmayan bir pişmanlık duyacak adamlardır...
teizmin kelime kaybına uğramış düşüncesinin antisidir, aslı antiteizm 'dir
kimin nasıl bir duygu içerisinde olacağını yorumlamak, hiç bir din mensubunun görevi değildir.
(bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)
kendinden cok üsttün varlıgı kabullenemeyen bireye verilen ad.
Cevabı dini inançlara ve bağlılıklara inanmayan bireydir olması gereken sorudur, genellikle kendisiyle barışık inançlarını yaşayanlar tarafından değil de, "neden herkes benim inandığıma inanmıyor lan?" kompleksiyle yanıp tutuşan hoşgörü dini mensuplarınca irdelenen soru öbeğidir ayrıca.
tanrıya inanmayan insan demektir. ülkemizde pek sevilmezler. ve her şeyi açıklayabilecekleri sanılır ki bu çok yanlış bir kanıdır.
canlı organizmalar için, evrimsel sürecin son noktasıdır.
gerçekten çok büyük bir ön yargıyla bakılan kesim. seneler boyunca korkarak inanan bir insan olarak yaşadım. aklıma ne zaman kötü bir şey gelse aklıma Allah'ın beni cezalandıracağı fikri gelirdi. ve bu yüzden yapmazdım. ateist insanlara hep yıkıcı ve egolu insan oldukları fikriyle baktım. şimdilerde, inancı ciddi anlamda sarsılmış bir insan olarak şunu söylemeliyim. yıllardır denetimsiz olarak kasaları emanet aldım, kim olsa güvendi bana. o sıralarda maddi olarak çok zor günler geçirdim. Ne zaman o paraları elime alsam, şeytan dürterdi. tabi içimdeki Allah korkusu yanlış bir şey yapmamı engellerdi. Bugünlerde Hem maddi olarak hem bana verilen sorumluluk olarak aynı konumdayım. Yine aklıma o kötü fikir geliyor. ama bu sefer durduran Allah korkusu değil, haysiyet, adamlık, şeref duygusu geliyor. ve böyle mutlu oluyorum. mutlu olduğum için yapmıyorum belkide.

belkide Allah vardır bunu ne inanan bilir ne inanmayan. bilinmeyen bir şey hakkında farklı fikirlerin olması normaldir. Bir ateist içinde sırf Allah korkusu olmadığı için insani yönü mükemmel olabilir. tabi çok zayıf da olabilir. tıpki inanan insanlar gibi.
lise son sınıfta sınav yüzünden üç buçuk atıp imana gelirler.
Uluslararası litaratürde dinlere saygı duyarak herhangi bir dine mensup olmayan, fakat türkiyede yüzde doksan oranında liseli olan sırf islam karşıtlığı íçin sanal ortamlarda bu görüşü benimseyen küfür yolundakílerdir.
inanmayan değil inanmak istemeyenlere verilen ad.

sabri'nin golüyle imana gelir.
herhangi bir dine inanan kişi o dinin isteklerini yerine getirmelidir. ülkemizde büyük çoğunluk müslümandır fakat %90'ı müslümanlığın, islamın şartlarını yerine getirmeye üşenirler. bu kendini bilmekle alakalı bir durumdur. ateist kendini bildiğinden dolayı gerçeklerle yüzleşip itiraf eder herşeyi döker fakat müslümanım diyen kişiliksiz mahluk korkudan inanıyormuş ayağına yatar ve yaşamaya devam eder. toplumdan tepki almamak, ya varsa ya inanmıyorum diye cehenneme gidersem vb... düşünceler ile rolüne devam eder.

(bkz: sizin inanç dediğiniz şeye biz korku diyoruz)
türkiye'deki inananların bir türlü kafalarında konumlandıramadıkları insanlardır.

kimi zannediyor ki hepsi içki içer, mumlarla ayin yapar, evde kutsal kitap yakıp şen kahkaha atar, dünyayı ele geçirmeye çalışır...

hayal gücünüz mü zayıf nedir anlamadım ki?

ateistler en normal insanlardır. para kazanmak için çalışırlar, 31 çekerler, otobüste büyüklerine yer verirler, evlenir çoluk çocuk sahibi olurlar, takım tutarlar, çoraplarını çıkarıp sağa sola atarlar....

yani ateist dediğin kişi senin aynada gördüğün saf kimliğindir. hayatında din olmasa yine yaptığın bir çok şeyi yapmaya devam edeceksin... hadi koçum benim.