bugün

Yeteneksize ilk çıktığında tam manasıyla yılların boşalmasını yaptığı içim Cem Yılmazdan kat kat komik aynı zamanda etkileyici öğretici bir sunum yapmıştı. Cem yılmaz gibi "ne vereyim abime" şeklindeki absürdlüklerle uğraşmamıştı. O adamı resmen bir algı yoluyla komedyen yaptınız ve herkes gülüyor diye ayıp olmasın diye gülmek istiyorsunuz diye sıçsa gülecek kıvamdasınız. Ha tabi bir profesyonelliği var mı var. Sahne duruşu ses tonu filan ama gerçekten öyle attığınız kahkahalarla alakası yok. En neşeli halinde bile dinlesen arada 2 yerde gülersin o kadar. Aslında ben ne anlatıyorum ki bu ülkenin en çok izlenen filmi ,komedi filmi Recep 4 olunca insanın hakikaten utanası, utanmayı da bırak üzülesi ağlayası geliyor. Böyle bir mizah anlayışına sahip kişilerle yaşamaktan kastediyorum tabi. Gülelim tabi ama hak eden manalı aynı zamanda zeka içeren aynı zamanda farklı üslubla ortaya konan bizi gerçekten şaşırtan şeylere gülelim. Öyle sıradan afedersin adamın her üzerine bok düştüğünde gülmeyin ya da her mk dediğinde.

Not: Recep 4 ü gidip dikkatle izlemiştim. Gerçekten gülebilen insana yazıktır. 1 günde 1 saatimi 4 arkadaşımla bir tane de adam gibi yönetmenle geçirsem daha kaliteli şeyler çekeriz ama algı tabi kim gelir kim izler de güler.
Komik adamdır. Entellektüel ve farklı bakış açıları yaratan adamdır. Ama teknolojiyle birlikte artık bence güldürü ögesi sosyal medyaya yani "yorumlar, capsler ve vinelar" şeklinde bir değişim gösterdi. Çok hızlı yaşama isteğinden kaynaklanan bir durum tabi. Ama ayda yılda 1 kendisini görüp muhabbet gibi izlemek iyi olur sanırım. Tabi bu yüzden kendisini ekranlarda orda burda fazla reklam etmemesi gerek diyicem ama kapitalist düzen ekmek parası işte.
gerçekten bu adama gülenler ülkedeki eğitilmiş insan oranının yansımasıdır.
Sempatik , yetenekli ve 40karekteri dolduramadm.
birazdan programda kedili video yayınlamasından korktuğum komik olamayan kel.
''o aslında eşek hoş laftan ne anlar'' dediği günden beri TDK ile yakından uzaktan bir alakası olmayan insanlarımızın atasözü dağarcığını alt üst eden şahıstır. Hoşaf o hoşaf!
birazcık komik gelebilir ama bana hiç doğal gelmeyen adamdır. biraz da itici sanki.
ne haddinedir ki bazı insanlarla alay etme gücünü kendisinde buluyor. ya bıraksın bu işleri.
çok komik bir şofben.
komik ama cem yılmaz 'la karşılaştırılamaz ve son zamanlarda o eski komikliğini yavaş yavaş kaybetmesi de tv 8 ekranlarından gözlenebilir.
Bu adamın komedyen olduğu bir ülkedeyiz. Olaya bak.
Not: Zerre komik değil.
bel altı vurmadıpından çok dikkat çekmeyecek komedyen.
şimdi acun düşünsün

http://i.imgur.com/S1dlc8a.jpg
Komik olmayan adamdır.
Bu adam küçükken 12 yıl önce bizim okula gelirdi izlememek için tuvalet izni isteyip izlemekten kaçardım.

Edit:ne çok atalay demirci fanı varmış be.
Okullları gösteri için gidebilecek seviyede espri yetisi vardır. Kendi yaptığı espriye kendi güler ve ardından müzik grubu efekt verir haliyle birkaç basit izleyici güler yoksa adamda iş olduğundan değil...
fethullahçı bir paralelcidir.

görsel

şimdi sorsan feto bizi kandırdı vs. ayaklarına yatacağına eminim. bildiğin cemaatçi işte.
bu adamın "komedyen" olduğu ve çuval dolusu para aldığı bir ülkede yaşıyoruz. işte sana türkiye'nin özeti.
Fethullah bile bunu izlemez o kadar komik değil.
bizim ülkemizde komedyen diye geçinen kişidir, yaptığı espirilere gülenler olduğu söyleniliyor.
türkiye de geç farkedilip kendi çabasıyla bir şeyler yapmaya, para kazanmaya çalışan komedyendir. halkın içinden çıkmıştır ve böyle adamlara desteğimiz sonsuzdur.
dersanelerin özel etkinliklerine de katılan, ünlü olmadan evvel cemaate bağlı radyolarda yayın yapan isim. mizah olarak çok vasat bir yeteneği vardır ayrıca.
paralel cemaatin sözde komedyeni. esprileri vasatın altındadır.

la bu da gün gelir "yok ben fethullahçı değilim." falan değilim derse çüş derim. dibine kadar fethullahçı'dır bu adam.
yılbaşı programında finallere çalışamamış öğrenci gibiydi. normalde programına bakıyorum, çok berbat diyemem ama yılbaşı şakaları gerçekten hüsrandı kendisinden soğudum.
Komik olmak şöyle dursun iticiliğiyle sizi komediden soğutabilecek yetenekte olan kişidir. Acunun kanalına şimdilik kapağı atmış, Acunun iteklemesiyle bir yere kadar gidecek. Belki...
Karadenizli ne kadar komik olabilirse o kadar komik olabilir anca.