bugün

bana göre başarılı ve komik olduğunu söyleyebilirim ama kendisini eleştirdiğim bir nokta var. cem yılmazın bu alanda bir numara olduğunu biliyoruz ama "burada laf çok" ve diğer birkaç programda cem yılmazın bu alanda ne kadar başarılı olduğu konusu açıldığında sürekli mizah yemek gibidir beni beğenen insan cem yılmazı beğenmeyebilir, cem yılmazı beğenen insan beni beğenmeyebilir diyor. hiçbir zaman cem yılmazın bu alanda en iyi olduğunu kabul etmemektedir ve sorulara kaçamak cevap veriyor.
piyasada bulunan birçok komedyenle kapışabilecek kadar iyi bir komedyen olduğuna inandığım adam. bazılarının eline su dökebilecek kadar iyi mi bilemiyorum, zamanla anlarız.
cem yılmaz ile karşılaştırılması, yaptığı esprilerden daha komik olan kişi.
osurmalı,sıçmalı film yapan komedyenlerin olduğu piyasada kendisininde pekala yer bulacağını düşündüğüm kişidir. ve ayrıca samsun havzalıdır.çocukluğu amasya'da geçmiş, yaklaşık 25 senedir ankara'da yaşayan komedyendir.
beklenen oldu ve yok oldu.
güldüremeyen komedyen.
hakkında yüzlerce olumsuz eleştiri duyduğum için pek de başarılı olmadığını varsayıyordum. cemaat pohpohluyor, acun cilalıyor vs. vs. eleştirinin bini bi paraydı bu adam hakkında. gösterisine de aynı duygularla gittim. eşimin ısrarıyla gittiğim için, bari erken bitirse, çok sıkmasa, uyutmasa diye diye girdiğim salondan 2.5 saatlik muhteşem bi performansa tanıklık ederek çıktım. 38 yaşına gelmiş, 15 senedir gösteri yapmasına rağmen arzu ettiği popüleriteyi bir yarışma programı sayesinde henüz yakalayabilmiş ama hak etmiş arkadaş bu adam. evet bazen cem yılmaz esintileri hissediliyor ancak özgün hikayeleriyle bu hissi çarçabuk götürüyor izleyicinin zihninden.

devamlı bi yerlerde sahneye çıkıyormuş, işleri oldukça açılmış, turneler, davetler falan derken çok çok yoğunmuş geçen yıldan bu yana. allah başarılarını arttırsın, yolunu daha açık etsin inşaallah. elde ettiğini fazlasıyla hakeden bir adam.
cem yılmazın boku olmaya çalışmayan , aynı ülkede iki komedyen olmasına izin vermeyen denyolara alternatif de olmaya çalışmayan kendi halinde bir adam.

cem yılmazla kıyaslamasa ölecek amk.
Birak guldurmeyi tebessum bile ettiremeyen adam. Cem yilmazi taklit etmeye calisiyor ama gercekten cok basarisiz.
onu dinlemek yerine uzun yol kamyoncularının muhabbetini ve esprilerini tercih ettiğim, sadece iq'su ayakkabı numarasından düşük olan insanları güldürmeyi başarabilen, şişirilmiş balon komedyen.
yarışma programına katıldığı ilk gün yaptığı espriden sonra soğuyup, devamında da bir daha izlemediğim şahıs.

"Ad-soyadıyla uyuşan kişiler: Metin Şentürk... Adam kör ama metin ve tanıdığım en şen türk."
klasik bir cemaat insanı.
komik değil.
Kendinizin yapamayacağı espriler ve hikayeler bu adamdan çıkıyorsa komiktir. Net.
her sene cemaat okullarında(bizim okulda) komedyenlik yaparken, yine bir cemaat mensubu bir insan(acun) tarafından ünlü edilen önü açılan bir komedyen.
komik olan hikayeler değil anlatış tarzıdır. ki komedyenleri de jest mimik ve ses tonları bu hale getirmiştir. cem yılmaz ho ! desin, onun ho ! deme tarzına gülecek milyonlar var. çünkü gerçekten olay cem yılmaz'da değil onun mizacında yatıyor. ben de 'ho ! ' derim ama yüz yapım ellerim bakışlarım ve görünüşüm komik olmaz. demem o ki, tıpkı diğer komedyenler gibi atalay demirci'nin de anlattığı olaylar üfürmedir gerçekte yaşanma ihtimali %10 dur ama anlatış tarzıyla belli kesime hitap etmekte. saygı duyun. yavuz seçkin e komik değil diyip telefon şakalarıyla altına eden insanlar gördüm.
Komik insan.
işin içinde müstehcenlik olmadan da güldürülebileceğini göstermiştir. komik değil, gülmedim diyenler tabularını yıkmalılar bence. ayrıca olayın cemaat veya dini boyutuna kaçmaya gerek yok. inancı gereği hikâyelerini ve anlatış tarzını sınırlıyor olabilir, saygı gösterilmelidir.
bu kadar isteksiz konusmasına rağmen komedyen olarak meşhur olabilen insan.
istemiyosan siktir git lan, zorla mı şaka yaptırıyolar sana.
cenazesine katılıp, 'son şakası da güldürmedi' demek istediğimdir.
Cem yılmaz'dan en az 3-5 gömlek üstün insan. küfür etmeden güldürmeyi başarabilen tek kişi.
Yeteneksizsiniz zamanlarinda yeterince taninmistir. Şahsen esprilerini seviyorum.
Küfürsüz güldürme de iyidir. Evet.
yetenek sizsiniz zamaninda izlerken keyif aldigim güldurebilen yetenek.
Saman alevidir.