bugün

başına gelen şeyleri abartarak anlatan komedyen şeysi.
hayat hikayesi ile komedi yapıyor.
gülen gülsün biz tutmayalım.
Adamın ilk yetenek sizsiniz gösterisinde bu adam finalist olur demiştim ve oldu. başarılarının devamını dilerim kendisine.
aynı yarışmaya sihirbazlık gösterisi dalında katılan burak ve kıvanç bile daha komiktir kendisinden. ben bir yarışmacıyı ulan rezil oldu olacak saçmalamasa bari diye dinliyorsam o adam benim için komedyen değildir. komedyen dediğin cem yılmaz gibi karşına geçecek sende arkana yaslanacaksın rahatca adamı dinleyip kahkahanı atacaksın.
gülemediğm komedyen insan .bir kere oturdum sonuna kadar izliyeyim dedim bırak gülmeyi adama sinir oldum. rezil bir aksan buram buram taklit kokan espiriler. kime sorsam adamdan nefret etmiş ama adam birinci oldu. ilginç ülke.
4 dakikadır izlenimim:
komik değil.
3 yaşında maden ocağında babasını kaybetmiş, yetimhanelerde büyümüş, ticaret meslek lisesi mezunu, azimli, helal olsun dediğim yetenektir, yolun da fikrin de açık olsun atalay.
gülmekten karnıma ağrıların girmesini sağlayan kişi. Sen çok yaşa e mi .
belaltı espriler nedeniyle cem yılmaz, ata demirer gibi komedyenleri izlemekten imtina muhafazakar camia icin için iyi bir alternatif olacağı anlaşılmıştır.
ayrica, yetistirme yurtlarinda buyuyup, kanserden kurtuldugunu ögrendikten sonra elestirmekten vazgectigim komedyendir.
finalde kiyasiya yaristigi 4 yasindaki rakibine acimayan uber komik insan.
Yetenek sizsinizdeki ilk gösterisine bayağı güldüğüm komedyen.
hala neyine güldüklerine anlayamadığım insan. hadi hülya avşar güler onun çıtasını da postansiyelini de biliyoruz.recep ivediği komik bulan bir kadın sonuçta. peki size ne oluyor? resmen adam birebir cem yılmaz ın taklidi gibi bir şey. taklit etmek ne zamandır yetenek sayılıyor ki?
hülya avşar'ın ilk gösterisinde bipp diye hayır a bastığı insan.
muhtemelen sonrasında acun alttan çimciği bastı ve ''ne yapıyorsun sen hülya! bu adamı birinci yapacağız biz'' dedi.
akabinde hülya avşar tükürdüğünü yaladı ve finale kadar kendisinden övgüyle bahsetti.
bursasporlu bir kardeşimiz.
görsel
"taklitçi taklitçi" diye kızan arkadaşlar.

nedense, türkiyenin en iyi taklit yapan komedyeni, bakın komedyen diyorum stand up' çı demiyorum, olan ata demirer' e en çok gülende sizlersiniz.

not: o halde türkiye' deki tüm futbol takımları, şarkıcılar, bilgisayar kullanıcılar vs vs, avrupanın taklitçileridir. bu kadar sığ ve geri kalmış bir düşünce tarzı olamaz ya.

başarı illa bir şeyi sıfırdan var edip icat etmek değildir, o konuya hakim olup o konuda başarılı olmak demektir.
süperman'in yaşadığı bir ülkede süper kahramanlığa kalkmak neyse

bu adamın hikayesi de ondan ileri gidemeyecek tabi ki.

haaa adam güldürüyor ama bazen metin şentürk üzerinden kör espirisi de yapıp dibi de görüyor.

aslına bakarsanız bunun arkasındaki gerçek de sosyokültürel eksikliği.

yine de hikayesi olan dolu neşeli bir adam seviyoruz kendisini.
belden aşağı muhabbet yapmadan, insanları güldürmeyi başaran stand-up' çıdır.
kimse de çıkıp demiyor ki "ben bu elemana gülüyorum yaptığı espriler on numara gülmekten karnıma ağrılar girdi".

demiyor arkadaş. varsa yoksa cem yılmaz çakması değil taam mıi, taklitçi değil yeaa, siz anca aşağılayın halkııı.

lan şu adamın 2 saatlik gösterisinde 10 dakikadan fazla güldüysen tüm laflarımı geri alacağım.

oğlum çıkın deyin ki ben bu adama gülüyorum deyin. o zaman buraya yazmayı bırakırız zaten.
pek güldüğüm söylenemez ama profesyonel olduğu belli, seyircinin olumlu veya olumsuz reaksiyonları performansını pek etkilemiyor. imajını geçersek aslında cem yılmaz'dan çok yılmaz erdoğanı andırdı bana
birinciliği hak etmeyen kişilik.
sağdan soldan bulunmuş tespitlerle, modası geçmiş konularla, klişe tavırlarla birinciliği hak ettiğini gerçekten düşünen var mıdır, merak konusu.
hele, o minik bebe neden katıldı? hadi katıldı diyelim, neden oylandı? hadi oylandı diyelim. neden en son noktaya kadar diğer daha yetenekli yarışmacılar görmezden gelindi?
haksızlık dizboyu...
stand - up'çı denilecek düzeyde komik değildir. sınıflandırmak gerekirse yavuz seçkin, önder açıkbaş tadında.

ayrıca şakirt olmasıyla alakası yoktur bunun, insanlar komik şarkite de gülebilir. cem yılmaz'ın siyasi görüşüne ters olanlarda gülüyor, herkes gülüyor. atalay demirci'nin komik olmamasının siyasi duruşuyla ilgisi yok. kendinden komik değil.
(#18967638)
arkadaşın biri burada doğruları dile getirmiş.

kimse beğenmek zorunda değil. beğenmeyebilirsin ancak bu o kişi hakkında atıp tutma hakkını vermez. kendi çapında bir şeyler yaptı işte adam. cem yılmaz ile karşılaştırılması mantıksız.

ben çok yaratıcı bulmuyorum. peki bunu yapabilir miyim tabi ki de hayır. atalay demirci'nin esprilerine gülmüyor olmamız onun başarılı biri olduğunu değiştirmez.

yaran atalay demirci esprileri başlığına 404 not found yazmıştım. evet gülmekten yarılmadım ancak bu onun benim gözümde başarısız biri olduğunu göstermez.

kanseri yenmiş, babası maden ocağında ölmüş falan fişman millet ne badireler atlatıyor. geçmiş olsun allah beterinden korusun. ancak sürekli bunları dile getirip duygu sömürüsü yapmanında bir gereği yok.
burhan altıntop un avrupa yakasında stand-up yaptığı bölümleri izledim bu heriften daha komik.izleyin şiddetle tavsiye ederim.
Zeki ama komik degil.
zeki değil komik hiç değil.

şu adama gülenler gitsin ıq testi yaptırsın amk.
komedyen değildir, ancak vücut dili uzmanıdır. ve bunu da gösterilerine iyi yansıtır. dinlenebilirliği çok yüksektir. bu adam sahnede ne anlatsa dinlersiniz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar