bugün

homo oldugu dedikodulari cikan ve ne is yaptigi belli olmayan kisi
yaptığı programla * aynı kategorideki bir çok programcıya kapak olabilecek kişiliktir.
istanbul kültür üniversitesi sanat fakültesi iletişim sanatları bölümünde "iletişimde yaratıcılığa giriş" adlı derse giren, öğrencilere: "ayıptır kimseyi bırakmam ben" deyip, öğrencilerin okula sıfır bilgiyle geldiğini görünce sınıfın yüzde doksanını bırakmak zorunda kalan öğretim üyesi.
stand up' a başlayan tv yıldızı.
sahneden inmesi gereken şöhret tüccarı.
giyim üzerine yorumlarını çok iyi bulduğum kişi. kendine güveni de tam.
popstar'da ebru gundes'le sarki soyledikten sonra sarki bitiminde koltuguna otururken kulaklik mikrofunu'nun acik oldugunu unutup (rating'in .mına) dedi ve mevzuyu cakti ordakilerde sanki hazirlikliymis gibi hic bozuntuya vermedi.
(bkz: )http://www.youtube.com/watch?v=2UVsE20MRLI
her programda faklı konuşan şahıs.

''bir programa konuk olmak, popstarda atıp tutmaya benzemiyor'' diyen kişi.
66 doğumludur.istanbul üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur.
"bu adam programlarında yarışmacılara çok yükleniyor" diye ilk zamanlarda çok kızardım.sonra şunu anladım ki adam programının başarılı olması için kendini bile malzeme olarak kullanıyor.kendini bozuk para gibi harcayan bir şahsiyetin başkalarının onurunu düşünmesini beklemek mantıklı olmaz.
popstar yarışmasında kendine biçilen rolü oynamaktan başka iş yapmadığı halde bu tip adamlara alışkın olmayan insanımız tarafından çok garip karşılanmıştır, halbuki gidin bakın abd yapımı popstar a, simon cowell farkını anlarsınız...
istanbul kültür üniversitesi sanat ve tasarım fakültesinde araştırma görevlisi olduğunu öğrendikten sonra güzide ülkemde eğitim denen olayın neden bu kadar kalitesiz olduğunu anlamamı sağlamıştır.
(bkz: katiplerden armağan çağlayan a suç duyurusu)
itici olmak için kendini yırtan adam.
açıksözlülüğü, eleştiriyi, hakaret etmekle karıştıran adam.
annesi çok istediği için avukat olduğunu, mezun olduktan sonra hiç avukatlık yapmadığını, hatta baro'ya aidat ödemeyi kabul etmediği için kaydını sildiğini, yaptığı iş görüşmelerinde sıkça "peki neden sizinle çalışmalıyım" tarzında sorularla ukalalığı abarttığını ve bu yüzden uzun süre işsiz kaldığını bir röportajında söylemişti. ilk başlarda sevdiğim biriydi, sonradan baya bi kompleksli olduğunu, özgüven meselesini abarttığını, kendini çok doğal ve halktan biri gibi gösterme çabasında olduğunu düşünür oldum. stand-up kısmına gelince, bizi stand-up'tan soğutmasın lütfen. ben bile ondan komiğim!
arkadan önden* her şekilde voliyi vurmuş feminen delikanlıdır. car car mahalle karısı gibi konuşmasına rağmen yeri geldiğinde kahvede taş çalan bünyeyi azarlar gibi çoşmalarıda meşhurdur. ne olduğu belirsizdir. kimseninde umrunda değildir.
an itibariyle programına, kareli etekle çıkmış kişi. internetten araştırmış, david beckham falan da giymiş aynı etekten, o yüzden giymiş. vay babam vay.
asıl şunu merak ediyorum, kendi programıyla aynı saatte yayınlanan bir programa, christina aguilera gibi bir dünya yıldızının gelmesiyle, bu etek mevzusunun bir alâkası var mıdır?
giydiği etekle önümüzdeki bir hafta boyunca kendinden bahsettirecektir.

kimi bu ne la diyecek, kimi nonoş diyecek. bazıları adamın özgüvenine bak vay be, helal diyecek. bazıları caiz mi diye soracak. of ya!
silikonlu kadınları bile kıskandıracak memelere sahip erkekimsi ukala herif.
http://www.televizyongaze...rDetayMiddle.asp?ID=15096

(bkz: insanın kendine yakışanı giymesi)
sivri dili vardır ama çok da laf koyulmuştur bu adama.
bülent ersoy ve kocası evli iken popstarda dans ettilerdi. o danstan sonra mikrofonu unutup "reytingin amınakoyduk" diye(meye)n insan bu.

http://www.youtube.com/watch?v=2UVsE20MRLI
ukala dümbeleği...
parfümleri için evinde ayrı dolabı olan şahıs...
popstar alaturka da jüri olan ama hala niçin orda jüri olduğu anlaşılamayan tv insanı.
simon cowell çakmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar