bugün

saçma sapan dizi.
9.sezonu için teklif aldığım dizi. Keşke beyaz kazaklı adamın oynadığı bölümlerde etmiş olsalardı.
hiç bitmeyen dizidir kendileri.
8 yıldır tayinleri çıkmamış bir istanbul polis ekibi dizisidir. tamamen saçmalıktır.
Bu diziyi kim izliyor da hala yayında diyordum ama varmış gerçekten de deli gibi izleyen. Eski oda arkadaşım canı sıkıldıkça açıp açıp izliyordu. Seviliyor yani dizi kabullendim. Düşününce Sherlock varken bunu izlemek. Benedict falan. Bilemedim.
kameranın zoom in zoom out yaptığı, bölümü geçecem diye hile yazıp kapatmayan çocuklar gibi ölmeyen insanların olduğu,mesutun 36 kurşun yemesine rağmen ölmediği, ölemediği dizidir.
görsel

Zamanında bu ismini bir türlü bulamadığım adam için kaçırmadan izlediğim diziydi.
Bi bitsede artik level atlasak dedirten dizidir.

Amk 12 yasindaydim vardi hatta bir bolumu bizim orda cekilmisti. O zaman guzeldi gerci yine izlemiyordum 1-2 yila biter gozuyle bakmistim simdi 9 yil gecti hala var hic istemedigim kardesim gibi (kardesim yok)
Uzadıkça uzayan klasik türk dizi vakalarından birisi.
paralel yapı gerekçesiyle hapse atılsalar da kurtulsak anasını satayım.
kurtlar vadisi pusuyla sidik yarışı yapan(yayında kalma suresi) dizi.
insanın kahraman türk polisinden tiksinmesine bile yol açabilecek dizidir. Filmi izleyen arkadaşlar anlayacaktır zira filmdeki bütün polisler krodur ve kaba saba dır. On kelimden dokuzu "lan" dır. Ha bir de adam katilin önde gideni fakat bir de bakmışsın ki iki kurşun sıkılmış ( tabi o da göstermelik ).izleyici çatışma olduğunu bile idrak edemeden sözde suçlu şahıs yere kapaklanmış. Vay _mk!
Tam bitti diye sevinirken bu haberle devam edeceğini öğrenip üzüldüğüm, televizyon dizisidir(en samimiyetsizinden!)
çatapat dizisidir. her fragmanına maruz kaldığınızda hep çatışma hep aynı konular. tamam polis dizisi sanırım ama bu kadar da saçmalık olmaz. bitirin bunu.
nasılsa izlemediğim dizidir, çokta dirinktir.

(bkz: olmasanda olurduk)
Bi bitmedi lan dedirten saçma salak dizi.
hüsnü çoban'ın çirkin karısının ne güzel çocuklar doğurmasıdır. hüsnü emekli olunca hayattan hiç bir beklentimin kalmayacağı dizidir.
9 sezondur istanbulda başka polis yokmuşcasına tüm olaylara koşturan polisler.
bi bitmeyen dizidir.
dizinin adı arka sokaklar fakat dokuz senedir hiç arka sokaklarda geçmemektedir. çekimleri çoğu kez ana caddelerde yapılmıştır.
Ekip arabası mercedes-benz olmuş dizi. ducato neyinize yetmiyordu rıza baba fiat candır.
öyle güzel dilenci çocuklar oynatmışlar ki insanın dilenesi geliyor.

bu ne lan pasparlak çocuklar, tertemiz elbiseler. yokluktan açayım dedim pişman oldum.
2 yıl önceki bölümü yeni bölüm diye izlitiyorlar şu an.
cuma akşamlarının tek eğlencesi güzel dizi. nice 9. sezonlara.
polisleri alenen "öküz" gibi gösteren müthiş dizi. en çok sevdiğim sahneler ise, bir durum değerlendirmesi falan yaptıkları durumlarda hepsinin sırayla konuşması, biri bir cümle söyler ve diğer elemana pas atar pası alan da hemen devam eder. müthiş.