bugün

müthiş burhan altıntop repliği.
"ne zannediyo kendini" diye devam eden replik.
Yeni yazar kardesimiz... hosgelmis, sefa getirmis sözlugumuze..
Kalbimi, bir ergenin sevgilisiyle telefonda tartıştıktan sonra telefonu duvara fırlatıp kırması gibi kırmış yazar.
Dünya tatlısı yazar*.
Beraber geçen o güzel günden sonra tatile giderek beni burada bir başıma bırakmış yazar*.
Kım kı bu cıdden lan. Sozluge katıldıysa harbıden kım kı bu dedırtır.
iş bu şarkıyı dilime dolayan yazar. iyi yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=1UhVGrThKyc
saatlerce game of thrones üzeine yorum yaptığımız dizi konusunda benzer zevklere sahip olduğumuz hoş sohbet yazar. iyi ki var.*
supergirl bunu sevmiyorsa, kesin on numara yazardır. sağlamadan biliyorum.
hoooop! noluyo lan burda? diye girerim aga nick altına! sevimliye iftira atmışlar, iftira atanın nicki de süpergirlmüş. nicki görünce sakinleştim la *
sen takılma böyle şeylere sevimli şey. durmak yok yazmaya devam.
gayet samimi bir yazar. totonuzdan element uydurmayın.
kalemi güçlü,haksızlığa gelemeyen,bazı eziklere dert olmuş yazardır.
çok pis artılıyo lan.
bazı eziklerin hala uğraştığı yazar. bazılarının yaptığı gibi haince işler yapmayan yüzü de gönlü kadar ak olan yazar.
(#21139224) numaralı yazısıyla beni şımartmış olan yazardır. layık olmaya çalışıcam.
supergirl olayında kahkaha attıran caağnım yazar..
sonunda muradına erdin tebrikler, ama ne güldüm ya.. ahahahhahahah bak hala gülüyorum.
eğer on dk içinde elimdeki cevapları sorulandırmazsa ad soyad ikamet kimliğini açıklayacağım yazardır.
okulun ilk günü ''bugün de derse girmesek mi'' sorusunu soran ilginç yazar. ilerleyen günlerde bugünden daha çok egleneceğimiz,bu başlangıç durmak yok yola devam yazarı.
10 dakika içerisinde mesaj atmazsa kütük bilgilerini, su ve elektrik sayaç nosunu açıklayacağım, iakametgah ilmuhaberini fotokopiyle çoğaltıp fikirtepede her yere bu bilgileri asarak cezalandıracağım yazar.
dün evlenmek mi hemde bu yaşta diyen, bugün esra erol la'ya katılıp evlenmeyi düşünen yazar. ayrıca bu cumartesi nişanlanacağını düşündüğüm yazar.
hayırlı kısmetlere yüz çeviren yazar. daha bugün mütehasıp bir insanın kalbini kırıp onu hayata küstürmüştür.
Uzaktaki insanı çıkaramama durumunda içten söylenen samimi söz. Aynı zamanda yanındaki arkadaş dürtülerek ona da bu samimi soru sorulabilir.
evlenirse nikahına kurt kafasıyla geleceğim yazar. tabi çağırırsa.

(bkz: red wedding)*
napsın kaçsın mı gül gibi çocuk diye cevap verecek yakın arkadaşa sahip yazar.