bugün

eski samsun a göre süper olan sigara. herkesin en az bi kere denemesi gerekir.
tekelin bu güne kadar yaptığı en iyi sigara. içilesi ve bağımlı olunası nesne. Ayrıca bir güzelliği daha vardır ki samsun kadar kokmaz ve parfümünüzün yerine geçmez.
(bkz: acliktan agzi kokmak) deyimine konu olmus, fukaranin agiz kokusu iste samsun 216nin kokusudur.
su an piyasada olan 216 degil tabi bu, efsane oldu benim bahsettigim. asil 216'yi isvicreli bi tutun sirketiyle mi ne ortak cikariyordu tekel. ithaldi yani, piyasanin en pahali sigaralarindandi. sonra okuz mu oldu ne, ortaklik bozuldu herhalde, tekel de isim hakkini elinde tutuyormus demek ki dandik bi sigara cikardi ayni isimde. gerci gene iyidir digerleriyle kiyaslayinca ama eski 216yla kiyaslanamaz bence.

(bkz: icerken sonen sigara). pek nemliydi tutunu...
yazarı için (bkz: samsun216)
hayattan zevk almanın bir cesididir. "züğürt müsün, sosyalist mi?" sorularına aldırıs etmeden, ince belli bardakta ictiğiniz demlik çayının yanına yoldas edilmelidir.

(bkz: samsun iciyor bu komunist)
komünist sigarası denen birincidir ve filitresi yoktur. zaten bir birinci paketine yandan baktığımız vakit yan durmuş bir köylü resminin saklandığını farkederiz. Ancak samsun 216 vasat ve kötü eleştirileri haketmeyen bir sigaradır.
özellikle içkinin yanında ii giden katran sarması
(bkz: kokusundan tahmin edilebilen sigaralar)
sarmalık sigara markası. içkiyle iyi gider
(bkz: kanser cubugu)
bir zamanların efsane sigarasıdır. bi paketi bi seferde içince tiksinilmesi dışında diğer sigaralardan farklı yan etkileri yoktur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.