bugün

entry'ler (404)

rakı içerken fotoğraf paylaşan kız

Kekodur. Bence. Çünkü istisnasız her rakı içerken fotoğraf paylaşan kız arabeske bağlayıp aklı başı dağıtıyor.

angelina jolie ye benzemek için estetik olan kadın

Hayali angelina jolie hayatı ölü gelin cosplay olan kadındır.

behzat ç mi daha saçma yoksa leyla ile mecnun mu

Leyla ile mecnun açık ara alır bu vs’ü.

black friday

Kara cuma demek. Gavur icadı işte mübarek gün için kara sıfatı mı kullanılır kefereler sizi.

allah kadına güvenseydi zar yapmazdı

Offff haftalar kalmış 2017nin bitmesine hala mı aynı muhabbet biraz uptade edin kendinizi allah aşkına ya.

ülkemizde sosyal medyanın yasaklanması

Olabilir mi böyle bir şey? Lütfen olsun. Sayın cumhurbaşkanım. Reis. Kapat sosyal medyayı. Üzülüyorum stalk yaparken.

kendini erkek gösteren kız yazarlar

ifşalandık.

uzak durulması gereken insanlar

hayatım boyunca her dönem uzak durulması gereken insanlar kategorisine girecek insanlarla muhattap oldum. ama inanın ki kendi ezikliğini kendine olan öfkesini başkasından çıkaran insanlar kadar tehlikelisi yok. kendinize olan saygınızı kaybedersiniz bakın mazallah. uzak durun annem sakın ben ettim siz etmeyin. vicdandan yoksun nankör it gibin böyle puşt gibin oluyorlar.

güne nasıl başladın

Bomba gibi başladım. Sanki uykumda polyanna yemişim gibi. Hayrolsun.

sabahın şarkısı

Hidra - holigan. Oyun benim bebek istediğim gibi oynicam. Evet.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Aklımın iplerini saldım. Çünkü neden salmayayım?

sevgiliyi aldatmanın verdiği zevk

Şerefsizlik ne zamandan beri zevk veriyor ya?

veda etmeden gidenler

Veda etmek bir erdemdir. Çoğu insan bu erdeme sahip değil. Veda etmeden giden için kendimi kahrediyoruz ama gözümüzde o çok abarttığımız insanın aslında erdemsiz, kendine bile saygısı olmayan biri olduğunu anladığımızda bu kahır geçiyor. Yerini ‘iyi ki veda etmemiş’ nefretine bırakıyor.

kızların tüm fotoğraflarını art arda beğenen erkek

Sırtlandır. Bu bireyler genelde internetteki tüm sosyal medya hesaplarında fütursuzca karı kız kovalarlar. Ağına düşürdükleri ceylanı kendine bağlayana kadar bin takla atar, bağladığını anladığı an yüz üstü bırakıp yeni avlara çıkarlar. Sorsanız ‘ben ciddi adamıyım yea, yalnızlıktan çok sıkıldım yea’ triplerindedirler. Hee bok. Siktir puşt diyip engeli basın ceylanlarım uğraşmayın hiç böyleleriyle.

beyaz tenli kızların esmerleri kıskanması

Niye kıskanayım olm çok istersem solaryuma girer esmerleşirim?

23 yaşında hala çizgi film izleyen insan

Benimdir. Ne zaman kabus görsem, kendimi kötü hissetsem açıp çizgi film izliyorum. Bana çocukluğumu mutlu anlarımı hatırlatıyor her şey anlık da olsa geçiveriyor.

fetö mü feto mu fötür mü foton mu fötö mü

Hodor. Evet.

bir görselle kendini anlat

görsel

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Rap god. Kimin olduğunu yazmaya gerek yok bence.

tunceli ye dersim diyenin burnunu kırmak

Tunceli’ye dersim diyen gözümde vatan hainidir.