bugün

iyi bir ilüzyonist.
bugün* odtü'de bayağı havası olacak adamdır.
iyi bir ilüzyonist. ancak bu kadar abartılması garibime gitti. kaçırdığım bir şeyler mi var gösteri dışında.
o değilde yeni bir justin bieber vakası olması muhtemel şahıs.
ilk izlediğimizde herkesin yani yüzde 80in ağzı açık kalıyosa adam yeteneklidir.sonuçta el çabukluğuda bi yetenektir.videoyu tekrar tekrar izleyince numaralar tabiki çözülür.ordan biri çıkıp deseydi dur kardeşim sen böle böle hile yapıtosun diye.bence önemli olan bunlar deil önemli olan 19519 sayısını açtığı kağıdın devamı var onu neden kesmişler yada kim yok ettirmiş önemli olan o.iran'lı birisi Türkiye de bi yarışmaya çıkıyo ve 19.05.1919 kurtuluş savaşının başlangıcı yazan bi yazı açıyo ve bizim ülkemizin kanalı onu yayınlamıyo esas sorun burda.bundan çoğu kişi söz etmiyo.belkide çoğu kişi fragmanında görmemiştir doğrudur ama ben ilk izlediğimde şovlara şaşırmamdan sonra aklıma ilk gelen buydu.yazık yani nası bi hale geldik.acunu da zaten sevmiyodum bu yaptığından sonra iyice sevmemeye başladım.
-şunuda söyliyim herkes numaralar öyle böyle diyo kardeşim madem okadar basit madem nası yaptığını biliyosun çıkın oraya sizde yapın aynı şeyleri.
"oğlum adam hile yapıyor" seslerini bütün gün duymama sebep olan şahıs. niyeyse aklıma cem yılmaz gelmeden edemedim.

havada duran sihirbaza halkın yorumu;
-amk orada ip var bak.

halka cem yılmaz'ın yorumu;
+ulan ip olmasa adam peygamberliğini ilan eder zaten.
herif çıktı, yaptı. becerebiliyorsan sen de yap.
yağuşuklu çocukmuş.
bir yetenek yarışmasında ilizyonist yeteneğini göstermiş iranlı şahısdır.

daha iyi numaralar da bekliyoruz.
gözleri beni ürperten eleman.
şovunu başarıyla yapan genç.

tahminimce o' nun için başarı bu yarışmada ilerlemek değil, tanınmak olsa gerek. ki şovundan önce ve sonra facebook' taki hayran sayısına bakılacak olursa %300' lük bir artış olmuş, hem de sadece o gece. tipi falan da oldukça dikkat çekici, kolay kolay kimse unutmaz. yeni bir fenomen olmak üzere, belkide oldu bile kimbilir?

ve yaptığı tüm ilüzyonların hepsinin mantıklı bir açıklaması muhakkak vardır. zaten olmaz ise şaşırmamız gerekemez mi? "aha buldum nasıl yaptığını ovlum, çok basit" diyerek ne ispat edilecek? yani elbette hepimizin yapabileceği şeyleri yaptı herif. tek farkı şu, o bunları yaparken minimum seviyede heyecanlandı ve o sahneye çıkacak göte sahipti, çıktı yaptı. "çok basit yeeaaa" falan deyince, adama "sahtekar, yuuuhh, amına goduuum yalancısı" falan mı diyeceğiz?

aziz nesin' den sonra cem yılmaz' a da hak vereceğimiz günleri görecekmişiz meğerse, çogacayip.
Adam Juri nin seçeceği bir kart ve ya numarayı biliyor olsa idi, ya da onları elime bakın diyerek kendi düşüncelerine göre yönlendiriyor olsa idi, biletli gösteri yapar mı idi? Kaldı ki biletli gösteri bile yapmayan çocuğun numarasıdır bu.

(bkz: cem yılmaz)

internette herkes yazıp çiziyor o numara böyle el çabukluğu v.s zaten önemli olan bu değil mi? Senin elin çabuk ise çık sen yap. Dediğim gibi doğa üstü gücü olsa idi peygamber olur idi adam.
brad pit numarasında da bütün kartlarda yazan brad pitin ta kendisidir. başka bir ünlünün adı yazmıyor.
(bkz: kadabra/#10450187)
yetenekli bir arkadaş. sonuçta el çabukluğu falan var işin içinde.
ya bu başlık kaç kere daha isim değiştirecek merak ediyorum.
bukelamuna döndü garibim. *
arkadaşlar yaptıklarının hepsi hilelidir.

inananlar için söylüyorum; gaybı sadece allah bilir.

inanmayanlar için söylüyorum; ne haliniz varsa görün... ama durun sizede bir link vereyim videoyu izleyin ve altındaki açıklamasını okuyun.

http://www.facebook.com/h...166450596874&comments
yaptıklarını görünce kendimi ezik hissettiğim insanın ütopya versiyonudur.*
kaşı, gözü düzgün olmasaydı bu kadar tantanasının yapılmayacağı insandır.

şimdi özellikle kızlara soruyorum; o şovu(kaldı ki bu şovların kat kat daha güzel ve ilginç olanları internette video halinde bulunabilir) göbekli, tıknaz bir abi yapsaydı bu kadar yaygarasını yapar mıydınız?
yetenikli aynı zaman da espiritüel elaman.
az değil bu çocuk. süslenmiş çıkmış. dikkati dağıttı tabii. ki o elindeki bilezikmiş, yüzükmüş. müthiş bir etkiye sahip. sıradan deri bir bileklik değil. kocaman taşlardan oluşan bileklik ve o taşlarda sıradan değildi. bir sürü özel taş var bildiğiniz üzre. kaşık pek mantıklı gelmedi. diğerlerini de nasıl yaptığını açıklamışlar internetteen. ama çocuk bi yetenek çünkü yaptığı sırada kimse fark etmiyor.
evet arkadaşlar. şimdi la honte konuya açıklık getiriyor, sıkı durun. gerçi kendisi de pek bir şey anlamasa da bu olayda bi bokluk olduğunu şimdi açıklıycak: http://www.facebook.com/home.php#!/turkbayragimiz bu linke tıklayarak malum videoyu izliyoruz. daha sonra show tv'nin fragmanda gösterilen şovun cumartesi akşamı göstermediğini farkediyoruz. ve ordaki 19519 sayısıyla, aslında kurtuluş savaşı'nın başlama tarihi olan 19.05.1919 sayısına gönderme yapıldığını görüyoruz. burdaki sebep, amaç neydi ben de anlamadım ama olaydan hinlik olduğunu ben size söylemiştim.

(bkz: (#10447172))
(bkz: 21inci yüzyılda ilüzyona şaşakalan canlılar)
düşünce gücünü çok iyi kullanan elin iranlısıdır. aklında şekillendirdiği sayıları ve imgeleri karşı tarafa yönlendirir sonra da yazıya dökmelerini ya da ifade etmelerini söyler.
yani benim şimdi size beyazatlinick süper sinyalleri gönderip hepinizi hayranım yapmak, hatta sözlük sahibi olma durumuna geçmem gibi. ama zalla ayıp olur.
her neyse arif efendi muhtemelen finalde yine bir kaç insan seçecek, yine onların beyinlerine yerleştirdiği imge ve sayıları ya da resimleri kendi bulmuş gibi yapacaktır.
facebook denen zımbırtıda, bu adamın videosunu paylaşmayanı dövüyorlar sanırım. öyle görünüyor.
Allahım kör et beni.
(bkz: arabesk filmi)