bugün

arayan eski sevgili aslında aranan eski sevgilidir. yeni sevgili yanında arar tadınızı tuzunuzu kaçırır yaşanmış bitmiş şeyleri gündeme getirir, yeni sevgilinizin huzurunu bozar. aranır kısacası, yapılacak en güzel şey çok zorlaması halinde telefon numarasını taksim burger king in erkekler tuvaletine yazmaktır.
birisiyle seviştiğini ima etmek için arıyorsa, çok kınayacağımız sevgili.
muhtemelen ''ne varsa eskide var'' diye düşünmüştür.
gereksiz tiptir. eğer ilişki istiyorsa söylemelidir. istemiyorsa zaten 'nie arıyorsun kardeşim?' diyerek uzaklaştırılmalıdır. gerekirse kalp kırarak.
+ alo
- merhaba nalan, nasılsın?
+ aaa ekrem! Biliyordum arayacağını. bensiz yapamazsın sen, bebeğim.
- hahaha nasıl havaya girdin lan.
yok be yavrum, benim kazak sende kalmış. sana zahmet, yollayıversene onu bana.
+ hayvansın ekrem.
aramak eski sevgiliye koymaz.. asıl koyan arayıp da değerinin bilinmemesi*
eğer ki diğer taraf eski sevgiliden dost olmaz mantığını güdüyorsa boşa kürek çeken sevgilidir. zaten aramasının sebebi ya tekrar bir araya gelmek ya da dost gibi devam etmektir. geçiniz, bu olmayacak bir şeydir. bir zamanlar sevdiğiniz birinin şimdiki sevgilileri ile ilgili sıkıntılarını dinlemek kime göredir ki? evet, belki içinizde ona karşı beslediğiniz o duygulardan zerre yoktur da yinede işte eski sevgilidir nihayetinde.
tüm bunların dışında aramasının sebebi olarak "yakın bir zamanda evleniyorum" gibi bildiğin kur yapma girişimleri ise hiç kafaya takılmaması gerekendir. böyle bir şeyi yaptığı için zaten gözünüzde o hiç değişmeyendir. e zaten sizde bunun için bırakmamış mıydınız onu? * *
hin oğlu hindir. sizi, parmağında oynatmak için arayan, kurnaz bir tilkidir. telefonu açmayın ve nanik yapan bir resminizi gönderin.
vodafone reklamlarındaki gibi telefonu yüzüne kapatılası sevgilidir. * *
gezmiş, dönmüş, dolaşmış ve kürkçü dükkanını hatırlamış kişidir. muhtemelen aradığı kişide bulduğu hiç bir şeyi ondan sonra birliktw olduğu kişilerde bulamamıştır. ''skmden aşşa kasımpaşa'' denmesi tavsiye edilmekle birlikte bunu beceremeyenlere en azından cevap vermemeleri, yavaş yavaş düzene giren yaşamlarını tekrar bok etmemeleri önerilir.
bulamayan sevgili.

kendini arıyordur o, ancak mümkün değil sende bulamaz onu. bulsa es geçer, değişmez der. dengesiz der, tekkaş der. hollandalı der.

önceden edit: format.
eskisini unutamayıp sesini duymak istemiştir ben hala burdayım dercesine havadan sudan konuşmaya çalışır.
yavşağın tekidir. lan git işine ayrılmışız işte. demekki ortak bir noktamız yok, sevgimiz otumuz bokumuz yok. ne diye ararsın hala? lan zaten seninle konuşmak istesem ayrılmazdım. püü sana.
"aradınız, arabayı aldınız; aramadınız, arabayı alamadınız" sözüyle gaza gelmiş kişidir.
bilmez ki geçmiş geçmişte kaldı, ilişkiyi boka sarmadan bi an önce unutmalı diye düşünmekteyim.
hoş duygulara vesile olabilecek durumdur. o an için bir duygu yoğunluğuda yaşıyorsanız off değme paşa gönlüme. bazen eski anılara dem vurmakl yeniden suyun üzerine çıkarmak(sadece iyi olanları tabi) süper bir moral oluyor.
(bkz: nerdeee)
aradığında telefona 5 dk baktıktan sonra çevreden göz yanılmasına karşı yardım almaya sebebiyet veren kişidir. * *
bir şeyini kaybetmiş kişidir. her yeri didik didik arar, bulamaz. sonra da "sende mi kaldı benim çakmağım?" gibi bir soru sormak için, bu defa da sizi arar. sizi de bulamazsa, bilmem artık. tek başına arama ekibi gibidir. sonunda barışırsınız, çakmak da bulunur.
ayrıca aramayan sevgiLiden daha makbuLdür. biri eski olmasına rağmen düşünüp arıyorken, öbürü sevgili olmasına rağmen aramıyor.*
eski sevgiliden arkadaş olamayacağını öğrenememiş eski sevgilidir.
kürkçü dükkanına dönmek isteyen tilki misali.
(bkz: yapma bunu yapma bunu)
arama sebebi sorulduğunda, "merak ettim" diyen meraklıdır. onca zaman sonra neyi merak ettiyse artık. ne meraklı insanlar var ya.
5 yıl ayrılıktan sonra sarhoş musun kızım sorusuna maruz kalmış sevgilidir.

sonuç: gerçekten sarhoştur.