bugün

Bir an insanı dumur eder,tekrar hatırlatır,moral bozar ve hayat devam eder.
umarım kimsenin başına gelmez dediğim durumdur. arar tam unutmuşken kendini hatırlatır. seni unutttum havası verir ama unuttuysan niye arıyon amk diye beyin fırtınası yapmanıza sebep olur. allah korusundur. arayınca ilk bir saat ne yapacağınızı bilemezsiniz. sanki beş dakika önce tecavüze uğramışsınızdır.
Benim için şuan keşke olsa dediğim durum. Bir bakımdan denenmiş denenmez deselerden. Tilki her zaman kürkçü dükkanında daha güzeldir sanki. Oraya yakışır tilki..
kendi birisini bulamamış, acaba sen buldun mu diye kolaçan eden sevgilidir.
bırakıp giden oysa hala yaşıyormu diye aramıştır emin olun. her katil cinayet mahaline tekrar döner unutmayın..
bugunde aradın ve buluştuk ve biliyorum ki evlensen evlensem bile arıcaksın.
Dün seni rüyamda gördüm diye arayan eski sevgilime "bundan sonra zaten rüyanda görürsün "dedim. Ses yok.
Halen içinde uktelerin kaldığının en somut göstergesidir. Yahut, sığınılacak bir liman arıyordur o kişiyi sizsinizdir.
şu anda başıma gelebilecek en güzel olay.
Eski sevgililerini asla aramamış biri olarak, aptalca buluyorum aga ya. Şizofren misin, bitmiş gitmiş. Bazı gerçekler ne kadar acıtsa da kabul etmek zorundasın. Bu seni güçlü kılar, zayıf değil!
aranıyordur.
abaza kalmıştır. başka açıklaması yok.
aramasının mantıgını çözemediğim kişidir. ara ara kendini hatırlatma cabasında bulunur ilginçtir. evet.
gidip umduğunu bulamayıp ayrıldığına pişman olan sevgilidir.
evliyseniz, ya da uzun süreli bir yeni
sevgiliniz varsa; arada cinsel kaçamak
yapabileceğiniz bir kapının müjdecisidir.
aranan eski sevgilidir. kendi hayatını yola, düzene koymuş bile olabilir, hatta nişanlanmış ve evlenmiş de olabilir, hatta ve hatta siz de nişanlanmış ve evlenmiş olabilirsiniz. ama onun bu toplumsal gerçekliklerin hiçbiri umurunda bile değildir. içindeki kahpe kişilik ortaya çıkmış, her şeyin yolunda olmasından bıkmış, ortalığı karıştırıp tatmin olma çabası içindedir. bu türden davranışta bulunan bireyler bir ruh hastası olarak addedilmeli ve her türlü girişimleri engellenerek, hain emellerine ulaşmalarına izin verilmemelidir. kısacası kısa ve öz bir şekilde rize ağzıyla " haburdan bi s*ktir olup git bakayim" denmelidir. ve sonrasında da kollar dirsekten bükülerek aşağı doğru çekilmesi eşliğinde "owww yeah" tepkisi verilmeli ve organizmanın hemostasise ulaşması sağlanmalıdır.
not: sadece hiçbir kelimesine "i" harfi eklemek için düzeltme yaptim. bir de ne güzel demişim yahu, öptüm sevdim kendimi şu an, fuck you arayan eski sevgililer.
operatörden araştırıp yeni numaranı da bulabilecek kişidir. dayak çözüm değil, kışkırtıcı etkendir.
son çare vurup paşa paşa hapis yatmak olabilir..
aynı zamanda belasını arıyordur da farkında değildir.
telefonu yeni sevgiliye açtırıp şuan duşta dedirtmeyi istediğim durum. (bkz: pembe dizi)
(bkz: nerde la o)
(bkz: ben niye göremiyorum)
*
neden terkedildiği ap açık ortada olan sevgili.

ergen, özenti.

q değil o g bunu ilk öğren öyle gel.
"g" yi kullanış şeklinden terketmiş sevgilidir.

eski değil, candır o can.

böylelerini terketmek mübahtır tabi ki.
telefonun yüzüne kapatılması gereken herhangi bir yabancı.

edit: başlığı bu şekilde açan ukteyi veren yazardır. haydi editleri görelim şimdi doğrucu davutlar, ayar sevdalıları !!
bu bana yapilir mi arkadas? ufaktan unuttum, hayata dondum derken, tamda yil donumumuzde neden ingilizce bir seyler sorasin geldi? simdi yine icim pir pir, ve gercekten bir seyler sormak icin mi aradi yoksa yil donumumuz oldugu icin bahane mi etti hala bilmiyorum.

yani sozluk ahalisi, her ne icin olursa olsun neticede insanin aklini mincik mincik edip, karistirip birakan sahsa eski sevgili denir.
Henüz yeni sevgili bulamamış, canı sıkılan eski sevgilidir.