bugün

entry'ler (112)

fetih 1453

çok büyük beklentilerle gidilmediği takdirde çok başarılı bir türk filmidir. ilk yarıda kopukluklar olduğundan insan filme kendini bağlayamıyor bir türlü hadi savaş başlasın dedirtiyor. tabiki bir amerikan filmi gibi mükemmel efektleri olmasada kötü ve acımasız eleştirileri gerçekten haketmiyor. kim bu zamana kadar böyle bir savaş filmi yapmaya cesaret edebildi ki? önce onun farkında olunup izlenmesi gerekli. lağımcılarıda söylemeden geçemeyeceğim doğrusu özenle seçilmişler belli ki. yapanların emeğine yüreğine sağlık.umarım hakkettiğine ulaşır diğer yapımcılara cesaret gelir ve olmayan tarihlerine milyon film sığdıran amerikalılara nispeten daha iyi tarih kokan filmler yapılır.

dexter

06x06 final sahnesi alkış sesinin ardından hey little brother , miss me * miss you elbette adamımm !! 06x07 fragmanını izlemeyeyim izlemeyeyim dedim ama tutamadım kendimi yine. bu jonah eziği kendini trinity mi zannediyor . Brain da ordan gazı veriyor dexime lets kill jonah diye hey yawrum hey.. büyük ihtimalle dex jonahı böyle görünce harrison için baya bir endişelenececek bu bölümde. son sezonu hepsinin özeti gibi hatırlatıyorlar bize. önce brainın satılan eliyle başladı. şimdi trinityle devam ediyor. lumanda gelecekmiş diye duydum hadi hayırlısı.

dexter

6. sezonun 3. bölüm finali tek kelimeyle en muhteşem cinayet! çok yaratıcı dexter bunları denize atmasın lütfen * .

unutulmaz film replikleri

Doc: makineyi çalıştırmak için 1.21 gigavat mı 1.21 gigavat o my Godd o my Godd
Marty: Gigavatta ne demek Doc??
Back to the future

ölü insanlar görüyorum ölü olduklarını bilmiyorlar.
6. his

umut iyi bir şeydir, belkide en iyi şey ve iyi şeyler asla ölmez.
esaretin bedeli

gece saat 3 23 de sabun isteyen komşu kızı

öğrencidir gece aç kalmıştır komşularında çok ses yaptığını duyunca yani uyanık olduğunu anlayınca bu durumdan istifade eden kızdır.

erkeklerin yapabildigi yemekler

isteseler gayet her şeyi güzel yaparlar internetten araştırıp filan ama bu seferde kız arkadaşlarının yaptıklarını beğenmezler eleştiri yağmuruna tutarlar hangisi daha iyi acaba erkeklerin yemek yapması mı yapmaması mı?

terkettikten sonra dinlenecek şarkılar

eternal sunshine love theme: sun & rain http://www.youtube.com/watch?v=_wkE-VmjkUI

casio fx 82es

bugün hayatımı kurtaran hesap makinesidir kendisi tablo özelliği ile numerik analizde dehşet işe yarar, ama diğer özelliklerini öğrenebilmiş değilim pekte kimse bilmiyor ne yazıkki .

basmane

izmir, çankayadan önceki metro durağıdır.

spartacus blood and sand

erotik kısıma daha çok önem verilmiş olan bir gladyatör dizisi.

kitapçıda ne aramıştınız diyen tezgahtar

giyim dükkanlarında nasıl bir şey arıyordunuz efendim diyen şahıslardan daha çekilmez olanıdır ya bi bırak istediğim kitaba ben bakayım yahu.

disko kralı na tek entry yapmak

abi takip ediyorlar disko kralı başlığına 3483489 kere yazacağınıza buraya yazsanıza.

jiletle bacak kıllarını alan erkek

muhtemelen yüzücü olan, ama o kıllar çıkmaya başlayınca kısa şort giymemesi gereken erkektir.

eski sevgilinin evlenmesi

eğer evlenen kişi erkekse, kızı da ağlatıp bıraktıysa, kız onu hala seviyorsa ve erkeğin evlendiği gece bardaktan boşanırcasına yağmur yağarsa bilin ki kızın ahı tutmuştur.

vücudundaki kılları jiletle alan kız

ağdaya vakti olmayan çaresiz kalmış kızdır.

ince telli çabuk yağlanan saç

her gün saç yıkamaktan bıkmış, saçlar yıkanmaktan bıkmış, gür ve dipleri kuru kalan saçlara özenilesi durumdur.

okanı arayanlar neyin kafasını yaşıyolar

niye arayanlarda hep bir tiky kız havası sezinliyorum bilmem özellikle mi seçiliyorlar anlamadım.

bahar yorgunluğu

bu bahar yorgunluğu değil düpedüz sınavların yaklaştığına dalalet eden VE STRES BAŞLANGICINDAN BAŞKA BiRŞEY DEĞiLDiR.

hayrettin

bazı hayrettin minibüste bölümleri fena deil.

optimum outlet

optimum outlet temperature, pressure, concentration vb. sorular şeklinde sınavlarda karşımıza çıkabilir kendisi özellikle ingilizce bölümde okuyorsanız tabii.