bugün

(bkz: itunes store)
gereksiz brir uygulamadır.
Yazılımları Lisanslı yapmanın (tekel olmanın) yasal yoludur.
tamamen Appleın kontrolünde olan ve Appleın (Software Development Kit) SDKsı ile geliştirilmiş, performans ve güvenlik kontrolleri yapılmış uygulamaların yer aldığı bir uygulama kurulum yazılımıdır.
urun yorumlarinin buyuk cogunlugu turk kullanicilara ait. ya bu uygulamayi en cok biz kullaniyoruz ya da sadece biz yorum yapiyoruz.
beleş app'lerle sevindirendir.
ürün yorumlarının çoğu türk kullanıcılara ait falan değildir. türkiye'deki kullanıcılarına sadece türkler tarafından yapılan yorumları gösterir.

app store'daki ingilizce yazan yorumlar bile o yorumları yabancıların okuduğunu sanan türkler tarafından yapılmaktadır.
yüklenen uygulamaların hepsinin apple kontrolunden geçtiği yer.
25 milyarıncı indirilen uygulamanın where's my water free olduğu internet uygulama marketidir. 10.000 doları çinli'ye verecek apple, orası da güzel.
leopard kullanıcılarını üzmüş uygulamadır.

yalnız snow leopard ve lion kullanıcıları faydalanabiliyor.
bana mı öyle geldi bilmiyorum da türkçe olmuş bu. önceden featured, search, updatess yazarken şimdi bütün menüler falan türkçe. yanlışım varsa düzeltin lütfen.
uefa euro 2012 trt spor uygulaması en çok indirilen ikinci spor uygulaması konumundadır.

http://www.youtube.com/watch?v=iexjr1UDQIA
itunes store un ta kendisi. an itibari ile uygulamalarımın yeni sürümlerini indirmekteyim.
Nisan 2013 itibariyle iPad için hazırlanmış uygulama sayısı 350 bine ulaşmış.
2011’de bu sayı sadece 60 bin seviyesindeymiş.
Toplam iOS uygulama sayısı ise 850 bin.

http://www.webrazzi.com/2...oud-300-milyon-kullanici/
işe yarayanları ücretli olan uygulamaları barındıran store. ios pişmanlıktır.
samsung almamla birlikte özlemeye başladığım uygulama marketi.
2007 yılında tanıtılan ilk
iPhone'da bugün 1 milyon
uygulamayı içinde barındıran
App Store bile yoktu.
bozuk 5s verip yenisini veren yer adamın dibi olan yer.
artık yunanistan'da hizmet vermeyen sistem. sadece güncellemeler çıkınca çalışıyor. yeni bir uygulama indiremiyorlar fakir hristiyanlar.

tam komedi lan *
http://shiftdelete.net/yu...-app-storea-yansidi-62026
Aids li hastalara destek amaçlı bu uygulamaları indirip uygulama içi yapacağınız satın alımlar aidsli hastaların tedavisine harcanacak. Apple a güveniyorum ihtiyaç sahiplerine iletir bu tutarı.
Apple, App Store'da yer alan uygulamaların fiyatlarını arttırma kararı aldı. Bu karar Türkiye ve ingiltere'yi yakından ilgilendiriyor.
--spoiler--
ingiltere, Avrupa Birliği'nden çıkmak istediğini duyurmuş ve Brexit adı altında olaylar patlak vermişti. Brexit, bu sefer teknoloji sektörüne yansıdı. Apple, Brexit olayından dolayı UK App Store 'unda fiyatları arttırma kararı aldı. 20 puanlık bu artış, uygulama fiyatlarını ciddi ölçüde etkiliyor.
UK App Store'unda minimum uygulama ve oyun yayınlama fiyatı 79 peni idi. Geliştiricilere gönderilen son mailde minimum fiyat olarak 99 peniye izin verileceği yazıyor. 20 puanlık bu artış uygulamanın fiyatı arttıkça artış gösteriyor. Örneğin; 7.99 sterlin fiyatına sahip uygulamanın fiyatı artık 9.99 sterlin olacak.
Apple, burada UK fiyatları ile US fiyatlarını eşitlemek istiyor. Bir uygulama Amerika'da 9.99 dolar ise ingiltere'de de 9.99 sterlin olacak. Kur farkından dolayı bunun nasıl olacağı merak konusu. Peki, bu fiyat artışı Türkiye App Store'unu de etkiler mi?
Açıklamalara göre; bugün içerisinde Türkiye App Store 'unda da fiyatlar artacak. Ancak henüz yeni fiyatların ne olacağı bilinmiyor.
(Teknolojioku)
--spoiler--
2008 yılından bu yana apple'a 30 milyar dolardan fazla para kazandırmıştır.
görsel
Uygulama indirince bulut işareti geliyor. Uygulamayı silince yine kalıyor o. O işareti nasıl silebilirim. Yani önceden indirdiğim görünmesin, bunu nasıl yapıcam bilen varsa.
satın alımlarla ilgili açığını buldum ödülleri bekliyorum. xx
Gündemdeki Haberler