bugün

entry'ler (250)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Vega- Ankara.

yoga

Arkadaşlar yapan varsa bilgi alacaktım. Her gün yarım saat yapıyorum fazla mı geliyor anlayamadım. Her gün azar azar mı yapmak iyidir haftada 1-2 mi ?

üniversitede nefret edilen ders

Kıymetli evrak hukuku. içim ürperdi.

en uzun platoniklik süreniz

6 yıl. Şimdi o 6 yılı düşününce ne salak insansın diyorum. Millet birbirini yanında 5 dakika çekemiyor, sen kalkmış seni sevmediğini bildiğin halde bi erkeğe 6 yılını harcamışsın. O süre içinde yolda yürürken bi erkekle karşılaştığımda kafamı eğiyordum, o derece bi sevgiydi. 6 yılın sonunda gittim karşısına her şeyi anlattım. Sonuç mu, hiçbir şey. Sadece içimde kalmadığı için mutluyum. Ama düşünüyorum da biri beni 6 yıl koşulsuz sevse, gelip söylese benim tepkim bu olmazdı. En azından bi denerdim. Yazık ettik o senelere.

yazarların yapmayı düşündükleri çocuk sayısı

Bir tane yeter gibi ama tek büyüyen çocukları görünce içim de acımıyo değil. Belki onu düşünerek 2 olabilir.

solak kızlar

(Bkz: su içen kızlar) bi bu kalmış açılmayan.
Edit: o bile varmış.

ellerin üşümesi

Nadiren yaşadığım durum. Bazen keşke üşüse diyorum ki yaz kış yanar ellerim. Çıplak elle çikolata tutamıyorum o derece.

sizce bu fotoğrafta kaç üçgen var

Keşke görmeseydim. 1 saat bununla uğraşırım şimdi. 24 saydım ama bilemedim.

kadın dediğin zeki olmayacak

Para kalmayınca terk etmesi zeki olduğunu mu gösteriyor? Sorusunu akla getiren başlık ve entrysi.

akrep burcu

Ortadan kaldırsak keşke.

gecenin gif i

görsel

kadınlara gömleğin yakışmaması

(img:#1571256)

herkes nickine yakışanı yapsın

Her zaman yapıyorum.

erkek sevdiği kızı 5 yıl bekler mi

Bu devir için zor bi ihtimal bence. Ama yapan olur. Ben bi erkeği 5 sene beklemiştim, bekle dememişti ama gelmedi yine. Sonuç boşa geçen bir lise ve 2 senelik üniversite.

app store

Uygulama indirince bulut işareti geliyor. Uygulamayı silince yine kalıyor o. O işareti nasıl silebilirim. Yani önceden indirdiğim görünmesin, bunu nasıl yapıcam bilen varsa.

aferiiinsprite

Severek takip ediyorum. Doğum günü kutlu olsun.

zayıflamak isteyen yazarlara öneriler

Dert edinin, bi bakmışsın bi haftada erimişsin.
Yok somut bi öneri istiyorum dersen de yoğurt pul biber karışımını yatmadan önce ye.

yazarların canını sıkan durumlar

Kötülerin mutlu olması. Klasik falan ama öyle.

bowling oynamak

iyi yapabilene saygı duyduğum şey. Çok Özeniyorum da yok, olmuyor. O top o kenara gidecek.

doğduğun yeri 4 kelime ile anlat

Kuru
Soğuk
Gri
Memur.