gereksiz reklamı, lüzumsuz konuşanları olmadığı için müzik dinlediğinizin keyfine varacağınız site.

ibrahim tatlıses yok yalnız. demedi demeyin.

http://radioplayer.aol.com
yayındaki kanalları:

* Alternative
* Blues
* Christian
* Classical
* Comedy
* Country
* Dance / Electronic
* Eclectic
* Gospel
* Hip-Hop / Rap
* Indie
* Jazz
* Kids
* Latino
* Lite Sounds
* Metal
* News / Sports / Talk
* Oldies
* Pop
* R&B
* Rock
* Soundtracks / Themes
* World / International

ve bunların alt kategorileri olan, kendinize özel 10 ayrı kanal hafızası oluşturabileceğiniz ve sıradaki parçayı önceden haber veren bir player arayüzüne sahip online radyo kanalıdır.
tam listeyi alt kategorileri ile http://music.aol.com/radi...e/full-radio-station-list adresinden görebilirsiniz.

tavsiyem olan metal kategorisinin alt kategorileri:
* all korn
* all metallica
* all slayer
* black metal
* classical metal
* death metal
* hair metal *
* metal mosh pit
* metalcore
* power metal
* xtreme alt rock
bir istasyonda uzun süre takılmanıza izin vermeyen ama last.fm den daha mantıklı radyo zımbırtısı.

şarkı durdurma/geçme imkanınız var ama bir süre sonra şarkı atlamanıza izin vermiyor ve çıldırtıyor. radyo dediğin öyle olur diyebilirsiniz, ben de derim ki "o zaman hiç koymasalarmış o tuşu .mına koyiim" diye. video game scores kanalında da neden düzgün şarkılar çok nadir geliyor anlamadım. bir de final fantasy'nin kendi kanalı var, bunun içinden çıkartsınlar. boşa yer kaplıyor. zelda'ları da çıkartsınlar, ona özel kanal yapsınlar.

favori kanallarımdır, tavsiye ederim:
- all metallica (metal)
- classic metal (metal)
- power metal (metal)
- video game scores (soundtracks)
jango.com'daki gibi şarkıları seçmeye izin verilmeyen ya da bu şarkıların hangi sıklıkta çalınabileceklerine karar verilemeyen, bunun yerine istediğiniz müzik türüne göre farklı kanalları dinleme seçeneği sunulan radyo.
hardrada'nın önerisiyle bakınmış olduğum ve gerçek bi arşive sahip olan ilaç gibi radyo.
artık türkiye'den dinlenmeyen radio. uyuz oldum desem yeridir. ne güzel dinliyorduk.