bugün

yeni bir can, yeni bir kan.

(bkz: hoş geldiniz)
senin o yazdığının türkçesi var diyerek kavgalaştığım, içkisi sigarası olmayan, batağı olan * bir genç arkadaşımızdır/ 5.nesil sözlük yazarıdır. sağolsun sıkıldığımda telefonunu eksik etmez. * profil değil ki bu da ne yazsam...
atom karınca'ya classic türk erkeğinin sesleneceği biçimdir. *

edit: arkadaşım niye kötülüyorsun. yazara bir şey mi dedik. atom karınca 3 ay türkiye'de kalsın, kıraathanelerde takılsın bakalım noluyor.
bir batak bilir sanırım kendisi.
batak hastalığı yüzünden sıkça kavgaya tutuştuğum yazardır. *
anthony yerine kullanilabilir.
'ne şekilde sevdiğimi hala anlayamadığım' sözünü henüz anlayamadığım yazardır. *
glazada nickli yazara bir gün o anlayamadığı şeyi anlatacak olan yazar.
glazada nickli yazara aptal demeye mi çalışan yazar. *
(#5438775) Dediğine göre batman petrol spor'la alakası olduğunu düşündüğüm 6. nesil yazar. *
kimi yazarın 6. nesil batman petrolsporlu yazar sandığı 5. nesil galatasaraylı yazar.
--spoiler--
şaşılmaması gereken durumdur. çünkü moderatörlerin akıllı insanlar içinden seçilmesi gerekmektedir.
--spoiler--

moderatörlerin galatasaraylı olmasını bu şekilde yorumlamış zeka küpü.
sözlük kasıyor msnde görüşelim mi yazarı. *
sagopa dostu şirin ve bir o kadar da araştırmacı insan. uzun paragraflardan oluşan cevapları ile bizi bizden alan.
memnun olduk. *
an itibariyle nickaltında 2si kendine ait olmak üzere 13 adet entry bulunan, sözlüğün 123 karmalı, 78 başlık 1261 entryli, yazarlara yıkama, yağlama ve yalama yapmayı sevmeyen yazar...
sözlüğe bir şey kazandırmayan yazar.sözlüğü kendi tabulu malı yapıcakmış son bilgilere göre ondan sonrada amerikalı bir kaç firmaya yüzde elli hisse verecekmiş.trollerden birisi.
dinime söven müslüman olsa yazarı.
bir şarkı sözünden yola çıkarak mütevazi olmadığımı savunur kendisi.
oysa ki...
neyse deşifre etmek bana yakışmaz. *
(#9123220)
*
(#10001941)
yarmıştır daha açar açmaz...
alınmadım panpa..
(#10205863) entrysiyle sesli güldüren nesildaş.
tanıdığımdan şüphelendiğim yazar.
adı bana benzeyen yazar.
yada benim adım ona benziyordur .
kendimi zorda olsa tanıttığım beni özge sanan yazar.
yeşerdin mi yeşilaycı olarak toprağa basmak suretiyle acep dediğim yazar kişisi.
gecenin bir vakti çiğ köfte yiyen yazar.
çuvallamış yazardır...

(#12240962)