bugün

fenerbahçe göndermiş.

http://www.eurohoops.net/...rbahce-bennetti-gonderdi/
gaziantep bb, tofaş, yeşil giresun, ibb, büyükçekmece,uşak,trabzonspor,best balıkesir gibi takımlarda coşar. *
hatta karşıyaka'da da iş görebilir. *
fakat fenerbahçe'de yeri yok.
Halbuki ara ara iyi maçları da vardı ama demek yollandı. Ben bu sene değil de gelecek sene için tutulur diye bekliyordum o da olmamış.
(bkz: hayal kırıklığı)

diğerleri için ;
(bkz: russ smith)
(bkz: alen omic)
(bkz: brent petway)
kafasiz bi adam. muthis potansiyel ama kafasiz. zaten adam ederse obradovic eder, o da basaramazsa bu eleman endonezya liginde bile forma giyemez.
Kumaşı vesely'den kesinlikle daha iyi oyuncudur. Iq olarak vesely'nin en aşağı 20 25 puan üzeridir. Obra reis adam ederse ağlatır piyasayı.
Hala umutlu olduğum basketbolcu kişisi. Obradovic reis onu adam eder diye tahmin ediyorum. Yoksa fena oyuncu karakterinden dolayı adam olmaz bi oyuncu. He karakterden kastım yanlış anlaşılmasın. Çok çabuk pes eden bi yapısı var. Kendine güvenmesi gerek önce. işte burda iş obradoviç reise düşüyor.
Açıkçası bu sezon geçti Bennett için. Belki çok iyi bir yaz dönemi geçirirse gelecek sezon ve sonrası için fayda sağlayabilir. Potansiyeli belli. Hala kendini ispatlamış da değil. Bu sezon 1-2 maç dışında doğru düzgün süre de almadi. O yüzden benim düşüncem udoh un gitmesi durumunda alternatif olarak alındı.
bugün doğum günüdür. 23 yaşına girmiştir.

görsel
Muratbey maçındaki 16 sayısı dışında istekli bir oyun ortaya koymasıyla mutlu eden basketbolcu. Gayet güzel bir orta mesafe şutörü ki maçta üçlük te attı. Böyle böyle euroleague final-four da formunun zirvesine ulaşıp şu kupayı Türkiye ye getirsin.
ilk maçına 16 sayıyla başlamıştır.

http://basketfaul.com/haber?haber=60385

görsel
görsel
görsel
Kendini kanitlamis garanti oyuncu alinmamasinin sebebi suan piyasa da oyle birinin olmamasidir. Katki vermesi icin zaman lazim bu sene kendisinden katki beklemiyorum 10dk civari oynayip rotasyonu doldursa yeter saglikli olup seneye takimda kalirsa mutlaka katki verecektir ayrica kendisi o fizikle avrupa da rahat 5 numarada oynayabilir.
obradovic'le beraber kendini bulacak yeni transfer. udoh nasıl yokta var oldu bu adamda aynısı olacak. hoş geldi. evet.
risk budur. Valla tutar mı bilemem ama tutarsa çok fena olur. Vesely geçen sene sakatlıktan döndüğünden beri eskisi gibi degil. Antic te çok iyi bir 4 numara değil açıkçası. O yüzden bennett iyi bir hamle oldu. Obradovic inşaallah bu adamı kendine getirir. Udoh-Vesely yi de bir de bennett desteği gelirse Fenerbahçe pota altında dinamit patlatır rakiplerinin.
fenerbahçemizin yeni transferi. hayırlı olsun.

görsel

http://www.euroleague.net/news/i/7jfo93bkf9atn8tj
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=53908
Çok riskli bir transfer. Obranın yine sihir üretmesi gerekecek.
fenerbahçenin aldığı iddia ediliyor. baya hayvani bir cüssesi var. obra hocam pişirir bu genci.
fenerbahçe ile anlaşıldığı söylenen basketçi. kendisi nba’de birinci sıradan draft edilmesine rağmen pek boy gösteremedi ve yolu bizimle kesişti. her ne kadar şüpheli baksam da zeljko obradovic udohu su an nasil bir canavara cevirdiyse veya nunnally gibi baslarda kazma olan adamı yavaş yavaş düzeltiyorsa bu adamı da adam yapar ve ayrıca koçun bir bildiği vardır o yüzden izleyip göreceğiz.
brooklyn nets ile 2 yıllık bir sözleşme imzalamıştır.
2015-2016 sezonunda toronto raptors forması giymektedir.
cleveland cavaliers tarafından minnesota timberwolves'e takas edilmiştir.
şimdiye kadar oynanan 4 hazırlık maçının 3 ünü kazanan takımında maç başına %43 saha içi isabeti yakalayarak -uzun için yeterli değil- 13.3 sayı 7.8 ribaunt ortalamaları yakalamış olan yıldız adayı. 3 de top kaybı yapıyor ama umarım daha da iyi olacaktır. en azından ribaunt ortalamasının iyi olduğunu söyleyebiliriz.
ilk beş başlarsa is yapabilecek oyuncu.
dün gece bucks karşısında kazandıkları hazırlık maçında 31 dk süre alıp 15 sayı 7 ribaunt 2 top çalma 2 top kaybı ve 8 faulle oynamış olan oyuncu. david blatt ın elinde geçen sezona göre çok daha istekli göründüğü belirtilmekte. hadi bakalım...
Irving wiggins James Bennett varejao besinde is yapabilecek basketbolcu.