yobaz beyanı. amca yürüyen cinsellik galiba.

görsel
(bkz: oğlum o senin yengen yengen)
Bu edep değil ruh hastalığı.

Amca tecavüzcü coşkun galiba.
Tamamda sizi kucağına niye almıyor ismizi söylemiyor barınaktan mı almışlar sizi sikerler öyle edebi.

Çocugum olacak birinin yanında kucağıma almayacağım ismini söylemeyeceğim yuhh.
Bu kadar saklanıyorsa Amca lord marcus herhalde.
Amca dişi kaplumbağa görse saldırıyor demek...
Niye? anneniz insan muamelesi görmüyor mu? Ayrıca edep bunun neresinde?

Hz Aişe anamız der durursunuz ama bir kere olsun onunla ilgili bir şey okumazsınız. Hayatın içinde nasıl faal olduğuna şahitlik etmezsiniz.
Edepmiş. Senin edebini sikeyim afedersin. Sapık orospu çocukları.
resident evil village gibi ülke amk. amcam sesini duymuyormuş . ne çeşit manyaksınız siz amk. pislik ucubeler.
Bunlar ne anlar edepten bende olsam kucagima almam o ne ole insan babasinin yaninda cocuk kucaga alirmi.
sözlükte şunu savunan vahabiler var.
ulan emin sözlüğü menzil'e çevirdin emin.
Ilk entry de yazarın anlatmak istediği anadoluda gelinlik tutmak diye bir söylem vardır. Gelin sessiz konuşur, car car bağırmaz. Ev halkı onun sesini duymaz. Bu gelenek cinsellikle alakası yoktur. Evet edep , terbiye ve utanma duygusundandir . Malesef günümüzde bunlar yok olup gitmiştir. Kadınların sesi erkekten çok çıkıyor. Kayınpeder, kayınvalide allah ne verdiyse kanka gibiler.
Çocuğu milletin yanında sevmemekte eski bir adet bu benimde hoş gormedigim bir sey, günümüzde herkes çocuğunu istediği gibi seviyor , öpüyor. Olması gereken bu.

Edit; ben eski bir geleneği anlattım. Günümüzde anadoluda toplumsal bozulmadan payına düşeni almıştır.
söz konusu annenin düğün davetiyesini bulduk;
görsel

edit: "anadolu'da şöyle edep var, böyle edep var" diye savunulan saçmalık.

esra erol'a, müge anlı'ya çıkanlar da hep anadolu'nun edebi ile yetiştirilmiş kişiler. o kadar edeplisiniz ki dna testleri havada uçuşuyor amk.
Bence amca için utanılası bir durum. Kardeşinin evladı senin de evladın gibidir. Başka gözle bakmayı düşünmek apaçık sapıklıktır.
sakınan göze çöp batar. o amca mutlaka sikmiştir yengesini.
müge anlı izliyorum ağa görüyoruz.
O edepten değil. Ya annen dilsiz ya da amcan sağır. Onu da geç her bokta uçkurunu düşünen bir aile yapınız varsa bu da sebep olabilir. Sik sadece sizin sülalenizin erkeklerinde yok.
Bir mantık hatası yok mu?

Annesi zaten evlenmeden önce eşinin erkek kardeşini tanımıyordu ki.
ruh hastalıklarına giriş, bölüm 1.
eskiden büyüklerin yanında çocuk sevilmezmiş, ayıp karşılanırmış, lan büyükler yokken de sevgi görmedik ki aq.
pikniğe giderdik en çok yetişkinler mutlu olurdu, bizim derdimiz ne mangal ne tavla ne başka birşeydi, eğlenmek isterdik ama eğlenen sadece yetişkinlerdi.
çocuğunuzu her yerde sevin, sevdiğinizi belli edin, başkası ayıpladı diye çocuğunuza eziyet etmeyin,
çocuk doğunca vatana millete hayırlı evlat olsun diye dua da eder böyle ibneler, lan sen nasıl yetiştirirsen öyle olurlar, vatana millete hayırlı evlat olmak yada olmamak diye bir tercih formu yok, öyle olmuyor bu işler, sonra benim çocuğum öyle şeyler yapmaz denilen köpekler kadınları öldürüyor, çocuklara tecavüz ediyor ve daha neler neler.
çocuğu kucağına alıp sevmeyen, öpmeyen insan da insanım demesin, insan olan çocuğunu insan gibi görüyor, çocuk gibi seviyor.

karımı erkek kardeşimden kıskanıyorsam bir bildiğim vardır, kardeşim sapıksa ben de sapığımdır, yada ben sapık ruhlu olduğum için kardeşimi sapık sanıyorumdur.
öyle aileye gelin gidenin allah yardımcısı olsun.
iki tarafı da anlayabiliyorum ama insan psikolojisinin en temel, en kuvvetli ikinci güdüsunü freud dan çok çok daha evvel bilen, fark eden Anadolu insanının zihniyetini küçük gören tayfayı anlayamıyorum.
Annesi muhtemelen başka biriyle evlendiği ve eski eşinin ailesiyle görüşmediği için amcası boşanmadan sonra hiç muhatap olmamış ve sesini dahi duymamış olabilir. Akıyo bu gece zeka paçalardan benim maşallah.