bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Oyunculuk kariyerine televizyon dizilerinde aldığı rollerle başlayan Heche, sinemada da başarısını ispatlamış bir isim. Prozac Nation, Donnie Brasco, Psycho, Six days and seven Nights, John Q başlıca sinema çalışmaları arasında yer alıyor. Ancak Anne Heche, kariyerinin başlangıç noktası olan televizyon oyunculuğunu seviyor ve sürdürüyor. Konuk olduğu yapımlar arasında nip/tuck ve ally Mcbeal gibi dizilerde rol aldı.
  2 ... rick blaine
 2. 2.
  en son ashton kutcher ile spread'de oynamıştı. ama ne oynamak?! bu kadar açık bir rolde daha önce görmemiştim kendisini. *
  ... lucky strike
 3. 3.
  çirkin ama karizmatik bir hatun çok değişik bir seksapelitesi var. çekici...

  http://kagitbebekler.blog...e-heche.html#.T99RjrWdAWM
  ... darius ve krezus reloaded
 4. 4.
  1969 doğumlu oyuncu.

  twitter adresi: https://twitter.com/AnneHeche .

  kendisi:
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  anne heche
  1 ... iskandinav
 5. 5.
  six days seven nights filmindeki memeleriyle tanınır.

  anne heche
  ... aksanli erkan elektar
 6. 6.
  spread filminde çok seksi olan oyuncu.
  1 ... alex10br
 7. 7.
  (d. 25 Mayıs 1969, Ohio), ABD'li oyuncu, yönetmen ve senaristtir.

  Nancy ve Donald Heche çiftinin kızı olarak Ohio'da dünyaya gelen Anne Heche, ailevi nedenlerden ötürü ruhsal sorunlar yaşadı. Baptist bir rahip ve aynı zamanda kilise korosunun şefi olan babası bir eşcinseldi ve kaptığı HIV sonucu AiDS olarak 1983 yılında öldü. Aynı yıl Anne Heche'in oyuncu ağabeyi Nate Heche liseden mezuniyetine sadece birkaç ay kala geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. Anne Heche kendi yaşamı hakkında yazdığı Call Me Crazy adlı kitabında özellikle babası hakkında bazı iddialarda bulunmuştur.

  Heche lisedeyken As the World Turns adlı bir pembe diziden oyunculuk teklifi aldı; ancak önce liseyi tamamlamasının en iyi seçenek olacağına annesiyle birlikte karar verdi.

  Liseden mezun olduktan sonra 1987 yılında pembe dizi Another World'de biri iyi biri kötü ruhlu ikiz kız kardeşleri canlandırdı ve bu rol televizyonda oynadığı ilk büyük rolü oldu. Bu rolle 1989 yılında Soap Opera Digest dergisinin verdiği Umut Veren Kadın Oyuncu ödülünü ve 1991 yılında gündüz kuşağı Emmy Ödülü'nü kazandı.

  ilk sinema filmini 1993 yılında oynayan Heche daha sonra pek çok televizyon dizisi ve sinema filminde oynadı. 2000 ve 2001 yıllarında 3 filmin yönetmenliğini yaptı.

  Komedyen Ellen DeGeneres'le 3 yıllık bir ilişkisi oldu ve bu ilişki Ağustos 2000'de sona erdi. Heche bu dönemde ciddi ruhsal sorunlar yaşadı. 1 Eylül 2001 günü kameraman Coley Laffoon'la evlendi ve 6 ay sonra oğlu Homer'ı dünyaya getirdi. Ocak 2007'nin sonunda ayrılan çift, uzun süren bir mahkeme sürecinden sonra 4 Mart 2009'da resmî olarak boşandı. Ayrılmış fakat resmî olarak boşanmamışken oyuncu James Tupper'la bir birliktelik kurdu. Resmî olarak boşandıktan birkaç gün sonra, James Tupper'la olan ilişkisinden Atlas Heche Tupper adlı oğlu doğdu.

  Son olarak Ashton Kutcher'la birlikte Spread filminde rol alan oyuncu hâlen HBO'da yayımlanan Hung dizisinde oynamaktadır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Anne_Heche
  1 ... hasmet ibriktaroglu