Taksicisi ve dolmuşçuları olmasa yaşanır bir şehir. Kasap gibi araba sürmeleri yok mu!! Günlük küfür kotamı kendilerine harcıyorum.
bu kadar cok ankarali varken neden sozlukte hic ankarali tanimiyorum diye sorguladigim baslik.
En çok kızları güzeldir.
Önlerine kedi gibi yatınca gelip seviyorlar. Birisi döner bile vermişti.

Bakamadığım kızlar üzülmeyin. Çirkin değilsiniz, ben sadece utanıyorum bakamadım. sorry.
ah şu istanbula yapılan yatırımlar biraz da ankara gibi şehirlere yapılsa süper olucak.
9 senemi geçirdiğim. Bir cok mekanında sahne alma şansı buldugum. Müzik kültürü ile bana bir çok şey katan. ilk fotoğraflarımı ve film çalışmamı yaptığım, hayatımda büyük izler bırakan güzel şehrim.
türkiye'nin başkenti olup, güzel bir şehirdir.
Ahmet hamdi tanpınarın beş şehir isimli romanında konu aldığı şehir.
Ankapark gibi her çocuğun rüyasını süsleyen bir şahseserin Melih düşmanlığından ötürü çöpe gideceğini düşündüğüm yer. La daha oğullarımınan gayaceğidik. imansızlar.
Winter is coming.
Nere yağdırıyonuz oolum siz bu karları?
Bekleyin hava daha da soğuyacak izmirliler sığınaklara!
An itibariyle kar yağışından yolların kapandığı şehir.
görsel
Bu başlık yüzünden paranoyak oldum. Hani kar mar yok?
dünya üzerinde her gün yalandan kar yağdırılan başka bir şehir yoktur. kar mar yok meteor yağıyor amk! armagedon olduk sabah sabah.
Defolu şehir. iç çamaşırı giymeyi unutmuş bugün.
Yine kar yağıyor ya.
Of miko yapma artık böyle işler.
Gönlümün efendisi şehir.
ankara da bir kapım var sanıyordum vakti zamanında, geçen hafta ankara ziyaretimde öğrendim ki o kapı bana sonsuza dek kapanmış. yolu açık olsun.
Gönlümün efendisi şehir.
sevecek bir şey bulamayınca kaldırım taşlarını sevmemize sebep olan şehir.
ilk kez bulunacağız, kalacak yeri olan varsa kızılay civarı yemekler bizden.
Sikindirik tiplerle aynı şehirde nefes aldığını bilmek bile kötü.
Lapa lapa kar yağıyor negzel.
hiçbir şeyini sevemediğim şehir. insan burda hislenip bir iki cümle karalayamıyor bile.
birine kahve mi ismarlasam diye dusundugum sehir.
bugün feci sis var. sis olduğu için de hava alışılmışın dışında yumuşak.

meteoroloji şehri ankara. her türlü doğa olayı itinayla yaşanır.