bugün

ankara gazi hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası için 0Rh(-) kana ihtiyaç vardır. kan değerlerinin farklılığı açısından kan verecek kişinin erkek olması gerekmektedir. yardım etmek isteyenler 05378191381 nolu telefondan ulaşabilirler.
0 Rh negatif grubu kandır.
kan grupları arasında en az rastlanan türden kan grubudur.
kan bulmanın, hele ki acil durumlarda,her zaman güç olduğu kan grubudur.
up up.

bu tip başlıkların yukarda kalması için formata uymaya gerek yok.
başlığın sol framede durabilmesi için kanımı bile verebileceğim başlıktır. (daha iyi ama 0 rh değil)
--spoiler--
ankara gazi hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası için 0Rh(-) kana ihtiyaç vardır. kan değerlerinin farklılığı açısından kan verecek kişinin erkek olması gerekmektedir. yardım etmek isteyenler 05378191381 nolu telefondan ulaşabilirler.
--spoiler--

edit: kan konusunda bilgim yok. b rh (+) grubundanım. yardımcı olabileceksem mesaj atın lütfen.
bir yardım başlığıdır.
--spoiler--
--spoiler--
aranan kandır.
yukarı yukarı yukarı.
format dinlemem uplarım.
iki ay önce gis kanama nedeniyle hacettepe acilde 3 ünite kan almış olmam ve hala hemoglobin değerlerimin normale ulaşmamış olması sebebiyle yardımcı olamayacağım istek. ilgilenin arkadaşlar, kan önemli bi ihtiyaç.
inşallah tez zamanda bulunur.
ankaralı yardımsever insanları tek yürek olmaya çağıran önerme. hadi ama dostlar.
uludağ sözlükten birilerinde mutlaka olması gereken kan gurubudur.

--spoiler--
--spoiler--
herkesin başına gelebilecek durumdur. yardım edebilecekler mutlaka ulaşmalıdırlar.

--spoiler--
--spoiler--
nerdesiniz ankaralılar.
Yardım edilmesi gereken bir hasta için açılmış başlık..

Geçmiş olsundur öncelikle..

Aha! yardım edeyim diyerek girdim başlığa, kan grubum uyuyor çünkü..
Fakat 'erkek' aramaları sebebiyle, elimden gelen tek şey akrabalarıma mesaj atmak oldu..

Acil şifalar..
0rh(-) kan gurubudur. ankara'da olanların yardımcı olmaları gerekmektedir...

--spoiler--
--spoiler--
pardon format up up ...
ankara gazi hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası için 0rh(-) kana ihtiyaç vardır. kan değerlerinin farklılığı açısından kan verecek kişinin erkek olması gerekmektedir. yardım etmek isteyenler 05378191381 nolu telefondan ulaşabilirler.
acil bulunması gereken kandır. bugün bana yarın sana.
yardım edilmesi gereken kandır. hadi beyler uplayın.
--spoiler--
ankara gazi hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası için 0rh(-) kana ihtiyaç vardır. kan değerlerinin farklılığı açısından kan verecek kişinin erkek olması gerekmektedir. yardım etmek isteyenler 05378191381 nolu telefondan ulaşabilirler.
--spoiler--
up up up up up up up up up up
kan grubumun ve cinsiyetimin tutmasına rağmen şehir uzaklığından yardımcı olamadığım durum.
up up up. uludağ ilan a da ekledim.