bugün

digiturk kanal 84' te yayımdadir. hayvansal ne varsa bulunabilir.
11967 h 12500 frekanslaridan turksat uzerinden discovery ile seyredilebilen ancak dili ingilizce olan kanal.
çok güzel bir hayvan kanalı.efendim ailecek hayvanları izlemeyi severiz.
babalarin tercih ettigi kanal.
dsmart 23. kanalda yayında olan kanaldır.
günde 12 saat yayın yapan kanal.
digiturk'te olduğu iddia edilen ama uzun bir zamandır olmayan; çünkü digiturk'ten ayrılan kanallardan biridir. en son olarak da mtv'nin ayrılmasıyla bizim de digiturk'ten ayrılma vaktimiz geldi sayılır.
kablotv de olmayan kanaldır.Discovery ile idare ediyoruz.
bu aralar maymunlara cok fazla yer ayirdigini dusundugum televizyondur. kendileri kus ve soyu tukenmekte olan canli turlerine daha fazla yer verirlerse cok iyi ederler.
bu dünyanın sadece insanlara ait olmadığını hayvanlarında yaşadığını anlatmaya çalışan kanal.
son zamanların en teknolojik ve izlerken en zevk veren belgesellerini yayınlayan, minnet duyulası kanal.
dsmart 16. kanalda yayında olan kanaldır.
şu anda fillerin kapışmasını yayınlayan kanaldır. bütün kavga ciftleşmek içindir.
eger büyük bir lcd' de bakiliyorsa 5. 1 ses sistemiyle. Kisi bir an ' noluyaz la amina koyim, hayvanat bacesi degilla bura benim evim' deyip kanali degistirip bir daha zaplamayacagi kanaldir.
gerçekten muhteşem bir kanaldır. diğer ülkelerde hayvanların ne kadar değerli olduklarını özellikle kedi ve köpeklere bir aile bireyi gibi ilgi gösterildiğini yansıtıyor. yok efendim şu cins şu hastalıklarla mücadele edebilir. her gün taranmalıdır tırnaklara arada sırada manikür pedikür yapılmadır. yok neymiş veteriner faturası çok fazla gelebilirmiş. şok oldum resmen. bizim suyu yemeği zor bulan sokak köpekleri onlarda güzellik yarışması birincileri ve marka kıyafetleri.
dergisi çıkmış kanaldır.

envai çeşit hayvanat bulunabilir içinde. üstelik 3.5 lira gibi bir tanışma fiyatı koymuşlar.
insanın izledikçe izleyesi gelen çok güzel bir kanal. hayvanları sevenlerin takip etmesini tavsiye ederim. en son Yaban Yaşam SOS'i (Wildlife SOS) izledim. britanya'da, insanlarla aynı bölgede yaşayıp kurtarılması ve iyileştirilmesi gereken birçok hayvanı kurtaran bir adamın yaptıklarını gösteriyordu. çok iyiydi.
kedi, köpük, kuş, cibi gibi bilimum hayvanları sevenlerin izlemesi gereken kanal. dsmart 62. kanaldadır.
harika belgeseller yayınlayan, özellikle güzel su altı belgeselleri olan kanal.
şu aralar böcek dövüştürüyorlar. an itibariyle örümceğin teki çekirgeyi ham yaptı *
izlerken ağlama krizine girdiğim oluyor. Canlarını sevdiklerim ya.
müthiş belgeseller yayınlayan kanal. hem çok öğretici, hem de çok güzel görüntüler sunuyor.

yalnız benim tercihim genelde vahşi hayat belgesellerinden yana. bazen açınca kedi köpek belgeselleri görüyorum, hemen discovery'e geçiyorum. kedi köpek izlemek istemem sokağa çıkarım, evde kalıp seni izliyorsam bana dışarıda göremeyeceğim hayvanları göstermen gerek animal planet'ciğim.

bir de sık sık "en yakın akrabamız şempaze" gibi cümleler duyup istemsiz "benim hiç şempaze akrabam olmadı ki." diye üzgün smiley'ler yapsam da o kadarcık fikir ayrılığı her ilişkide olur diyerek kendisine kocaman sevgilerimi iletiyorum.
kediler için izlenilen ama köpeklere daha çok yer verdiği için, üzen, van kedisini anlatınca gurur yaratan kanaldır.
digitürk'te şuan izlediğim ve müptelası olduğum belgesel kanalı.
sürekli izlenen kanallardandır.